INFRATOPENÍ - Energeticky úsporné řešení Vašeho topení

Infratopení Wellina.
Energeticky úsporné řešení Vašeho topení - úspora nákladů na vytápění až 50%. Nevíří prach, vysouší zdivo, vhodné pro většinu staveb. Teplo jako od kachlových kamen. Cenové nabídky zdarma, realizace na klíč.

Jak funguje sálavé vytápění?
Infrapanely Wellina jsou jedním z nejekonomčtějších způsobů vytápění Vašeho bydlení. Požadavky na zdravé a úsporné vytápění s krátkou dobou návratnosti investice splňuje dokonale a přináší i mnohem více:


Široká oblast použití
Infrapanely Wellina se používají jako hlavní zdroj tepla, nebo je možné jejich použití jako doplňkového zdroje ke stávajícímu funkčnímu topnému systému v přechodných obdobích nebo při jeho nedostatečném výkonu.
Infrapanely Wellina jsou vhodné pro většinu běžných typů staveb jak zděných tak i dřevostaveb. Zvyšuje jejich tepelnou setrvačnost, vysouší zdivo a stím nižuje celkovou teplenou ztrátu objektu - klesají provozní náklady.


Úspora až 50% nákladů na vytápění
Zlepšením tepelné pohody v místnosti je možné vytápět na nižší stupně celsia - úspora cca 10-15%. Dokonalá regulace samostatně v každé místnosti snižuje náklady o 10-15%. Suché zdivo snižuje tepelnou ztrátu až o 5%. Umístěním infrapanelů na vnitřní zdi snižuje úniky tepla okny o více jak 5%.


Správné umístění je důležité
Infrapanely sálají rovnoměrně do prostoru s prohřívají veškeré povrchy v místnosti od kterých se ohřívá vzduch. Nejefektivnější umístění je na svislé zdi tak, aby infrapanel sálal na celou délku místnosti. Speciální vzduchová mezera mezi infrapanelem Wellina a zdí zaručuje vytvoření mírného konvekčního proudění v místnosti a tím přispívá k rychlejšímu vytopení a zrovnoměrnění rozložení teplot. Náklady na vytápění tak klesají. Umístění na strop je vhodné v průmyslových objektech s vysokými stropy, kde není možné ani konvekční proudění vytvořit, ale pro domácí použití klesá účinnost a tepelná pohoda sálavého vytápění a zejménar ostou provozní náklady. Pro domácnosti je stropní umístění vhodné pouze jako zónové ohřátí určitého místa, nebo pro malé místnosti jako jsou chodby, technické místnosti atp...


Design pro náročné
Infrapanely Wellina nabízejí nejširší nabídku provedení na trhu! Vybírat můžete od základních bílých infrapanelů s hliníkovým rámem, přes provedení s motivem i vlastním nebo zrcadlo které topí v bezrámovém provedení. Nabídka obsahuje také bezrámové provedení se skleněnou přední topnou plochou. Pro děti je vhodné i provedení s hrubým povrchem s možností popisu křídou. Kdo preferuje spíše kulaté tvary i zde nabízíme široké možnosti výběru v tělesech typu Round. Větší prostory nebo prostory s vyššími stropy je možné vybavit vysokoteplotními infrapanely v provedení topné koule Rondo, Diskus nebo Power-Heater, případně topnými sloupy Wave.
Infrapanely Wellina díky patentovanému technickému řešení a vysoké účinnosti i při teplotách do 100°C umožňují jak umístní na svislé zdi, tak i na stropy. Nejsme tak nuceni instalovat infrapanely do nevhodných pozic z důvodu překročení teplotních limitů v místnosti do 180cm od podlahy jako u některých jiných produktů na trhu. Nejoptimálněší umístní Vám poradí náš vyškolený technik.


Kvalita je důležitá
Infrapanely Wellina si svojí dominantní pozici na trhu získaly svou moderní konstrukcí, použitými konstrukčními materiály a certifikovanými výrobními postupy. Speciální karbonové vlákno uložené v akumulačním jádru z vysoce zhuštěného přírodního materiálu zajišťuje vysokou účinnost a prakticky nulové hodnoty elektrosmogu podložené certifikáty IGEF. Emailová ocel na povrchu infrapanelu má vysoký podíl sálání (vysoká účinnost i při nižších bezpečných a komfortních teplotách), snadno se udržuje - nepodléhá stárnutí ani změně vzhledu. Výroba infrapanelů je řízena ISO 9001 a 14001. Tím je zaručena kvalita exportovaná do víe jak 30 zemí světa.


Specializovaný dovozce a prodejce infratopení Wellina, společnost USby s.r.o. zajišťuje komplexní služby po celé ČR od poradenství, přes zpracování nezávazné cenové nabídky zákazníků i projektatů až po osobní zaměření stavby vyškoleným technikem. Toto vše nabízíme ZDARMA. Dále nabízíme zajištění realizace na klíč a dopravu infratopení až na místo realizace.

Kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku.Zadavatelem microsite je firma 

USby s.r.o.Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Tesařské kování, hřebíky, zemní vruty, úhelníky, kotvící patky

SEMIGRO s.r.o. kotevní a upevňovací technika

Tesařské kování, hřebíky, zemní vruty, úhelníky, kotvící patky

U firmy SEMIGRO s.r.o. ze Slušovic u Zlína seženete veškeré tesařské kování, široké spektrum hřebíků, zemních vrutů, úhelníků a kotvících patek.


Kompletní dodávka tlakové kanalizace pro rodinné domy, firmy, obce a města

PRESSKAN system, a.s.

Kompletní dodávka tlakové kanalizace pro rodinné domy, firmy, obce a města

O kompletní realizaci tlakové kanalizace pro rodinné domy, firmy, obce a města se postará firma PRESSKAN system z Olomouce.


Romantický pobytový balíček pro zamilované s wellness procedurami a soukromou vířivkou

Vinárna a penzion U Langrů

Romantický pobytový balíček pro zamilované s wellness procedurami a soukromou vířivkou

Romantika pro zamilované – to je pobytový balíček ve wellness hotelu na Pálavě s romantickou večeří, vstupem do soukromé vířivky a wellness procedurami.


Doplňkové dřevěné komponenty ke schodišti – šprušle, sloupky, koule

FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o.

Doplňkové dřevěné komponenty ke schodišti – šprušle, sloupky, koule

Kompletní doplňkový sortiment pro dřevěná schodiště dodává firma FK Dřevěné Lišty. Vyrábíme dřevěné šprušle, sloupky i koule z různých druhů dřevin.


Rychlá montáž a výměna lamelových clon s plastovou lištou QM – PVC lamely ušetří Vaše náklady

Portaflex s.r.o.

Rychlá montáž a výměna lamelových clon s plastovou lištou QM – PVC lamely ušetří Vaše náklady

Rychlou montáž i snadnou výměnu plastových lamel zajistí společnost Portaflex s.r.o. se sídlem v Ostravě. PVC clony s plastovou lištou QM ušetří Vaše náklady při pořízení i údržbě a brání úniku tepla.