Prodej dioptrických brýlí Ústí nad Labem – nejen oční pomůcka, ale i módní doplněk

Dioptrické brýle si můžete koupit v optice v Ústí nad Labem u paní Šárky Krůtkové.Potřebujete koupit nové brýle a nevíte si nikdy rady s výběrem? V optice Šárky Krůtkové v Ústí nad Labem Vám rádi doporučí správné brýle.

V kamenné prodejně naleznete velký výběr dioptrických brýlí. Brýle jsou v různých cenových relacích, takže si vyberou běžní zákazníci i velmi nároční zákazníci. Pokud chcete mít brýle od světoznámých módních značek nebo chcete českou „klasiku“, vše naleznete u nás v optice v Ústí nad Labem.

Pokud chcete aby byly brýle vaším módním doplňkem a nevíte, jestli se Vám budou hodit k typu obličeje, obraťte se na specialisty v optice z Ústí nad Labem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Optika Krůtková Ústí nad Labem

Optika Krůtková Ústí nad Labem

Kontrolu očí, měření zraku i pomoc s výběrem brýlových obrouček a skel nebo vhodným typem kontaktních čoček nabízí Oční optika Šárka Krůtková v Ústí nad Labem.


Optik Ústí nad Labem – výběr nových brýlí, opravy brýlí, měření zraku

Optik Ústí nad Labem – výběr nových brýlí, opravy brýlí, měření zraku

Pokud nosíte brýle na dálku nebo na blízko, kontaktní čočky nebo potřebujete změřit zrak či opravit poškozené brýle, navštivte Oční optiku Krůtková v Ústí nad Labem.


Brýle a kontaktní čočky Ústí nad Labem

Brýle a kontaktní čočky Ústí nad Labem

Nevidíte na dálku či na blízko? Sháníte slušivé brýle nebo vhodné kontaktní čočky? V Oční optice Šárka Krůtková v ústí nad Labem Vám odborně poradí a pomohou s výběrem.


Oční optika Ústí nad Labem

Oční optika Ústí nad Labem

Vybereme brýle a čočky na míru Vašim očím a na místě provedeme také opravu rozbitých brýlí a změříme Váš zrak. Zhotovíme Vám brýle na objednávku i na lékařský předpis. Opravíme poničené obroučky a vyměníme sklo. Také Vám pomůžeme s ...
>
>