Inteligentní, univerzální, programovatelné převodníky pro průmyslové aplikaceSpolečnost Smaris Uherské Hradiště vyrábí inteligentní programovatelné měřící i univerzální převodníky pro různé průmyslové aplikace. Zabývá se i vývojem nových komponent pro MaR.

Pokud hledáte dodavatele komponent pro MaR, obraťte se na společnost Smaris Uherské Hradiště, která dodává univerzální inteligentní programovatelné převodníky pro různé průmyslové aplikace a různé měřící systémy a snímače.

Univerzální měřící vícevstupový programovatelný převodník 6xS je mikroprocesorem řízený měřicí převodník s digitálním zpracováním signálu, pro převod šesti analogových signálů na datový signál.

Univerzální programovatelný převodník SUG2 - jeden typ převodníku pro různá odporová i termoelektrická čidla, napětí a proud. Pro převod průmyslových signálů z odporového nebo napěťového snímače teploty, napětí nebo proudu na unifikované průmyslové signály s galvanickým oddělením vstupního a výstupního signálu.

Programovatelný převodník SLM - inteligentní převodník nové generace pro převod průmyslových signálů z odporového snímače teploty nebo termočlánku na unifikovaný průmyslový signál 4 až 20 mA. Programově pomocí PC lze nastavit typ a rozsah vstupního signálu.

Teploměry s digitálním zobrazením řady TDx vyráběné v 5 variantách určené pro měření teploty a její zobrazení na LCD displeji s programovatelným převodníkem s displejem v hlavici.

Univerzální dělič kmitočtu SMART PFD pro programovatelné dělení a tvarování frekvenčních signálů. Vstupní signál může být kontakt relé nebo aktivní signál.

Převodníky jsou dodávány v naprogramovaném stavu podle požadavků zákazníka.Zadavatelem microsite je firma 

SMARIS, s.r.o.Avatar group, s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Výroba cubingu, kontrolních přípravků pro kontrolu montážních dílů

Chropyňská strojírna, a.s.

Výroba cubingu, kontrolních přípravků pro kontrolu montážních dílů

Chropyňská strojírna a.s. z regionu Zlínský kraj patří mezi přední české výrobce cubingu a kontrolních přípravků pro kontrolu montážních dílů. Postaráme se o návrh, výrobu dle zadání zákazníka.


Analyzační technika Kralupy nad Vltavou – řešení na míru pro potřeby průmyslového provozu

ELMEP s.r.o. Průmyslová automatizace Mělník

Analyzační technika Kralupy nad Vltavou – řešení na míru pro potřeby průmyslového provozu

Společnost ELMEP s.r.o. z Kralup nad Vltavou je prvotřídním dodavatelem analyzační techniky a chromatografů do průmyslového provozu, včetně míst s nebezpečím výbuchu.


QDMO4 – univerzální displej se širokým spektrem využití

TETRONIK v.d. Vyvolávací a pořadníkové systémy

QDMO4 – univerzální displej se širokým spektrem využití

Maticový displej s označením QDMO4 od společnosti TETRONIK je díky své konstrukci a softwarovému vybavení předurčen k širokému spektru využití.


Ultrazvuková zkouška - metoda kontroly ultrazvukem

PAPco, s.r.o. Nedestruktivní testování Praha

Ultrazvuková zkouška - metoda kontroly ultrazvukem

Jste firma zabývající se nedestruktivním testováním? Obchodní a poradenská společnost PAPco, s.r.o se sídlem v Praze je pro Vás tou správnou volbou.


Komponenty pro vytápění, větrání a klimatizaci - kvalita švýcarských produktů

SAUTER Automation, spol.s r.o. Regulační technika Praha

Komponenty pro vytápění, větrání a klimatizaci - kvalita švýcarských produktů

Také byste rádi vyřešili koupi komponentů pro vytápění, větrání a klimatizaci a nevíte si rady na koho se můžete s jistotou obrátit?