Čistící technika Ústí nad Labem – kvalitní dánská značka NILFISK ADVANCEFirma KASCH Technik s.r.o. je firma s čistící technikou navazující na dlouholetou tradici firmy KASCH pana Karla Schreila.

Zabývá se autorizovaným servisem čistící techniky NILFISK ADVANCE, která patří mezi největší celosvětové výrobce čistící techniky. Dále se zabývá i prodejem samotného dánského produktu Nilfisk Advance. Jejich internetový obchod nabízí řadu čistících přístrojů a tuto širokou nabídku si můžete prohlédnout na našich webových stránkách. Dokáže si u nás vybrat každý a s výběrem mu ochotně poradíme, aby vše odpovídalo jeho potřebám a požadavkům.

V naší nabídce najdete:
-tlakové mycí stroje
-podlahové mycí stroje
-podlahové zametací stroje
-vysavače
-úklidová chemie

V případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, kontaktujte. Rádi Vám poradíme, abyste byli se svým výběrem spokojeni.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Půjčovna čistící techniky, vysavače, vysokotlaké mycí stroje a vapky,  ...

Půjčovna čistící techniky, vysavače, vysokotlaké mycí stroje a vapky, ...

Půjčovna kvalitní dánské čistící techniky, vysavače, vysokotlaké mycí stroje a vapky, podlahové mycí stroje, průmyslové vysavače, čištění koberců - KASCH Technik s.r.o. Ústí nad Labem


Autorizovaný zástupce čistící techniky NILFISK ADVANCE – prodej a servis

Autorizovaný zástupce čistící techniky NILFISK ADVANCE – prodej a servis

Společnost KASCH Technik s.r.o. z Ústí nad Labem jako autorizovaný zástupce kvalitní čistící techniky dánské firmy NILFISK ADVANCE nabízí služby prodeje a záručního i pozáručního servisu.


Zahradní technika Ústí nad Labem

Zahradní technika Ústí nad Labem

Společnost KASCH Technik s.r.o. z Ústí nad Labem nabízí široký sortiment zahradní techniky, ručních i motorových postřikovačů a rosičů.


Zahradní technika – postřikovače, rosiče Ústí nad Labem

Zahradní technika – postřikovače, rosiče Ústí nad Labem

Chybí vám v zahradní výbavě kvalitní postřikovač, anebo třeba rosič? Využijte nabídku společnosti KASCH Technik, která se zabývá prodejem zahradní techniky všeho druhu. Aktuální sortiment zahrnuje 19 produktů: - ...