Zadavatelem microsite je firma TRANE ČR spol.s r.o.


Návrh, prodej, montáž, údržba a servis klimatizačních jednotek Praha

Komplexní správou klimatizací se zabývá společnost Trane Praha. Pokud potřebujete navrhnout systém klimatizací pro budovu, provést montáž, údržbu či opravu můžete se na ně kdykoliv obrátit.Společnost Trane se zabývá klimatizační technikou již několik let. Ve svém oboru jsou jedničkou. Nesoustředí se pouze na prodej klimatizační techniky, ale také na vývoj, modernizaci a montáž. Vyvíjí různé aplikace, tak aby se klimatizační jednotka dala použít v jakémkoliv typu budovy. Navrhují efektivní řešení pro energie ve velkých firmách, tak aby to šetřilo Vaše náklady, ale i životní prostředí. Tím, že Vám namontují klimatizační techniku, neznamená, že jejich práce končí. Provádí i následný servis a údržbu chladících zařízení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pronájem chladících jednotek vyřeší problémy s chlazením Praha

Pronájem chladících jednotek vyřeší problémy s chlazením Praha

Stojíte nad problémem, jak ideálně vyřešit otázku klimatizace či chlazení? Pak se obraťte na společnost TRANE ČR, skutečné specialisty v oboru.


Tepelná čerpadla a nástřešní jednotky - chlazení i vytápění domu Praha

Tepelná čerpadla a nástřešní jednotky - chlazení i vytápění domu Praha

Potřebujete klimatizovat váš dům, ohřívat v něm vodu nebo zajistit vytápění? A co takhle všechno v jednom? Je to možné s tepelnými čerpadly od společnosti Trane ČR.


Chladicí jednotky pronájem Praha  -  pro Vás rychlé a efektivní řešení

Chladicí jednotky pronájem Praha - pro Vás rychlé a efektivní řešení

TRANE Praha je odborníkem na chladicí jednotky. Objevil se u vaší chladicí jednotky problém nebo náhle přestala fungovat?
>
>