Dovolená v Českém Ráji pension Bílý dům

Vážení přátelé !

Posíláme Vám pozvánku na pobyt v Českém ráji.

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v našem pensionu “ Bílý dům “ v Českém ráji v obci Libuň, kterou najdete na trase Jičín Turnov 10 km od Jičína. Pension stojí na okraji obce vedle fotbalového hřiště, volejbalového a tenisového kurtu, které můžete při svém pobytu u nás využívat, ve vzdálenosti 200 m je rybník.

Pension má kapacitu 53 osob, pokoje jsou 2, 3, 4 lůžkové s vlastním příslušenstvím a internetovým wifi připojením. V restauraci nabízíme celodenní stravování, vaří se klasická česká jídla nebo minutky, k využití je společenský sál 120 míst a terasa se zahradou s ohništěm s možností opékání nebo grilování. Pension je vhodný pro rodinnou i skupinovou rekreaci a společenské akce. Pořádáme firemní školení, rauty, svatby, plesy i diskotéky. Ve společenské místnosti je stolní tenis, biliár, stolní fotbálek, šipky, televize, video projekce s plátnem, počítač s internetovým připojením.

Z pensionu je výhled na zříceninu hradu Trosky, 4km jsou Prachovské skály a Jinolické rybníky. Libuň je ideálním výchozím místem pro pěší i cykloturistiku, jsou zde dvě vlakové a dvě autobusové zastávky, takže turistiku je možné doplnit o hromadnou dopravu a navštívit širší okolí. V Českém ráji je spousta historických i přírodních památek, například již zmíněné Trosky, hrad Kost, Hrubá Skála, Valdštejn, Humprecht, Sychrov, Dětenice, Valdice atd.
Český ráj je především známý Prachovskými skalami, hruboskalským skalním městem, oblastí Drábských světniček, množstvím rybníků, skal, lesů, různých kopců a údolí a nalezišti drahých kamenů u Turnova, Kozákova, lom v Doubravici, pole kolem Libuně a jiné. V oblasti Českého ráje je i část bojiště války z roku 1866 a k těmto bojům se pojí i množství památníků a hrobů.
V Českém ráji žije, nebo má své chalupy spousta známých osobností.

Abyste si udělali představu o Českém ráji můžete se podívat na fotografie na našich www stránkách nebo si objednat CD s fotografiemi z našeho okolí

Pro Vaše výlety Vám v případě zájmu připravíme program.

Cena ubytování se snídaní 395, -Kč

Vše nej Vám přejí Alena Dobiášová a Luboš Mádle

Pension Bílý dům
603 542 663
493 591 336
www.bilydum.eu
pension@bilydum.eu
GPS 50°29'58.96" N, 15°17'42.19"EZadavatelem microsite je firma 

Ekonomika A.L., s.r.o.Marcela Slačíková
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Cenově výhodné a úsporné tonery pro laserové i inkoustové tiskárny

SPIN SERVIS s.r.o.

Cenově výhodné a úsporné tonery pro laserové i inkoustové tiskárny

Tonery nejen pro laserové a inkoustové tiskárny pro vás zprostředkuje a zajistí firma SPIN SERVIS s.r.o. z Brna, která poskytuje sortiment i s úspornými vlastnostmi za výhodné ceny.


Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a další

NEREZ VÝROBA JEŽ s.r.o.

Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a další

Výrobou gastro zařízení z atestovaných materiálů, např. nerezové stoly, digestoře, vozíky a další, se zabývá společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, nedaleko Ostravy.


Prodej horského hotelu v Harrachově s polohou nedaleko centra

RELIA s.r.o. Realitní kancelář v centru Liberce

Prodej horského hotelu v Harrachově s polohou nedaleko centra

Nabízíme k prodeji horský hotel k letní i zimní rekreaci v jednom z hlavních rekreačních středisek Krkonoš v Harrachově - RELIA s.r.o. Liberec


Geodézie - zaměření pozemku pro stavbu a práce s územním plánem

ADITIS s.r.o.

Geodézie - zaměření pozemku pro stavbu a práce s územním plánem

V oblasti geodézie vyniká naše společnost ADITIS s.r.o. z Brna. Zabýváme se zaměřením pozemku pro soukromou či veřejnou stavbu a prací s územním plánem.


Prodej sekačky na trávu, benzínové, elektrické, vřetenové, bubnové

GARDENTECH Jaroslav Toninger

Prodej sekačky na trávu, benzínové, elektrické, vřetenové, bubnové

Prodej sekačky na trávu od firmy GARDENTECH jak v kamenné prodejně v Brně tak i na eshopu. Benzínová, elektrická, vřetenová, bubnová, automatická sekačka na trávu.