Brýle navíc se hodí – 1+1 dva páry za cenu jednoho Hustopeče, Mikulov

Brýle navíc se hodí, je akce, kterou připravila naše oční optika Top optik Grůzová. Ti, kteří nosí brýle vědí, že mít jen jedny brýle se nemusí vyplatit. Brýle nejsou jen módní záležitostí, ale praktickou a zdravotní pomůckou, bez které se mnohdy vůbec neobejdeme. Je tedy dobré nespoléhat pouze na jedny brýle.
Další důvody proč mít více brýlí?
Co když si brýle rozbijete nebo ztratíte, jak přečkáte dobu než vám vyrobí nové? Pokud sportujete nebo máte specifické koníčky, je prospěšné, někdy dokonce nutné, mít speciální brýle. Také přece nechodíte běhat v lodičkách!!! I na počítač se vyplatí jiné tzv. počítačové brýle s kvalitní vrstvou, která eliminuje škodlivé záření.
A co třeba móda dámy? Je tolik různých stylů brýlí, které mohou doladit váš image. Také sluneční brýle mohou být v dioptrickém provedení, a tak, aby jste viděli na všechny vzdálenosti.
Ano, i pokud nevidíte dobře na dálku i na blízko, existuje pohodlné řešení, a to v podobě multifokálních skel, s nimi vidíte bez omezení na všechny vzdálenosti.
A protože brýle navíc se vždycky hodí, máme pro vás skvělou nabídku 1+1. K multifokálním sklům, druhý pár brýlových čoček zcela ZDARMA. Můžete si zvolit úplně stejné multifokální sklo nebo jiný typ, vhodný např. na počítač nebo sluneční multifokál. Úspora je obrovská!!! Přijďte se informovat .
Dokonce i dětem se druhé brýle vždy hodí, vždyť znáte to, jak jsou aktivní, nepostojí, neposedí, tak i pro ně máme nabídku. K brýlovým čočkám Crizal pro děti, druhý pár taktéž zcela zdarma. Pořiďte svým dětem kvalitu, a to hned dvakrát. A pokud jste ještě nenechali svým dětem zkontrolovat zrak, určitě to co nejdříve udělejte. Kvůli špatnému zraku mají děti ve škole problém stíhat probíranou látku. Než mhouřením ze zadní lavice „vyluští“, co paní učitelka píše na tabuli, nebo zaostří na text v učebnici, už se probírá něco jiného. Pokud totiž dítě špatně vidí, vynakládá značné úsilí, začne jej brzy bolet hlava, rudnout oči a není schopné se soustředit. Proto je také neklidné. Raději nic nenechávejte náhodě a nechte svého školáka vyšetřit u specialisty, zda je jeho zrak v pořádku.
Nepodceňujte sílu kvalitních skel, jen ty vám, spolu s přesnou refrakcí, zaručí dokonalé a pohodlné vidění .


Top Optik Grůzová - Když chcete opravdu dokonale vidět a obrovsky ušetřit!!!!Zadavatelem microsite je firma 

Bc. Helena GrůzováStřední a vyšší odborná škola nabízející denní a dálkové studium ve tříletých a čtyřletých oborech. Zvolte si skvělou budoucnost v jednom z nabízených lukrativních oborů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Oční optika Přerov, odborné měření zraku, prodej stylových brýlí, obrub i kontaktních čoček

Opti Lens, spol. s r.o. - oční optika

Oční optika Přerov, odborné měření zraku, prodej stylových brýlí, obrub i kontaktních čoček

Bohatý sortiment slunečních i dioptrických brýlí naleznete u společnosti Opti Lens, spol. s r.o. - oční optika v Přerově. Poskytujeme odborné poradenství včetně měření zraku optometristou.


Měření zraku optometristou, výběr vhodných brýlí pro děti i dospělé

Oční optika Koubová Regina, Písek

Měření zraku optometristou, výběr vhodných brýlí pro děti i dospělé

S výběrem těch správných brýlí i kontaktních čoček Vám ochotně pomůže Oční optika Koubová Regina, Písek. Svěřte své oči do rukou zkušených odborníků.


Akce na multifokální (progresivní) oční čočky HOYA - druhý pár skel zdarma

LUBRIMEX, s. r. o. Oční optika, prodej brýlí Krnov

Akce na multifokální (progresivní) oční čočky HOYA - druhý pár skel zdarma

Firma LUBRIMEX z Krnova si pro Vás připravila super akci na multifokální oční čočky! Při zakoupení jednoho páru multifokálních skel dostanete druhý pár zdarma.


Odolné, lehké dioptrické, sportovní brýle Oakley-nejen pro sportovce

Oční optik Mezírka - Mgr. Zdeněk Mezírka www.optikmezirka.cz

Odolné, lehké dioptrické, sportovní brýle Oakley-nejen pro sportovce

Na prodejně Oční optik Mezírka Zlín můžete zakoupit lehké a odolné sportovní brýle Oakley. Nejlepší volba nejen pro sportovce, do obrouček Oakley lze vložit i doptrická sluneční skla.


Slevy na brýle, brýlové obruby 30%, skla 50% - některé modely za poloviční cenu

Cairoo – oční optika

Slevy na brýle, brýlové obruby 30%, skla 50% - některé modely za poloviční cenu

Využijte slevy 30% na vybrané brýlové obruby a 50% na brýlová skla v Cairoo oční optika Uherské Hradiště. Právě nyní šance pořídit brýle za poloviční cenu.