BOZP a bezpečnostní značení sníží riziko úrazů na pracovištiPovinností každého zaměstnavatele je zajistit bezpečnost práce pro své zaměstnance, aby nedošlo k žádnému úrazu na pracovišti, způsobenému nedostatečným značením pracovního prostředí.

Aledo Prostějov je specialista na BOZP / bezpečnost práce a bezpečnostní značení nejen pro Prostějov, ale také pro Olomouc.

Kromě povinného školení BOZP je nutností postarat se o bezpečnostní značení všude tam, kde by mohlo být v případě nebezpečí užitečné. Řeč je o signalizačních prvcích, jakými jsou například bezpečnostní tabulky, podlahové značení či značení potrubí. A právě to vám zajistí naše společnost Aledo. Specializujeme se na bezpečnostní značení podniků a máme bohaté zkušenosti s mnoha typy provozů.

Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poskytneme odborné poradenství, vypracujeme systém bezpečnostního značení a zajistíme řešení BOZP dle platných norem, s ohledem na charakter vašeho objektu i jeho provoz.

Bezpečnostní značení z naší nabídky:

- Bezpečnostní tabulky a piktogramy
- Lockout/Tagout značení (systém uzamknout/označit, který omezí rizika úrazu, neodborné manipulace se zařízením či výskytu nebezpečných látek)
- Značení potrubí (o obsahu a směru potrubí)
- Značení podlah
- Scafftag (systém speciálního značení žebříků, lešení a pracovních nástrojů)

Pokud vám záleží na tom, aby byla bezpečnost práce ve vaší firmě maximální, kontaktujte nás, a my vám poskytneme kompletní servis.Zadavatelem microsite je firma 

Aledo s.r.o.Učetnictví a daně Příbram, zpracování DPH, daňová přiznání, mzdy.

Učetnictví a daně Příbram, zpracování  DPH, daňová přiznání, mzdy

Komplexní služby v oblasti požární ochrany, poradenství, školení, zkoušky PO

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Třídiče mincí, platební automaty, parkovací systémy Brno

Identcode s.r.o.

Třídiče mincí, platební automaty, parkovací systémy Brno

automatická identifikace, třídiče mincí, parkovací systémy, platební automaty, čtečky, náhradní díly, spotřební materiál, turnikety


Plastové jednorázové bezpečnostní obálky Praha

ProTrade, s.r.o. Bezpečnostní plastové obaly Praha

Plastové jednorázové bezpečnostní obálky Praha

Chcete Vaše cennosti přepravovat bezpečně? Nebo je potřebujete mít bezpečně uskladněné? Objevte plastové jednorázové bezpečnostní obálky s bezpečnostními prvky od společnosti ProTrade s.r.o. Praha.


Prodej bezpečnostních tabulek a značení, i fotoluminescenční, pro firmy a výrobny

GlobShop s.r.o.

Prodej bezpečnostních tabulek a značení, i fotoluminescenční, pro firmy a výrobny

Pro Vaši firmu zajistí dodávku a prodej bezpečnostních tabulek a značení, které vyžaduje zákon, společnost GlobShop se sídlem ve Vsetíně, působící převážně ve Zlínském kraji a po celé Čr.


Systémy zabránění vjezdu -- automatické závory

ELVIS

Systémy zabránění vjezdu -- automatické závory

Komponenty pro systémy zabraňující vjezdu vozidel, jako jsou příjezdové a odjezdové terminály, parkovací závory či automatické pokladny vyrábí a dodává společnost ELVIS ze Žďáru nad Sázavou.


Varovná samolepící páska pro rozpoznání překročení teploty, detekci horkého povrchu

KRIŽAN, s.r.o.

Varovná samolepící páska pro rozpoznání překročení teploty, detekci horkého povrchu

Samolepící páska pro rozpoznání tepla AS-92 pomáhá zvýšit bezpečnost na pracovišti, kde je nebezpečí kontaktu pokožky pracovníků s horkým povrchem. Na eshopu prodává společnost Križan s.r.o..