Zadavatelem microsite je firma MANEL, spol. s r.o.Levné ubytování v Chatě Hubert - Jeseníky i Orlické hory na dosah

Pokud se chystáte na hory a chcete zažít příjemnou dovolenou, pak je tu pro Vás levné ubytování v Chatě Hubert, kde budete mít Jeseníky i Orlické hory na dosah.Chata Hubert, Moravský Karlov


Chystáte se s přáteli na hory a hledáte útulnou chatu? Nebo si chcete užít příjemnou letní dovolenou? Po celý rok je tu pro vás Chata Hubert Moravský Karlov, kterou provozuje společnost MANEL. Chata Hubert se nachází v malebné obci, kde máte jako na dlani Jeseníky i Orlické hory, ve kterých na vás čekají nejrůznější lyžařská centra, památky i cyklostezky.

Chata Hubert v obci Moravský Karlov poskytne dokonalý komfort až 16 lidem naráz. K dispozici je zde totiž hned 6 plně vybavených pokojů. Všechny pokoje jsou útulně zařízeny. V každém patře je pak k dispozici také plně vybavené sociální zázemí.

Pro večerní posezení s partou přátel skvěle poslouží společenská místnost s vybavenou kuchyňskou linkou, televizí i Wi- fi připojením. Pro uložení lyží či kol je všem hostům otevřena samostatná kolárna.

Chcete poznávat Jeseníky nebo Orlické hory? Objednejte si ubytování v Chatě Hubert. Naše chata vám dá zázemí pro odpočinek, vaření i večerní zábavu, V okolí se pak nachází množství cyklistických a turistických tras, lyžařské areály Buková hora, Čenkovice nebo Dolní Morava, ale i koupaliště a přírodní přehrada. Naše chata se stane vašim ideálním výchozím bodem pro výlety po okolí v každém ročním období.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Elektromontáže - domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace

Elektromontáže - domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace

Bez elektroinstalací se neobejde žádný objekt. Ve firmě MANEL, spol. s.r.o. ze Šumperka provádí elektromontáže všech druhů. Zabýváme se elektroinstalacemi v domovní, bytové i průmyslové sféře.


Investiční elektrotechnika - projekty silnoproudu, slaboproudu

Investiční elektrotechnika - projekty silnoproudu, slaboproudu

Firma Manel, spol. s.r.o. ze Šumperka podniká v oblasti investiční elektrotechniky. Provádíme veškeré elektroinstalace, projekty silnoproudu a slaboproudu. To však není všechno, umíme toho mnohem víc.


Výroba a montáž elektrických rozváděčů

Výroba a montáž elektrických rozváděčů

Společnost MANEL, spol. s.r.o. v Šumperku se specializuje na investiční elektroniku - zajistí vám výrobu a montáž elektrických otevřených, částečně krytých, skříňových i atypických rozváděčů.


Investiční elektrotechnika, výroba rozváděčů, projektování elektrického ...

Investiční elektrotechnika, výroba rozváděčů, projektování elektrického ...

Komplexní činnost v oblasti investiční elektrotechniky provádí firma MANEL, spol. s r.o. ze Šumperka. Zajistíme projektování elektrického zařízení i výrobu a montáž rozváděčů všech druhů.