Stavební práce, zednické práce Mikulov, Břeclav





Jestliže sháníte kvalitní firmu, která provádí stavební a zednické práce v oblasti Mikulova či Břeclavi, pak neváhejte a oslovte nás.

Naše společnost OSP spol. s r.o., provádí veškeré práce týkající se stavebnictví také na Břeclavsku či Mikulovsku.

Postavit nový dům, kancelář či výrobnu pro nás není žádný problém. Náš tým profesionálů postaví vše, ať už se jedná o byty, domy, haly, objekty či kanceláře. Provádíme také rekonstrukce interiérů i exteriérů. Pokud potřebujete inženýrské sítě, či zemní práce, upravit terén, obraťte se i v tomto případě na nás. Běžně zateplujeme fasády, zajišťujeme půdní vestavby a jiné. Máme 20-leté zkušenosti v oboru. Proto neváhejte a kontaktujte nás.

Více informací najdete na webových stránkách.



Zadavatelem microsite je firma 

Stavební firma OSP spol. s r.o.







Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Zděné rodinné domy a dřevostavby  - stavba na klíč

KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o.

Zděné rodinné domy a dřevostavby - stavba na klíč

Realizaci novostaveb na klíč zajistí v oblasti Hrušovan nad Jevišovkou firma Kobliha Stavitelství. Stavíme zděné rodinné domy i dřevostavby.


Řadové domy, byty se skvělým dispozičním řešením – stavba i prodej

Stavos Stavba a.s. Ostrava

Řadové domy, byty se skvělým dispozičním řešením – stavba i prodej

Řadové domy se skvělým dispozičním řešením realizuje společnost Stavos Stavba a.s. se sídlem v Ostravě, která se specializuje nejen na jejich stavbu, ale i prodej.


Stavební práce – výstavba novostaveb, rekostrukce rodinných domů, zateplení fasád

Ungrmat, s.r.o. Domácí potřeby Brno

Stavební práce – výstavba novostaveb, rekostrukce rodinných domů, zateplení fasád

Různorodé stavební práce v okolí Brna svěřte do rukou firmy Ungrmat, s.r.o. Stavíme novostavby, opravujeme rodinné domy a zateplujeme fasády.


Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

RD KOMEX s.r.o.

Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů typu OKAL realizuje společnost RD KOMEX sídlící v Jeseníku.


Splňte si sen - rodinné dům na klíč, nízkoenergetický a pasivní dle Vašeho přání

Brozire s.r.o.

Splňte si sen - rodinné dům na klíč, nízkoenergetický a pasivní dle Vašeho přání

Společnost Brozire z Ostravy staví rodinné nízkoenergetické a pasivní domy. Provádíme komplexní stavební služby, od projektové dokumentace až po samostatnou stavbu včetně bazénu! Splňte si svůj sen!