Microsite byla vložena dne:02.02.2016
ID microsite: 52386, počet zhlédnutí:  25
Zadavatelem microsite je firma

Pavel Korda Stazap - stavební práce

Stavební práce, novostavby a rekonstrukce, Stazap – Korda

Stazap - Korda, novostavby, přestavby a rekonstrukceKvalitní realizace malých a středních stavebDisponujeme veškerým potřebným vybavením a vlastními stroji

Novostavby, rekonstrukce a jiné malé a střední stavby realizuje společnost Stazap – Korda z Velkých Hydčic. Zabýváme se malými a středními stavbami a nabízíme komplexní služby, včetně poradenství a dodávky materiálu.

Hledáte-li zkušenou a spolehlivou firmu, ať už pro stavbu nového domu, půdní vestavbu či přestavbu bytového jádra, pak neváhejte a obraťte se na společnost Stazap – Pavel Korda, která má mnohaleté zkušenosti v oblasti realizací středních a malých staveb. Nabízíme kompletní stavební práce, od novostaveb, rekonstrukcí domů, přes půdní vestavby či nástavby, až po stavební práce v interiérech. Díky našemu vlastnímu vybavení a týmu zkušených zaměstnanců ručíme za kvalitu a profesionalitu všech našich zakázek, stejně tak jako za dodržování dohodnutých termínů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Stavbu, rekonstrukci, demolici a zemní práce v malém i větším rozsahu

Stavbu, rekonstrukci, demolici a zemní práce v malém i větším rozsahu

Malé i větší stavby, rekonstrukce, zemní práce, demolice nebo realizace čističek odpadních vod provádí firma STAZAP Pavel Korda , sídlící v obci Velké Hydčice na Plzeňsku.

Pavel Korda Stazap - stavební práce