Inteligentní, univerzální, programovatelné převodníky pro průmyslové aplikaceSpolečnost Smaris Uherské Hradiště vyrábí inteligentní programovatelné měřící i univerzální převodníky pro různé průmyslové aplikace. Zabývá se i vývojem nových komponent pro MaR.

Pokud hledáte dodavatele komponent pro MaR, obraťte se na společnost Smaris Uherské Hradiště, která dodává univerzální inteligentní programovatelné převodníky pro různé průmyslové aplikace a různé měřící systémy a snímače.

Univerzální měřící vícevstupový programovatelný převodník 6xS je mikroprocesorem řízený měřicí převodník s digitálním zpracováním signálu, pro převod šesti analogových signálů na datový signál.

Univerzální programovatelný převodník SUG2 - jeden typ převodníku pro různá odporová i termoelektrická čidla, napětí a proud. Pro převod průmyslových signálů z odporového nebo napěťového snímače teploty, napětí nebo proudu na unifikované průmyslové signály s galvanickým oddělením vstupního a výstupního signálu.

Programovatelný převodník SLM - inteligentní převodník nové generace pro převod průmyslových signálů z odporového snímače teploty nebo termočlánku na unifikovaný průmyslový signál 4 až 20 mA. Programově pomocí PC lze nastavit typ a rozsah vstupního signálu.

Teploměry s digitálním zobrazením řady TDx vyráběné v 5 variantách určené pro měření teploty a její zobrazení na LCD displeji s programovatelným převodníkem s displejem v hlavici.

Univerzální dělič kmitočtu SMART PFD pro programovatelné dělení a tvarování frekvenčních signálů. Vstupní signál může být kontakt relé nebo aktivní signál.

Převodníky jsou dodávány v naprogramovaném stavu podle požadavků zákazníka.Zadavatelem microsite je firma 

SMARIS, s.r.o.Woodcite je špičkou ve svém oboru - výrobce dřevěných produktů, jako jsou terasy, ploty, dřevěné palubky a fasády ze dřeva. Prodáváme také okrasné kmeny Carapanauba, Quari quari i palivové dřevo.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Senzory, snímače síly a kroutícího momentu

EXACTEC

Senzory, snímače síly a kroutícího momentu

Jsme předními distributory senzorů firmy OptoForce, senzory OptoForce výrazně zlepšují již tak unikátní vlastnosti robotů UR - EXACTEC Liberec


Akustické studie Praha - včetně zpracování návrhů úprav

Greif-akustika, s.r.o. Měření modelování, snižování hluku Praha

Akustické studie Praha - včetně zpracování návrhů úprav

Akustické studie včetně zpracování návrhů úprav pro občanskou i komerční výstavbu nabízí odborný tým společnosti Greif-akustika, s.r.o. z Prahy.


Efektivní průmyslová automatizace, řídicí a informační systémy

BRAINTRAST, s.r.o.

Efektivní průmyslová automatizace, řídicí a informační systémy

Pokud se zajímáte o efektivní průmyslovou automatizaci, oslovte firmu BRAINTRAST, s.r.o. v Třinci, která má v tomto oboru bohaté zkušenosti.


Váhy do výbušného EEx prostředí ATEX - elektrická zařízení  do provozu se zvýšeným rizikem výbuchu

KADLEC, spol. s r.o. průmyslové váhy Opava

Váhy do výbušného EEx prostředí ATEX - elektrická zařízení do provozu se zvýšeným rizikem výbuchu

KADLEC spol. s r.o. je dodavatelem vah do EEx prostředí. Námi dodávané stolní a podlahové váhy pro EEx jsou elektrická zařízení, které jsou vhodné do provozu se zvýšenou koncentrací výbušných látek.


Výroba, prodej a servis vah a vážících pokladních systémů

LESAK s.r.o.

Výroba, prodej a servis vah a vážících pokladních systémů

Na výrobu, prodej a servis vah a vážících pokladních systémů je specialistou firma LESAK s.r.o. - Brno.