Ochrana životního prostředí a ekologické poradenství

Poradenství v oblasti ochrany životního prostředí a ekologické poradenství nabízí v Brně a jeho okolí společnost Ing. Jaromír PokojPokud hledáte firmu z Brna zabývající se poradenstvím v oblasti životního prostředí, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma Ing. Jaromír Pokoj, je z Brna a mimo jiné provádí ekologické poradenství a audity.

Co se týče ekologických auditů, jedná se o zjištění stavu povinností v oblasti ochrany životního prostředí, návrhy na opatření. Poskytujeme poradenství při plnění povinností v oblasti životního prostředí (odpady, voda, ovzduší, chemické látky). Pomůžeme při zajištění periodických povinností, vypracujeme registr právních povinností. Poskytujeme činnost pro přípravu k certifikaci dle EMS ISO 14000. Provádíme konzultace. Provádíme školení v oblasti životního prostředí. Připravíme podklady, formuláře a mnohé další. Neváhejte a vyzkoušejte nás.
Více informací najdete na našich webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Bezpečnost práce - zajistíme školení i poradenství

Bezpečnost práce - zajistíme školení i poradenství

Odborná školení a poradenství na poli bezpečnosti práce zajišťuje pro firmy do 25 zaměstnanců společnost Ing. Jaromír Pokoj z Brna.


Ekologie, posuzování vlivů na životní prostředí, poradenství

Ekologie, posuzování vlivů na životní prostředí, poradenství

Ekologické audity, autorizované posuzování vlivů na životní prostředí EIA a SEA, poradenství v oblasti chemických látek, odpadů, vody zajišťuje Ing. Jaromír Pokoj, okres Blansko.