Kompletace i etiketování - sortiment zboží a služeb vyráběný chráněnými dílnami
Etikování a kompletace je jednou z činností, kterými se naše firma FROS ZPS s.r.o. zabývá. Sortiment zboží a služeb vyráběný chráněnými dílnami.
Potřebujete provést služby kompletace či etiketování? Hledáte někoho, kdo vám v Opavě zajistí skládání výrobků či jejich rozdělování do balíčků? Nebo potřebujete vkládat k výrobkům návody či příbalové letáky? Obraťte se na naši společnost FROS, kompletace je jednou z mnoha činností, kterými se naše firma zabývá.
Zaměstnáváme více než 50% osob se zdravotním postižením, což činí 210 pracovníků, a tím splňujeme status chráněných dílen. Lidé se zdravotním postižením a invalidé, kteří jsou schopni dobře vykonávat práci, tak u nás mají šanci, jak se zařadit do pracovního procesu a žít plnohodnotný život. Vy si u nás naopak můžete objednat nejrůznější kvalitní služby, od kompletace výrobků až po etiketování.
Máme velkou kapacitu jednoduchých montážních dílen, kde provádíme jednoduchou manuální činnost i drobnou zakázkovou výrobu na přání.
Objednat si u nás můžete například vkládání letáků a letáčků, návodů či příbalových informací do krabiček a k výrobkům, nebo knihařské a jiné finalizační práce pro tiskárny. Rádi zajistíme i skládání plastových dílů, což využijí například výrobci hraček či jiných plastových výrobků.
Pod naše služby kompletace patří i etiketování nejrůznějších výrobků.
Kompletace, kompletační služby od FROS ZPS, to je například:
- etiketování výrobků
- balení a vkládání letáků, příbalů a návodů na použití, do různých obalů
- balení včetně teplem smrštitelných folií
- vytváření balíčků, balíčkování pro firmy
- skládání plastových dílů hraček pro výrobce
- knihařské práce, ořezy pro tiskaře, tiskárny
Microsite byla topována dne: 11.08.2016
ID microsite: 49476, počet zhlédnutí: 306
Zadavatelem microsite je firma