Zadavatelem microsite je firma TORNERO Hliníková střešní krytina


Plechová střecha Tornero - nejkvalitnější hliníková střešní krytina s životností až 100 let

Pořiďte si plechovou střešní krytinu Tornero, která se vyznačuje velice dlouhou životností a kvalitou. Navštivte naší prodejnu SALVATOR STŘECHY, s. r. o. v Loukově u Kroměříže, kde Vám rádi poradíme.Nejkvalitnější hliníková střešní krytina s životností až 100 let má mnoho výhod mezi které se řadí:
- Jednoduchá a snadná montáž, kde jsou všechny komponenty z hliníku.
- Luxusní, exkluzívní a jedinečný vzhled střechy s vysokými nároky na kvalitu.
- Poskytované záruky 40 let na perforaci plechu v důsledku oxidace, protékání a povrchové úpravy laku
- Záruka 15 let na stálobarevnost povrchu krytiny ve smyslu nerovnoměrné změny odstínu.

TORNERO KRYTINY
Moderní lehké hliníkové střešní krytiny, které vynikají dlouhou životností a nízkou hmotností. Používá se u novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, dále je vhodná pro průmyslové a jiné objekty.

TORNERO PANELY
Svým velmi moderním vzhledem připomíná střešní krytina TORNERO ENDO krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Díky své nízké hmotnosti, jednoduché a rychlé montáži je oblíbená pro všechny druhy střech. Používá se na novostavbách atriových domů, kde dodává domu punc jedinečnosti. Pokládá se na plný záklop, na rošt ze střešních latí nebo rovnou na PIR izolaci. Automatické zaklapávací zámky umožňují rychlé a pevné spojení panelů. Na kotvení se používají speciální vruty 4 ks na běžný metr. Krytina ENDO je vhodná pro střechy se spádem větším než 10°.

TORNERO TRAPÉZY
Moderní lehká trapézová krytina TORNERO TT je výborným řešením pro pokrytí střech, opláštění budov a stavbu vnitřních příček v budovách. Svým zajímavým STUCCO povrchem je vhodným designovým prvkem pro budovy i rodinné domy. Krytina je vyhledávána zvláště pro dlouhou životnost a velmi nízkou váhu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>