Zadavatelem microsite je firma AVIAR cleaning company, s.r.o.


Efektivní průmyslové čištění hal, strojů a opláštění budov

Pokud chcete na průmyslové čištění hal, strojů či opláštění budov využívat specializovanou firmu, sáhněte po AVIAR Cleaning Company, která vám poskytne veškeré úklidové služby v Šumperku i Olomouci.Efektivní průmyslové čištění od firmy AVIAR Cleaning Company


Průmyslové čištění by měla jednou za čas využít každá firma, která si chce před svými zákazníky udržet určitou úroveň. I když budete mít na svých pozicích vynikající obchodníky a manažery, pořádek byste si u vás měli umět také zajistit.

Průmyslové čištění naše společnosti zajišťuje především v okolí měst Šumperk, Zábřeh a Olomouc, ale pokud budete mít zájem, přijedeme za vámi po dohodě v České republice kamkoliv. Vaše hala se bude krásně blyštit, když si na průmyslové čištění objednáte právě firmu AVIAR Clenaning Company.

Rádi s našimi technikami zabrousíme i do vnitřních prostor vašich podniků. Zajišťujeme totiž i průmyslové čištění strojů a klimatizací. U nás si můžete objednat tyto druhy speciálního čištění:

- průmyslové čištění strojů a linek
- kompletní čištění elektrorozvodů
- průmyslové čištění opláštění budov a hal
- čištění klimatizací budov a hal
- čištění suchou párou

Pokud máte i vy zájem o průmyslové čištění, rozhodně nás neváhejte kontaktovat. Jestliže budete s našimi službami spokojeni, můžeme vám toho nabídnout mnohem více. Zaměřujeme se i na úklid bytových prostor, kanceláří, hotel, škol, jednorázové úklidy a podobně.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Čištění průmyslových prostorů, výrobních linek i podlah profesionální technikou

Čištění průmyslových prostorů, výrobních linek i podlah profesionální technikou

Čištění průmyslových prostorů, výrobních linek i podlah v okolí Šumperka a Olomouce vám zajistí úklidová firma AVIAR cleaning company, s.r.o., která pro svou práci používá profesionální techniku.


Pravidelné, jednorázové mytí oken, výloh i ve výškách

Pravidelné, jednorázové mytí oken, výloh i ve výškách

Pokud se chystáte k velkému úklidu nebo nestíháte pravidelné mytí oken a výloh, tak přenechejte tuto činnost profesionálům z firmy AVIAR cleaning company, kteří provádí mytí oken a výloh i ve výškách.


Průmyslové čištění budov, skladů i velkých hal

Průmyslové čištění budov, skladů i velkých hal

Udržet pořádek na pracovišti v průmyslovém prostředí není vůbec jednoduchého. Průmyslové čištění budov, skladů i velkých hal v průmyslových provozech vám zajistí úklidová firma Aviar cleaning company.


Úklidové služby - práce ve výškách, mytí oken

Úklidové služby - práce ve výškách, mytí oken

Nemáte čas na jarní úklid? Obraťte se na firmu Aviar cleaning company, která poskytuje komplexní úklidové služby včetně mytí oken a práce ve výškách v okolí Šumperku a Zábřehu.
>
>