Microsite byla vložena dne:11.02.2016
ID microsite: 53719, počet zhlédnutí:  370
Zadavatelem microsite je firma

Ladislav Dubnický

Pracovní oděvy a ochranné pomůcky, Ladislav Dubnický, Sokolov

Pracovní oděvy, obuv a ochranné pomůcky - Ladislav Dubnický, SokolovRondony, košile, vesty a jiné pracovní oděvy do gastronomických provozůSvářečské brýle a jiné ochranné pomůcky do náročných průmyslových provozů

Pracovní oděvy, obuv a ochranné pomůcky do nejrůznějších provozů, od nemocnic a gastronomie až po těžký průmysl, koupíte v prodejně pana Ladislava Dubnického v Sokolově.

Kvalitní pracovní oděv a ochranné pomůcky jsou základem pro bezpečný výkon povolání v mnohých odvětvích. A právě výrobou a prodejem pracovních oděvů, obuvi a ochranných pomůcek se zabývá pan Ladislav Dubnický ze Sokolova. V naší prodejně seženete montérky, pracovní kombinézy i bundy do průmyslových provozů, stejně tak jako pláště, rondony či košile do kuchyní a restaurací. Nabízíme nejrůznější ochranné prostředky nejen pro ochranu sluchu, hlavy a očí, například svářečské brýle, sluchátka, respirátory či helmy. Zajistit Vám dokážeme i potisk či výšivku dle Vašeho vlastního návrhu – pracovní oděv si tak můžete nechat označit kupříkladu jménem zaměstnance či firemním logem.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky, výroba, prodej, potisk

Pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky, výroba, prodej, potisk

Pracovní oděvy a boty, ochranné pracovní pomůcky, montérky, bundy, rukavice vyrábí, prodává, potiskuje společnost Ladislav Dubnický, Sokolov.

Ladislav Dubnický
Pracovní oděvy, obuv, volnočasové oblečení, výroba, prodej, Sokolov

Pracovní oděvy, obuv, volnočasové oblečení, výroba, prodej, Sokolov

Vyžaduje vykonávání Vaší profese náležitý pracovní oděv a obuv? Hledáte kvalitní a pohodlné volnočasové oblečení? Navštivte prodejnu pana Ladislava Dubnického v Sokolově.

Ladislav Dubnický