Microsite byla vložena dne:08.03.2016
ID microsite: 55137, počet zhlédnutí:  18
Zadavatelem microsite je firma

UNIWELL CZ s.r.o.

Montáže funkčních systémů pro vedení kapalin v automobilovém průmyslu

Kompletní montování plastových hadic a systémů pro vedení paliva, brzdových a jiných kapalin v automobilovém průmyslu provádí společnost Uniwell CZ s.r.o. v Zíkově.

Montáže plastových hadic a funkčních systémů pro vedení paliva a jiných kapalin v automobilovém průmysluUniwell CZ - výroba a montáže systémů pro vedení kapalin a plynů

Hadice a systémy pro vedení kapalin nejen vyrábíme, ale samozřejmě také montujeme. Našim zákazníkům v oblasti automobilového průmyslu nabízíme odborné montáže funkčních systémů pro vedení kapalin – a to od vedení paliva a brzdových kapalin až po kapaliny pro čištění skel a světlometů. Postaráme se o montáž ruční, poloautomatizovanou i plně automatizovanou, u některých hadic, například spojovacích či brzdových, pak zajistíme montáž i s ochranným návlekem. Samozřejmostí jsou i montáže systémů pro odvětrávání nádrží. Díky spojení špičkové kvality vlastních produktů a zkušeností našich techniků se můžete vždy spolehnout na odborné a flexibilní služby, ušité na míru potřebám každého zákazníka.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Systémy pro vedení kapalin a plynu, vlnité a hladké hadice, výroba, dodání a montáž

Systémy pro vedení kapalin a plynu, vlnité a hladké hadice, výroba, ...

Spolehlivou ochranu před mechanickými i chemickými vlivy včetně elektrického vedení Vám poskytne společnost UNIWELL CZ s.r.o. ze Zdíkova u Prachatic. Systémy dle specifických potřeb zákazníka.

UNIWELL CZ s.r.o.
Plastové hadice a systémy pro vedení kapalin a plynů, rozvody paliva, brzdové hadice

Plastové hadice a systémy pro vedení kapalin a plynů, rozvody paliva, ...

Systémy pro vedení kapalin a plynů, vlnité i hladké plastové hadice pro rozvody paliva, vzduchu, spojovací a brzdové hadice vyrábí společnost Uniwell CZ s.r.o., Zdíkov.

UNIWELL CZ s.r.o.
Plastové ochranné trubky, hadice a systémy ochrany kabelových svazků

Plastové ochranné trubky, hadice a systémy ochrany kabelových svazků

Ochranné trubky, hadice, kabely a systémy ochrany kabelových svazků vyrábí z extrudovatelných polymerních plastů společnost Uniwell CZ s.r.o. Zdíkov. Pro vyšší kvalitu dílů využíváme 3D měření.

UNIWELL CZ s.r.o.