Nejlepší dárek; Dárkové poukazy na Gurmánské zážitky s osobním kuchařem nebo Romantickou večeři či Lekce vaření

Dárkové poukazy poskytují kuchaři do domu – nejlepší čeští osobní kuchaři. Vhodný dárek pro Vaše blízké nebo vážené zaměstnance či obchodní partnery!

Milují Vaši blízcí dobré jídlo a rádi si užijí zážitkovou gastronomii v pohodlí svého domova? Nebo se rádi učí vařit na lekcích vaření a obohatí svůj jídelníček o nové rozmanité pokrmy z mezinárodní gastronomie nebo tradiční české kuchyně? Někdo uvítá romantickou večeři připravenou v intimním prostředí domova. Zážitková romantická večeře bez práce, připravená opravdovým profesionálním mistrem kuchařem přímo ve Vašem domácím prostředí – doma, na chatě, na jachtě...

Kuchaři do domu - nejlepší osobní kuchaři v Česku nabízí v rámci svých exkluzivních služeb DÁRKOVÉ POUKAZY.
Objednat si můžete na portálu Kuchaři do domu – www.kucharidodomu.cz tyto dárkové poukazy:
1. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem
2. Lekce vaření s osobním kuchařem
3. Romantická večeře

Dárkové poukazy poskytují tito VIP osobní kuchaři:
1. Martin Bušek
2. Lukáš Krepčík
3. Martin Bezchleba
4. Michal Suchánek
5. Miroslav Sedlák

Jak si dárkový poukaz objednáte?
Vyberete si osobního mistra kuchaře na portálu www.kucharidodomu.cz, který poskytuje uvedené služby a dárkové poukazy. Spojíte se s vybraným VIP kuchařem a smluvíte si cenovou hodnotu dárkového poukazu, přibližný rozsah služby a dobu platnosti dárkového poukazu. Po zaplacení Vám kuchař pošle dárkový poukaz a doklad o jeho zaplacení.

Jak si vybere obdarovaný dárkový poukaz?
Majitel dárkového poukazu se spojí s konkrétním mistrem kuchařem uvedeném na poukazu. Po domluvě s osobním kuchařem si sám vybere a domluví exkluzivní menu. Mistr kuchař na přání obdarovaného připraví delikatesy mezinárodní kuchyně nebo nebo klasické české gastronomie. Podle speciálních přání zákazníka vybere a nakoupí potřebné suroviny. S VIP kuchařem do domu si obdarovaný domluví termín a místo konání akce.

Gurmánský zážitek si může obdarovaný člověk vychutnat sám nebo ve dvou nebo se svými přáteli. K dárkovému poukazu si může přikoupit další služby. Nic není nemožné, vše záleží na domluvě.
Mistr kuchař může například pobavit hosty při své vysoce profesionální gastro show a umocnit tak celý kulinářský zážitek s osobním kuchařem. Nebo na přání může jen připravit exkluzivní menu, případně profesionálně naservírovat, uklidit kuchyň a odejít. Vy už si jen v klidu vychutnáváte požitek z jídla.

Objednejte si DÁRKOVÉ POUKAZY na www.kucharidodomu.cz u vybraných mistrů kuchařů.Zadavatelem microsite je firma 

Kuchaři do domu s.r.o.Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí

Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí nabízí zajímavý tip na dárek pro Vaše blízké nebo známé, které byste rádi obdarovali něčím originálním.


Dárkový poukaz na ajurvédskou masáž, lekce jógy

AYURVEDA CENTRE INA REAL ESTATE s.r.o.

Dárkový poukaz na ajurvédskou masáž, lekce jógy

V Ayurveda centre Zlín můžete pořídit svým blízkým dárkový poukaz na ajurvédskou masáž a také na lekce jógy. U nás získáte rovnováhu na všech třech úrovních - tělo, mysl i duch.


Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

A-SPORT Zábavní centrum

Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

Pořiďte svým blízkým, známým, kamarádům nevšední zážitek s našimi dárkovými poukazy na 1 hodinu hry bowlingu nebo ricochetu - A-SPORT Zábavní centrum Hradec Králové


Slevy na zájezdy, levnější dovolená a další bonusy díky dodavateli plynu nebo elektřiny

PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.

Slevy na zájezdy, levnější dovolená a další bonusy díky dodavateli plynu nebo elektřiny

Levnější dovolenou a výrazné slevy na zájezdy můžete získat díky věrnostním programům dodavatelů plynu nebo elektřiny. Stačí využít výhod Zákaznické karty od společnosti Pražská plynárenská, a.s.


Zubní ošetření a dentální hygiena Praha – dárkové poukazy

Dental Office H33 s.r.o. Zubní klinika Praha 4

Zubní ošetření a dentální hygiena Praha – dárkové poukazy

Hledáte tip na dárek, který je praktický? Darujte poukaz na zubní ošetření, dentální hygienu nebo bělení zubů na klinice Dental Office H33 v Praze.