Zadavatelem microsite je firma KlimaTechnik s.r.o.Protihlukové systémy, protihlukové stěny a fasádní obklady - montáž

Dodávka a montáž protihlukových systémů, protihlukových stěn a fasádní obklady, výroba protihlukových panelů od firmy KlimaTechnik s.r.o. ve Strážnici na Hodonínsku.Hledáte společnost, která se zabývá protihlukovými stěnami a systémy a nabízí montáž fasádních obkladů?
Pak se neváhejte obrátit na společnost KlimaTechnik, která má své sídlo ve Strážnici v blízkosti okresního města Hodonín.

Protihlukové stěny:
-jedná o stavebnicový systém, který dodáme jako stavebnici, ale také montujeme.Protihlukové stěny mají nosné sloupy opatřené vodícími profily.
Systém je snadný a lehce smontovatelný.
Pro tyto instalace je vhodný typový panel AKUSTIK P.

Protihlukové kryty:
-tento systém se vyrábí na zakázku dle potřeb zákazníka. Protihlukové kryty jsou z nosné ocelové konstrukce do které se vsazují panely AKUSTIK.
Tyto konstrukce se můžou doplnit dveřmi, vraty, automatickými vraty či okny.

Fasádní obklady:
-na fasádní odklad u panelů AKUSTIK je několik variant uchycení. Nejvíce požívaný a nejlepší řešení je využití odlehčeného panelu AKUSTIK L.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Akustika, akustické panely Akustik, zpracování akustických studií

Akustika, akustické panely Akustik, zpracování akustických studií

Akustika, akustické panely Akustik, zpracování akustických studií, kompaktní kovový sendvičový panel od firmy KlimaTechnik s.r.o. Strážnice, Hodonín


Protihlukové sendvičové panely a systémy Akustik - 3 varianty Akustik P, D a L

Protihlukové sendvičové panely a systémy Akustik - 3 varianty Akustik P, D a L

Protihlukové sendvičové panely a systémy, výběr ze 3 variant Akustik P, D a L, výroba a montáž, panely s jedinečnými vlastnostmi od firmy KlimaTechnik s.r.o. ve Strážnici.