Zadavatelem microsite je firma JURIS J.T. Plzeň, s.r.o.Zařízení a přístroje pro včasnou detekci výbušných a nebezpečných plynů

Detektory, hlásiče, zařízení a přístroje pro včasnou detekci nebezpečných, jedovatých či výbušných plynů prodává a instaluje společnost JURIS J.T. Plzeň, s.r.o.Máte doma plynovou troubu, karmu či jiné podobné zařízení a obáváte se nežádoucího úniku plynu? Pak neváhejte a pořiďte si detektor plynu od společnosti JURIS J.T. Plzeň, s.r.o. Zabýváme se prodejem a instalací zabezpečovacích systémů, zařízení a přístrojů pro včasnou detekci nebezpečných, jedovatých a výbušných plynů, jako je například zemní plyn či propan butan. Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis, který zahrnuje jak pomoc s výběrem vhodného detektoru do Vaší domácnosti či pracovního provozu, tak i jeho následnou profesionální montáž.

Detektory plynu od JURIS J.T. Plzeň – to je záruka bezpečí a klidného spánku.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Detekce plynu Plzeň

Detekce plynu Plzeň

Máte doma plynový sporák? Topíte plynem? Neriskujte život a oslovte společnost JURIS J.T. Plzeň, s.r.o., která se zabývá prodejem a instalací přístrojů sloužících k včasné detekci úniku plynu.


Monitorování a detekce plynů, hlásiče úniku plynu

Monitorování a detekce plynů, hlásiče úniku plynu

Plynové detektory, hlásiče úniku plynu a další spolehlivé a úsporné systémy pro včasné zajištění nebezpečné koncentrace plynu prodává a montuje společnost JURIS J.T. Plzeň, s.r.o.
>
>