Zadavatelem microsite je firma SAKUTUS CZ a.s.Úsporné vytápění infrapanely Ecora pro byty, kanceláře od firmy - Sakutus CZ a.s., Dražice

Infrapanely Ecora od naší společnosti Sakutus CZ a.s., Dražice jsou zárukou kvalitního vytápění. Panely Ecora jsou vhodné jak k vytápění bytů, tak i do kanceláří.Úsporné a efektivní vytápění přináší naše infrapanely Ecora. Ve společnosti Sakutus CZ a.s., Dražice vyrábíme infrapanely Ecora s vestavěným temperačním článkem NOMATERM již řadu let. Jejich výhodou je široká škála využití. Můžete je použít ke stropnímu infravytápění Vašeho bytu, kanceláře ale i hospodářských nebo průmyslových prostor. Vždy jsou vhodnou volbou. Infrapanely Ecora odevzdávají teplo do prostoru formou sálání. Nejdříve ohřejí Vás, stěny a předměty v místnosti, a od nich poté ohřívají vzduch. Díky tomuto systému vytápění nemáte v místnosti pocit průvanu, nedochází k víření prachu a náklady na vytápění Vás mile překvapí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Topný panel NOMATERM+

Topný panel NOMATERM+

Topný článek NOMATERM+ vhodný jako topný element infrapanelů, infrasaun, termodesek pro ohřev zvířat nebo k temperaci žlabů proti zámrzu zakoupíte v různých rozměrech u společnosti SAKUTUS CZ a.s.


Topné obrazy

Topné obrazy

Spojte výhody úsporného systému vytápění a dekorativní plochy v jeden celek. Toto elegantní spojení naleznete jedině u topných obrazů od společnosti SAKUTUS CZ a.s.


Termodesky neboli vyhřívací lehátka s topnými články, ideální způsob ohřevu loží zvířat

Termodesky neboli vyhřívací lehátka s topnými články, ideální způsob ohřevu loží zvířat

SAKUTUS CZ a.s., společnost zabývající se výrobou vyhřívacích lehátek pro ohřev loží zvířat, především mláďat. Naše termodesky nachází uplatnění nejen v boudách pro psy, ale i u koček a jiných zvířat.


Termodesky

Termodesky

Termodesky od společnosti SAKUTUS CZ a.s. naleznou své uplatnění jak při zajištění tepla na chladných pracovištích, tak při odchovu drobných teplomilných zvířat.


Infratopení

Infratopení

Hledáte způsob vytápění průmyslových objektů i bytů, který je úsporný a poskytuje příjemnou tepelnou pohodu? Vsaďte na infratopení od společnosti SAKUTUS CZ a.s.


Laminátové a plastbetonové výrobky pro zemědělství s vysokou životností a nezávadností

Laminátové a plastbetonové výrobky pro zemědělství s vysokou životností a nezávadností

Sklolaminátové boudy pro telata, vany kotců, rybářské kádě nebo plastobetonové koryta a jiné zboží pro zemědělskou a živočišnou produkci vyrábí firma SAKUTUS spol.s r.o.
>
>
>