Teplárenství i emise máme v malíčku - T-PROJECT GROUP Brno

Profesionální služby v oblasti energeticky a teplárenství pro Vás poskytuje Brněnská firma T-PROJECT GROUP, spol. s r.o, která se zaměřuje ne snižování emisi pomocí aplikace Denox.

Specialista v oboru energetiky a teplárenství? To je společnost T-PROJECT GROUP Brno. Pro české i zahraniční firmy navrhujeme moderní řešení, která zlepšují provozní podmínky tepelných zdrojů a pomohou ušetřit za energie. Víme také, jak účinně snížit emise, a to díky modernímu systému Denox. Pokud i vás zajímá, co můžete v oblasti teplárenství ve své firmě zlepšit, neváhejte a obraťte se na nás.

V oboru energetiky a teplárenství se společnost T-PROJECT GROUP pohybuje již několik let. Všem zákazníkům jsme tak schopni nabídnout komplexní služby v oblasti teplárenství. Nabízíme nízkoemisní spalovací systémy, výměníky využívající odpadní teplo, zařízení pro distribuci popílku i služby v oblasti hospodářství biomasy.

Specializujeme se ale i na parní kotle a kotelní jednotky na spalování fosilních paliv. To vše vám navrhneme na klíč a přesně dle vašich potřeb. Postaráme se pak nejen o realizaci projektu, ale zajistíme i případnou modernizaci systému nebo potřebné opravy, a to v záruční době i po ní.

Dalším naším oborem je snižování emisí. Víme totiž, že emise podléhají v oblasti teplárenství a energetiky přísným normám. Díky modernímu systému na snižování emisí Denox zajistíme nejen to, aby vaše firma splňovala předepsané zákony, ale i to, aby vaše energetické systémy byly šetrné k životnímu prostředí.

Postaráme se o:

- Stanovení rozsahu opatření snižujících obsah NOx ve spalinách na limity emisí, předepsané provozovatelům energetických zařízení od 1.1.2016
- Návrhy aplikací snižující obsah NOx ve spalinách
- Instalace primárních opatření na kotlech
- Návrh a aplikaci sekundárních opatření na kotlech
- Modifikace systému regulace kotlů pro nový spalovací systém
- Seřízení spalování a provozu kotlů

Hledáte i vy spolehlivého partnera v oblasti teplárenství? Spolehněte se na T-PROJECT GROUP Brno. Poradíme vám, jak na emise i jak ušetřit energie za vytápění.Zadavatelem microsite je firma T-PROJECT GROUP, spol. s r.o.


Jsme moderní zubní klinika v Praze 4 s nadstandardním vybavením. Poskytujeme komplexní stomatologické ošetření na nejvyšší úrovni, preventivní, záchovnou a estetickou stomatologii i ortodoncii.

Související microsite
Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha
Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

Výstavbou nových kotelen na klíč s využitím moderních technologií včetně projektové podpory se zabývá společnost Prometheus,z Prahy a to v návaznosti na poskytování služeb v oblasti výroby tepla.


Poradenství a konzultace v oblasti energetiky – zajistí Vám značné úspory
Poradenství a konzultace v oblasti energetiky – zajistí Vám značné úspory

Přemýšlíte, jak dlouhodobě snížit náklady Vaší společnosti? Pak se obraťte na profesionály ze NEONPOWER s.r.o. se sídlem v Praze, kteří se zabývají poradenstvím a konzultacemi v oblasti energetiky.


Výroba a rozvod tepla, vodoinstalatérské a topenářské práce včetně montáží měřidel a ventilů
Výroba a rozvod tepla, vodoinstalatérské a topenářské práce včetně montáží měřidel a ventilů

Komplexní a spolehlivé služby v oblasti tepelného zásobování Vám poskytne společnost Tepelné zásobování Rakovník, spol. s r.o. Výroba a rozvod tepla za velmi příznivé ceny.


Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) – podmínky získání a využití
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) – podmínky získání a využití

Patříte mezi subjekty s povinností zpracování PENB? Pokud si nejste jisti a požadujete o Průkazu energetické náročnosti budovy více informací, kontaktujte Prometheus, energetické služby, a.s. z Prahy.


Ušetřete za energie – levný plyn a elektřina pro domácnosti a firmy
Ušetřete za energie – levný plyn a elektřina pro domácnosti a firmy

LAMA energy a. s. se sídlem v Hradci nad Moravicí se zabývá distribucí, prodejem a dodávkou levného zemního plynu a elektřiny po celé České republice i na Slovensku.