Zadavatelem microsite je firma EUROGREEN CZ s.r.o. Experti pro trávníky


Trávníková osiva Děčín - trávníkové směsi pro sport i krajinu

Požadavky na funkčnost trávníku se dají rozdělit pro krajinné či sportovní účely. EUROGREEN CZ s.r.o. individuálně určuje vhodnou travní směs dle požadavků.EUROGREEN CZ vytváří plně funkční trávníkové směsi díky vyhledávání trávy na celosvětové úrovni.
Oseté plochy využíváme pro zjištění odolnosti, zatížení, přezimování, regenerační schopnosti nebo rychlost zapojování trávníku.

Travní směsi se využívají pro golfová hřiště, sportovní kluby, zahradnické a komunální služby.

Naše osiva jsou ošetřena proti chorobám a jsou upravena pro rychlejší dobu naklíčení. Travní směsi EUROGREEN jsou základem pro dlouhodobou životnost trávy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obnova trávníku vhodným osivem Děčín - rychlá regenerace za 6 - 8 týdnů

Obnova trávníku vhodným osivem Děčín - rychlá regenerace za 6 - 8 týdnů

Expert na trávníky společnost EUROGREEN CZ s.r.o. zajišťuje rychlou obnovu trávníku v době 6 - 8 týdnů. Osazujeme jen vhodným osivem travních směsí.


Zakládání a údržba trávníků sportovních hřišť Děčín

Zakládání a údržba trávníků sportovních hřišť Děčín

Kvalitní a skvěle udržovaný trávník je základem sportovního hřiště. Společnost EUROGREEN CZ s.r.o. zajišťuje nejenom samotné zakládání, ale také údržbu trávníků všech sportovních, fotbalových anebo třeba golfových hřišť. Naše služby ...


Bezpečné fotbalové branky pomohou přecházet úrazům

Bezpečné fotbalové branky pomohou přecházet úrazům

Fotbalové branky má většina z nás spojené s příjemnými zážitky, sportovními zápasy nebo hrou s kamarády. Fotbalové branky jsou ale bohužel velmi často spojovány i s velkými tragédiemi, kdy špatně ukotvené branky někoho těžce zranily nebo ...
>
>
>