Nadrozměrná doprava investičních a technologických celků bez komplikacíNadrozměrná doprava investičních a technologických celků společnosti GARANTRANS - postaráme se o rychlou přepravu jakéhokoli nákladu, vyřízení potřebné dokumentace i vybalení a instalaci zboží.

Nadrozměrná doprava investičních a technologických celků je složitý proces, který si vyžaduje důkladné plánování. V naší společnosti jsme si toho vědomi a plně se přizpůsobíme vašim požadavkům a zajistíme vše proto, aby byl celý náklad přepraven v co nejkratším čase.

Zajistíme potřebný počet speciálních dopravních prostředků, vykládku na místě určení, vybalení i instalaci zboží. Problém pro nás není ani nadrozměrná doprava investičních a technologických celků v nepříznivých terénech a na nezpevněných příjezdových cestách. Také termíny nakládek a dodání plně přizpůsobíme požadavkům na instalaci.

Na čem stojí úspěšná nadrozměrná doprava? No přece na kvalitní technice a dobře vybavením vozovém parku. I na to proto ve společnosti GARANTRANS myslíme. K dispozici máme široké spektrum speciální dopravní techniky, ale i:

- speciální víceosé tahače
- roztahovatelné návěsy pro přepravu dlouhých nákladů
- hlubinné návěsy (i roztahovatelné) pro přepravu vysokých nákladů
- jumbo návěsy

Problém nám nedělá kombinovaná přeprava jakéhokoli typu nákladu ani nadrozměrná doprava do všech koutů světa.

Nezapomínáme ale ani na vyřízení nutné administrativy. Obstaráme za vás veškerá přepravní povolení, zajistíme technický či policejní doprovod a posoudíme statiky a nosnosti mostů. Postaráme se o kompletní naplánování optimální přepravní trasy a zajistíme, aby i složitá nadrozměrná doprava investičních a technologických celků proběhla bez sebemenších komplikací.Zadavatelem microsite je firma 

Garantrans s.r.o.Mezinárodní nákladní doprava a logistika Děčín.

Stěhování strojů a technologií v rámci celé ČR.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

MTM Transport, a.s.

Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Přepravu zásilek do cizích zemí zajišťuje dopravní společnost MTM Transport a.s., která zajišťuje transport například také do Norska, Finska, Dánska i Švédska a dalších zemí dle vašeho výběru.


Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

SEDOS transport s.r.o. Nadrozměrná přeprava

Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

Bezpečnou přepravu vrtných souprav na území ČR i do zahraničí se postará firma SEDOS transport s.r.o. Zajistíme transport nákladu včetně doprovodu.


Manipulace a převoz stavebních kontejnerů a buněk zajistíme ve všech větších městech

Rychlá Ruka s.r.o.

Manipulace a převoz stavebních kontejnerů a buněk zajistíme ve všech větších městech

Společnost Rychlá ruka z Brna zajistí manipulaci a převoz stavebních kontejnerů a buněk. Nákladní auto s hydraulickou rukou přepraví veškerá těžká břemena v okolí měst Brno, Ostrava, Olomouc, Praha.


Kontejnerová doprava – odvoz suti a zeminy

Kamenivo Zlín Rybníky Igor Čejka

Kontejnerová doprava – odvoz suti a zeminy

Společnost Igor Čejka - kontejnerová doprava zajišťuje dvoz suti i zeminy ve Zlíně a okolí i přistavení kontejneru na suť a zeminu.


Proč si vybrat Juhas Logistic, s.r.o. pro vaše logistické potřeby?

Juhasz Logistic, s.r.o. Autodoprava a spedice Hradec Králové

Proč si vybrat Juhas Logistic, s.r.o. pro vaše logistické potřeby?

Juhas Logistic, s.r.o. je česká firma specializující se na komplexní logistické služby, od dopravy až po celní deklarace.