Zadavatelem microsite je firma JR FOOD, s.r.o.Vyzrálé hovězí maso, DRY AGED BEEF od firmy JR FOOD, s.r.o., Bechyně

Kvalitní vyzrálé hovězí maso DRY AGED BEEF pro Vaši restauraci či steak house Vám dodá naše společnost JR FOOD, s.r.o., Bechyně.Vyzrálé hovězí maso se vyznačuje větší koncentrací vůně i chutí a po přípravě zůstává šťavnaté.
Sháníte kvalitní hovězí maso pro svoji restauraci, maso na ty nejlepší steaky? Potom pro Vás máme řešení. Dodáváme výborné vyzrálé hovězí maso - DRY AGED BEEF. Z tohoto masa Váš kuchař hostům připraví opravdu šťavnaté steaky.
Hovězí vyzrálé maso je takové maso, které je zavěšeno na háky a ponecháno ke zrání po několik týdnů ve speciálních teplotně kontrolovaných chladících zařízeních nebo uvnitř vlhkost nepropustných vaků. Tímto způsobem je možno upravovat jen maso nejvyšší kvality. Použitý technologický proces způsobuje větší koncentraci vůně i chuti masa a zjemnění jeho textury.
Pokud si přejete opravdu kvalitní hovězí maso, tak neváhejte a obraťte se na nás.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Krůtí maso chlazené, mražené, krůtí stehna, prsa, játra, velkoobchod, zásobování

Krůtí maso chlazené, mražené, krůtí stehna, prsa, játra, velkoobchod, zásobování

Krůtí maso chlazené i mražené, krůtí stehna, prsa, krůta celá, játra a srdce balená ve vakuu či volně poskytuje velkoobchod se zásobováním společnosti JR FOOD, s.r.o. sídlící v Bechyni.


Chlazené i zmražené kuřecí, krůtí, vepřové a hovězí maso či vyzrálé hovězí DRY AGED BEEF

Chlazené i zmražené kuřecí, krůtí, vepřové a hovězí maso či vyzrálé hovězí DRY AGED BEEF

Velký výběr mraženého i chlazeného kuřecího, krůtího, vepřového nebo hovězího masa a vyzrálého hovězího masa na steaky dodává do obchodů, restaurací či přímo na Váš stůl firma JR FOOD, s.r.o..
>
>