Vstřikování plastů, výroba vstřikovacích forem Blučina

Potřebujete-li kontaktovat firmu, která se dlouhodobě zabývá a věnuje se vstřikování plastů a výrobě vstřikovacích forem pak se obraťte na společnost Maplast CZ, s.r.o. jejíž sídlo je na jižní Moravě v obci Blučina.
Jsme rodinná flexibilní firma s evropským standardem a s více než 20 praxí v oblasti vstřikování plastů a výroby vstřikovacích forem.

Naše společnost má velice dobrou lokaci a také napojení na evropskou dálniční síť, jelikož sídlíme 15min od Brna ve směru na Bratislavu/Břeclav. V budově máme 2 nezávislé provozy – Lisovnu a Nástrojárnu.

Lisovna má k dispozici 15 vstřikolisů s uzavírací silou od 22t až do 500t, jsme tedy schopni vyrábět plastové výlisky od 0, 05g až do 2000g. Používáme veškeré dostupné technické termoplasty, ale i náročnější na zpracování s různými stupni % plnění.
Know how Maplastu spočívá ve flexibilitě a adaptibilitě zákazníkovi, jelikož jsme ihned schopni reagovat na požadavky zákazníka a nastavit naší produkci jak na málo, tak i velko sériovou výrobu.

Nástrojárna je vybavena standartními stroji tj. CNC centrum na elektroerozivní obrábění, frézky aj. stroje, které jsou potřeba pro chod tohoto provozu. Kromě reparace, servisu a údržby nástrojů, také poskytujeme návrh designu, konzultace a výrobu nových nástrojů. Jsme schopni ihned servisovat a udržovat naše formy, v čem spočívá nesmírný benefit pro zákazníka.

Působíme v těchto sektorech – elektro průmysl, vodohospodářství, spotřební průmysl a automobilový průmysl.
Mezi naše největší a nejdůležitější obchodní partnery patří ABB, Isan radiátory, Commscope, Pentair international, Alumistr, TYCO aj.

Snažíme se stále rozvíjet a investovat do společnosti, abychom byli na trhu platným hráčem. Plastové díly, které se zde vyrobí se vyváží do celého světa.

Pro více jakýchkoli informací o naší společnosti a práce s ní spojené nás neváhejte kontaktovat.Zadavatelem microsite je firma 

Maplast duty, s.r.o.Penzion a Hostinec Na Křížovce Jaroslav Kučera
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Výroba nových modelových zařízení ze dřeva, pryskyřice i kovu

SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o.

Výroba nových modelových zařízení ze dřeva, pryskyřice i kovu

Výrobu nových modelových zařízení ze dřeva, pryskyřice i kovu vám zajistí SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o..


Lisovna kovů, výroba výlisků za studena

FOREZ s.r.o.

Lisovna kovů, výroba výlisků za studena

Naším hlavním výrobním programem jsou díly pro automobilový a elektrotechnický průmysl - FOREZ s.r.o. Ostrov u Lanškrouna, Ústí nad Orlicí


Konstrukce – optimální řešení realizace, výroba forem

TESPON s.r.o. Nástrojárna Kolín

Konstrukce – optimální řešení realizace, výroba forem

Zajišťujeme konstrukce, výkresovou dokumentaci, dále provádíme změny a úpravy dat pro další zpracování - TESPON s.r.o. Nástrojárna Kolín


Vstřikovací formy pro vstřikování plastů, gumárenský, automobilový průmysl-výroba

MouldPro s.r.o. Zlín

Vstřikovací formy pro vstřikování plastů, gumárenský, automobilový průmysl-výroba

Výrobce vstřikovacích forem v regionu Zlín je firma MouldPro s.r.o.. Výroba zaměřena na formy pro vstřikování plastů, gumárenský, automobilový průmysl.


Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

INCOT - vstřikování plastů

Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

Kompletní výroba plastových výlisků od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů zajišťuje na Jižní Moravě firma INCOT, která má v oboru dlouholeté zkušenosti.