Brýle navíc se hodí – 1+1 dva páry za cenu jednoho Hustopeče, Mikulov

Brýle navíc se hodí, je akce, kterou připravila naše oční optika Top optik Grůzová. Ti, kteří nosí brýle vědí, že mít jen jedny brýle se nemusí vyplatit. Brýle nejsou jen módní záležitostí, ale praktickou a zdravotní pomůckou, bez které se mnohdy vůbec neobejdeme. Je tedy dobré nespoléhat pouze na jedny brýle.
Další důvody proč mít více brýlí?
Co když si brýle rozbijete nebo ztratíte, jak přečkáte dobu než vám vyrobí nové? Pokud sportujete nebo máte specifické koníčky, je prospěšné, někdy dokonce nutné, mít speciální brýle. Také přece nechodíte běhat v lodičkách!!! I na počítač se vyplatí jiné tzv. počítačové brýle s kvalitní vrstvou, která eliminuje škodlivé záření.
A co třeba móda dámy? Je tolik různých stylů brýlí, které mohou doladit váš image. Také sluneční brýle mohou být v dioptrickém provedení, a tak, aby jste viděli na všechny vzdálenosti.
Ano, i pokud nevidíte dobře na dálku i na blízko, existuje pohodlné řešení, a to v podobě multifokálních skel, s nimi vidíte bez omezení na všechny vzdálenosti.
A protože brýle navíc se vždycky hodí, máme pro vás skvělou nabídku 1+1. K multifokálním sklům, druhý pár brýlových čoček zcela ZDARMA. Můžete si zvolit úplně stejné multifokální sklo nebo jiný typ, vhodný např. na počítač nebo sluneční multifokál. Úspora je obrovská!!! Přijďte se informovat .
Dokonce i dětem se druhé brýle vždy hodí, vždyť znáte to, jak jsou aktivní, nepostojí, neposedí, tak i pro ně máme nabídku. K brýlovým čočkám Crizal pro děti, druhý pár taktéž zcela zdarma. Pořiďte svým dětem kvalitu, a to hned dvakrát. A pokud jste ještě nenechali svým dětem zkontrolovat zrak, určitě to co nejdříve udělejte. Kvůli špatnému zraku mají děti ve škole problém stíhat probíranou látku. Než mhouřením ze zadní lavice „vyluští“, co paní učitelka píše na tabuli, nebo zaostří na text v učebnici, už se probírá něco jiného. Pokud totiž dítě špatně vidí, vynakládá značné úsilí, začne jej brzy bolet hlava, rudnout oči a není schopné se soustředit. Proto je také neklidné. Raději nic nenechávejte náhodě a nechte svého školáka vyšetřit u specialisty, zda je jeho zrak v pořádku.
Nepodceňujte sílu kvalitních skel, jen ty vám, spolu s přesnou refrakcí, zaručí dokonalé a pohodlné vidění .


Top Optik Grůzová - Když chcete opravdu dokonale vidět a obrovsky ušetřit!!!!Zadavatelem microsite je firma 

Bc. Helena GrůzováAdvokátní kancelář Malý & Soukupová JUDr. Jaromír Malý, advokát
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Vyberte si v naší optice dioptrické brýle nebo kontaktní čočky

Optika Kocandová Šárka Kocandová

Vyberte si v naší optice dioptrické brýle nebo kontaktní čočky

Sháníte-li dioptrické brýle s bifokální nebo multifokální čočkou, pak navštivte jednu z prodejen optiky Šárky Kocandové a vyberte si ty pravé pro Vás


Slevový a věrnostní program v oční optice Pardubice

Lynx Optik, s.r.o. Oční optika Pardubice

Slevový a věrnostní program v oční optice Pardubice

Nabízíme široký sortiment brýlí, brýlových obrub, slunečních brýlí, brýlových čoček a skel, využijte slevový a věrnostní program.


Odborné a přesné měření zraku moderními měřicími přístroji

LUBRIMEX, s. r. o. Oční optika, prodej brýlí Krnov

Odborné a přesné měření zraku moderními měřicími přístroji

Odborné a přesné měření zraku provádí firma LUBRIMEX, s. r. o., která se zabývá oční optikou v Krnově a okolí. Měření dioptrií a zraku provádíme na moderních měřících přístrojích.


Ztenčené brýlové čočky nejen pro silné dioptrie

Oční Optika Praha 9 Ondřej Cvikr

Ztenčené brýlové čočky nejen pro silné dioptrie

Zlepšete vzhled Vašich brýlí pomocí ztenčených brýlových čoček, které Vám podle Vaší vady zraku doporučí v Oční optice Cvikr, kterou naleznete na Praze 9.


Povrchová úprava brýlových obrub, originální vzhled, malování

top color s.r.o.

Povrchová úprava brýlových obrub, originální vzhled, malování

Povrchová úprava brýlových obrub, návrh designu, lakování, ruční malování, tampoprint, montáž a konečnou úpravu realizuje top color s.r.o., Janovice nad Úhlavou.