INFRATOPENÍ - Energeticky úsporné řešení Vašeho topení

Infratopení Wellina.
Energeticky úsporné řešení Vašeho topení - úspora nákladů na vytápění až 50%. Nevíří prach, vysouší zdivo, vhodné pro většinu staveb. Teplo jako od kachlových kamen. Cenové nabídky zdarma, realizace na klíč.

Jak funguje sálavé vytápění?
Infrapanely Wellina jsou jedním z nejekonomčtějších způsobů vytápění Vašeho bydlení. Požadavky na zdravé a úsporné vytápění s krátkou dobou návratnosti investice splňuje dokonale a přináší i mnohem více:


Široká oblast použití
Infrapanely Wellina se používají jako hlavní zdroj tepla, nebo je možné jejich použití jako doplňkového zdroje ke stávajícímu funkčnímu topnému systému v přechodných obdobích nebo při jeho nedostatečném výkonu.
Infrapanely Wellina jsou vhodné pro většinu běžných typů staveb jak zděných tak i dřevostaveb. Zvyšuje jejich tepelnou setrvačnost, vysouší zdivo a stím nižuje celkovou teplenou ztrátu objektu - klesají provozní náklady.


Úspora až 50% nákladů na vytápění
Zlepšením tepelné pohody v místnosti je možné vytápět na nižší stupně celsia - úspora cca 10-15%. Dokonalá regulace samostatně v každé místnosti snižuje náklady o 10-15%. Suché zdivo snižuje tepelnou ztrátu až o 5%. Umístěním infrapanelů na vnitřní zdi snižuje úniky tepla okny o více jak 5%.


Správné umístění je důležité
Infrapanely sálají rovnoměrně do prostoru s prohřívají veškeré povrchy v místnosti od kterých se ohřívá vzduch. Nejefektivnější umístění je na svislé zdi tak, aby infrapanel sálal na celou délku místnosti. Speciální vzduchová mezera mezi infrapanelem Wellina a zdí zaručuje vytvoření mírného konvekčního proudění v místnosti a tím přispívá k rychlejšímu vytopení a zrovnoměrnění rozložení teplot. Náklady na vytápění tak klesají. Umístění na strop je vhodné v průmyslových objektech s vysokými stropy, kde není možné ani konvekční proudění vytvořit, ale pro domácí použití klesá účinnost a tepelná pohoda sálavého vytápění a zejménar ostou provozní náklady. Pro domácnosti je stropní umístění vhodné pouze jako zónové ohřátí určitého místa, nebo pro malé místnosti jako jsou chodby, technické místnosti atp...


Design pro náročné
Infrapanely Wellina nabízejí nejširší nabídku provedení na trhu! Vybírat můžete od základních bílých infrapanelů s hliníkovým rámem, přes provedení s motivem i vlastním nebo zrcadlo které topí v bezrámovém provedení. Nabídka obsahuje také bezrámové provedení se skleněnou přední topnou plochou. Pro děti je vhodné i provedení s hrubým povrchem s možností popisu křídou. Kdo preferuje spíše kulaté tvary i zde nabízíme široké možnosti výběru v tělesech typu Round. Větší prostory nebo prostory s vyššími stropy je možné vybavit vysokoteplotními infrapanely v provedení topné koule Rondo, Diskus nebo Power-Heater, případně topnými sloupy Wave.
Infrapanely Wellina díky patentovanému technickému řešení a vysoké účinnosti i při teplotách do 100°C umožňují jak umístní na svislé zdi, tak i na stropy. Nejsme tak nuceni instalovat infrapanely do nevhodných pozic z důvodu překročení teplotních limitů v místnosti do 180cm od podlahy jako u některých jiných produktů na trhu. Nejoptimálněší umístní Vám poradí náš vyškolený technik.


Kvalita je důležitá
Infrapanely Wellina si svojí dominantní pozici na trhu získaly svou moderní konstrukcí, použitými konstrukčními materiály a certifikovanými výrobními postupy. Speciální karbonové vlákno uložené v akumulačním jádru z vysoce zhuštěného přírodního materiálu zajišťuje vysokou účinnost a prakticky nulové hodnoty elektrosmogu podložené certifikáty IGEF. Emailová ocel na povrchu infrapanelu má vysoký podíl sálání (vysoká účinnost i při nižších bezpečných a komfortních teplotách), snadno se udržuje - nepodléhá stárnutí ani změně vzhledu. Výroba infrapanelů je řízena ISO 9001 a 14001. Tím je zaručena kvalita exportovaná do víe jak 30 zemí světa.


Specializovaný dovozce a prodejce infratopení Wellina, společnost USby s.r.o. zajišťuje komplexní služby po celé ČR od poradenství, přes zpracování nezávazné cenové nabídky zákazníků i projektatů až po osobní zaměření stavby vyškoleným technikem. Toto vše nabízíme ZDARMA. Dále nabízíme zajištění realizace na klíč a dopravu infratopení až na místo realizace.

Kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku.Zadavatelem microsite je firma 

USby s.r.o.Josef Záruba - elektroinstalace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Výroba reklamních kostýmů Praha - maskoti, rekvizity, taneční kostýmy, péřové ozdoby

Image on Stage, s.r.o.

Výroba reklamních kostýmů Praha - maskoti, rekvizity, taneční kostýmy, péřové ozdoby

Pražská společnost Image on Stage, s.r.o. se zabývá zakázkovou výrobou maskotů, reklamních či tanečních kostýmů, tvorbou interiérů a výrobou péřových ozdob.


Doprava kusových koberců po celé ČR Pardubice

STRNAD podlahy, dveře s.r.o. Koberce Strnad

Doprava kusových koberců po celé ČR Pardubice

Při nákupu kusových koberců z našeho eshopu také zajišťujeme spolehlivou dopravu po celé ČR - Koberce Strnad Rohovládova Bělá, Pardubice


Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu

EPRO Trutnov s.r.o.

Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu

Společnost EPRO s.r.o. je specializovaným velkoobchodem a maloobchodem s elektromateriálem pro instalace a montáže


Realitní kancelář prodej koupě pronájem nemovitostí Liberec

RELIA s.r.o. Realitní kancelář v centru Liberce

Realitní kancelář prodej koupě pronájem nemovitostí Liberec

Naše realitní kancelář vám pomůže vyřešit výhodný prodej, zajímavou koupi nebo spolehlivý pronájem nemovitostí podle vašich požadavků - RELIA s.r.o. Liberec Realitní kancelář


Bezúdržbové hliníkové prosklené konstrukce a fasády

ATECH Bohemia a.s.

Bezúdržbové hliníkové prosklené konstrukce a fasády

Hliníkové prosklené fasády spadají do kategorie lehkých opláštění budov. Určují architektonický směr a charakter budov - ATECH Bohemia a.s. Pardubice