Opravy, servis i plnění klimatizací rychle, kvalitně a výhodně

JOPL s.r.o.

Opravy, servis i plnění klimatizací rychle, kvalitně a výhodněZadavatelem microsite je firma JOPL s.r.o.Opravy, servis i plnění klimatizací rychle, kvalitně a výhodně

Opravy, servis i plnění klimatizací rychle, kvalitně a výhodně provádí společnost JOPL pro Přerov, Lipník i Hranice - přijďte se sami přesvědčit!Opravy, servis i plnění klimatizací rychle, kvalitně a výhodně


Klimatizace je nejen velmi užitečnou, ale pro mnohé už i nepostradatelnou součástí vozidla. V parných letních měsících je cestování autem bez klimatizace velmi nepříjemné jak pro cestující, tak i pro samotného řidiče. Klimatizace tedy zvyšuje komfort a pohodu ve vozidle, a tím přispívá i k bezpečnějšímu provozu na cestách.

Aby však klimatizace správně a plnohodnotně fungovala, je potřeba se o ni starat. A s tím vám můžeme spolehlivě pomoci. Naše firma JOPL se mimo jiné zabývá i péčí o klimatizace. Nabízíme:

- servis klimatizací
- plnění klimatizací
- čištění klimatizace

Disponujeme moderní automatickou plničkou klimatizace a řadou dalších přístrojů, se kterými je nejen plnění klimatizace, ale i celý servis klimatizace kvalitnější a účinnější. Nabízíme také náplně, příslušenství a odbornou literaturu z oblasti klimatizací. Dále poskytujeme i školení klimatizačních systémů a práce s nimi.

Naší novinkou jsou odborné servisní štítky, které můžete mít, pokud vaše vozidlo u nás projde opravou, plněním, čištěním či servisem klimatizace. Na těchto štítcích se vyplňují hodnoty plnění klimatizace, úpravy systému, servis a podobně.

Kromě plnění klimatizací a jejich oprav nabízí společnost JOPL i další služby v oblasti motorových vozidel, jako je například prodej náhradních i originálních autodílů, přestavba vozidel na ethanol E85, servis vozidel či provoz pneuservisu a odtahové služby.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Náhradní díly na všechny typy vozidel s dodáním do 24 hodin - prodej

Náhradní díly na všechny typy vozidel s dodáním do 24 hodin - prodej

S náhradními díly pro váš automobil vám pomůže firma JOPL s.r.o. v Lipníku nad Bečvou - náhradní díly na všechny typy vozidel vám dodá do 24 hodin.


Plnění autoklimatizací profesionální automatickou plničkou Valeo

Plnění autoklimatizací profesionální automatickou plničkou Valeo

Pokud hledáte pneuservis, který se vám postará o klimatizaci ve vašem vozidle, navštivte firmu JOPL s.r.o. v Lipníku u Přerova - pro plnění klimatizací zde využívají automatickou plničku Valeo.


Náhradní díly pro motorová vozidla - prodej

Náhradní díly pro motorová vozidla - prodej

Pokud sháníte náhradní díly na Vaše auto a nedaří se Vám, pak to nechte na odbornících z firmy JOPL v Lupníku nad Bečvou.


Pneuservis - rychlá výměna pneumatik i prodej náhradních dílů

Pneuservis - rychlá výměna pneumatik i prodej náhradních dílů

Hledáte-li spolehlivý pneuservis, kde se postarají o rychlou výměnu pneumatik a také zajistí náhradní díly a odtahovou službu pro vaše nepojízdné vozidlo, tak se obraťte na firmu JOPL Přerov, Hranice.