Nová stínící technika - roláda - od rakouské firmy HELLARoláda NOVA denní světlo je novinkou v sortimentu stínící techniky HELLA.

Máte v letních měsících v bytě velké horko? Nebo chcete zamezit pohledům cizích lidí do vašeho soukromí? Tak s tím vám pomůže okenní roleta či roláda od věhlasné rakouské firmy HELLA. Novinkou této firmy, která působí i na českém území, je roláda NOVA denní světlo, díky níž si můžete dokonale regulovat dopadající světlo do vašeho interiéru.

Stínící technika od rakouské firmy HELLA kombinuje vysokou kvalitu a moderní inovativní design, který vhodně doplňuje interiér. Firma HELLA, jež se specializuje na žaluzie, markýzy a rolety, působí na trhu už od roku 1959 a v současnosti patří k předním evropským výrobcům v oboru systémů stínící techniky a ochrany proti slunci.

Není roleta jako roleta. Některé pouze chrání před zvědavými pohledy, jiné mají naopak bezpečnostní prvky. Roláda NOVA denní světlo je výjimečná v tom, že si můžete sami individuálně regulovat dopadající světlo do interiéru, přičemž roláda chrání vaše soukromí a nepropouští do interiéru hluk z venku.

Správným využitím slunečního světla v zimě ušetříte náklady za osvětlení, naopak v letních měsících si budete libovat ve stínu, zatímco venku budou panovat tropická vedra.

Roláda NOVA denní světlo je vyrobena v několika profilech a provedeních, můžete si například vybrat mezi uzavřeným či rozvinutým profilem. Roláda se ovládá buď motorem, popruhem nebo klikou. Chraňte své soukromí a mějte v interiéru vždy dokonalé osvětlení s ohledem na úsporu energie – firma HELLA vám s tím ráda pomůže!Zadavatelem microsite je firma 

HELLA stínící technika s.r.o.Betonové podlahy a potěry pro budovy i rodinné domy od BETON-PRES.

Betonové podlahy a potěry pro budovy i rodinné domy od BETON-PRES

Stavební práce, stavebniny a zemní práce Tábor, rekonstrukce, zateplení fasád, chodníky, parkoviště.

Stavební práce, stavebniny a zemní práce Tábor, rekonstrukce, zateplení fasád, chodníky, parkoviště
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Římské rolety dodají vašemu interiéru unikátní a stylový vzhled

REGA interier Renáta Gažarová

Římské rolety dodají vašemu interiéru unikátní a stylový vzhled

Římské rolety jsou největším módním hitem - vašemu interiéru dodají unikátní a stylový vzhled. Poohlédněte se po nich i vy. REGA interier v Olomouci vám pomůže s jejich výběrem.


Hliníkové venkovní žaluzie pro zastínění oken domů a budov - montáž, prodej

Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček

Hliníkové venkovní žaluzie pro zastínění oken domů a budov - montáž, prodej

Montáž a prodej hliníkových exteriérových žaluzií pro zastínění oken nejen rodinných domů, ale i administrativních a komerčních budov, zajistí v okolí Slavonic a Dačic firma Garážová vrata a žaluzie.


Vertikální žaluzie jako vhodná volba pro regulaci světla a tepla v interiéru

REGA interier Renáta Gažarová

Vertikální žaluzie jako vhodná volba pro regulaci světla a tepla v interiéru

Stínící techniku pro komerční a domácí interiéry dodává firma REGA interier z Olomouce. Vsaďte na vertikální žaluzie, které jsou vynikající volbou zastínění a umožňují regulaci světla a tepla.


Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

ČERNÍK s.r.o. Montáž, servis vrat, stínící techniky UH

Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

Kvalitní stínící techniku Climax zakoupíte u firmy ČERNÍK s.r.o. Na výběr vnitřní i venkovní žaluzie, látkové rolety, předokenní rolety či markýzy. Působíme v lokalitě Uherský Brod, Zlín, Přerov.


Plastové lamelové clony a PVC závěsy - řešení problému stále otevřených vrat

PERFECT DOOR s.r.o. Garážová a průmyslová vrata Praha

Plastové lamelové clony a PVC závěsy - řešení problému stále otevřených vrat

Hledáte plastové lamelové clony či PVC závěsy? Obraťte se na společnost PERFECT DOOR s.r.o., která sídlí v Praze a má velký výběr lamelových clon a PVC závěsů.