Zadavatelem microsite je firma Výškové práce Petr Huňatý


Výškové mytí oken Plzeň – efektivní a rychlá údržba budovZajistěte si efektivní a rychlou údržbu oken Vaší budovy s naší službou výškového mytí. Postaráme se o sklo na budovách v Plzni i širokém okolí.

Mytí oken za pomocí horolezeckého vybavení je nejčastěji potřeba na průmyslové budovy, tovární a skladové haly anebo kanceláře. Všechny tyto druhy staveb mají plno oken, která se ale nedají otevřít a kompletně umýt zevnitř.

Proto užíváme lezecká lana a techniku, abychom se ke všem oknům dostali zvenčí přes střechu. Pracujeme s tlakovými stroji i klasicky ručně.
Stačí nám zavolat na telefonní číslo 724 103 645, oznámit hrubé rozmístění oken a výšku budovy a domluvit se na termínu provedení práce.

Díky naší horolezecké technice ušetříte na nákladech za pronájem plošiny, zkrátí se doba práce a naši odborníci se pomocí lan dostanou i do nejnepřístupnějších prostorů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výškové mytí budov Plzeň

Výškové mytí budov Plzeň

Petr Huňatý - výškové práce nabízí službu výškového mytí budov a oken v Plzni a okolí pomocí lezecké techniky. Nabídka je určena především pro průmyslové budovy, tovární haly a kanceláře.


Výškové práce i rizikové kácení stromů (Plzeň)

Výškové práce i rizikové kácení stromů (Plzeň)

Mytí těžko přístupných oken, natírání fasád nebo rizikové kácení stromů patří mezi činnosti, které si ne každý může dovolit dělat sám. Dobrá zpráva ale je, že firma Výškové práce Petr Huňatý každému z vás ráda a ochotně s těmito i dalšími ...


Výškové práce Plzeň

Výškové práce Plzeň

Petr Huňatý v Plzni zajišťuje výškové práce - mytí budov, instalace ochrany proti holubům, rizikové kácení stromů, fasády, opravy hydroizolačních pásů, klempířské práce, montážní práce apod.
>
>
>