Brýle navíc se hodí – 1+1 dva páry za cenu jednoho Hustopeče, Mikulov

Brýle navíc se hodí, je akce, kterou připravila naše oční optika Top optik Grůzová. Ti, kteří nosí brýle vědí, že mít jen jedny brýle se nemusí vyplatit. Brýle nejsou jen módní záležitostí, ale praktickou a zdravotní pomůckou, bez které se mnohdy vůbec neobejdeme. Je tedy dobré nespoléhat pouze na jedny brýle.
Další důvody proč mít více brýlí?
Co když si brýle rozbijete nebo ztratíte, jak přečkáte dobu než vám vyrobí nové? Pokud sportujete nebo máte specifické koníčky, je prospěšné, někdy dokonce nutné, mít speciální brýle. Také přece nechodíte běhat v lodičkách!!! I na počítač se vyplatí jiné tzv. počítačové brýle s kvalitní vrstvou, která eliminuje škodlivé záření.
A co třeba móda dámy? Je tolik různých stylů brýlí, které mohou doladit váš image. Také sluneční brýle mohou být v dioptrickém provedení, a tak, aby jste viděli na všechny vzdálenosti.
Ano, i pokud nevidíte dobře na dálku i na blízko, existuje pohodlné řešení, a to v podobě multifokálních skel, s nimi vidíte bez omezení na všechny vzdálenosti.
A protože brýle navíc se vždycky hodí, máme pro vás skvělou nabídku 1+1. K multifokálním sklům, druhý pár brýlových čoček zcela ZDARMA. Můžete si zvolit úplně stejné multifokální sklo nebo jiný typ, vhodný např. na počítač nebo sluneční multifokál. Úspora je obrovská!!! Přijďte se informovat .
Dokonce i dětem se druhé brýle vždy hodí, vždyť znáte to, jak jsou aktivní, nepostojí, neposedí, tak i pro ně máme nabídku. K brýlovým čočkám Crizal pro děti, druhý pár taktéž zcela zdarma. Pořiďte svým dětem kvalitu, a to hned dvakrát. A pokud jste ještě nenechali svým dětem zkontrolovat zrak, určitě to co nejdříve udělejte. Kvůli špatnému zraku mají děti ve škole problém stíhat probíranou látku. Než mhouřením ze zadní lavice „vyluští“, co paní učitelka píše na tabuli, nebo zaostří na text v učebnici, už se probírá něco jiného. Pokud totiž dítě špatně vidí, vynakládá značné úsilí, začne jej brzy bolet hlava, rudnout oči a není schopné se soustředit. Proto je také neklidné. Raději nic nenechávejte náhodě a nechte svého školáka vyšetřit u specialisty, zda je jeho zrak v pořádku.
Nepodceňujte sílu kvalitních skel, jen ty vám, spolu s přesnou refrakcí, zaručí dokonalé a pohodlné vidění .


Top Optik Grůzová - Když chcete opravdu dokonale vidět a obrovsky ušetřit!!!!Zadavatelem microsite je firma 

Bc. Helena GrůzováKontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kontaktní čočky ke korekci očních vad od prověřených výrobců

Optika Kocandová Šárka Kocandová

Kontaktní čočky ke korekci očních vad od prověřených výrobců

Prvotřídní kontaktní čočky ke korekci očních vad zakoupíte v okolí Znojma a Třebíče v renomované oční optice Optika Kocandová.


Dioptrické sluneční brýle a brýle se samozabarvovacími skly – nejlepší ochrana pro Váš zrak

Optika Kocandová Šárka Kocandová

Dioptrické sluneční brýle a brýle se samozabarvovacími skly – nejlepší ochrana pro Váš zrak

Dioptrické sluneční brýle a brýle se samozabarvovacími skly, které zakoupíte v Optice Kocandová ve Znojmě, Vám zajistí 100% ochranu vašeho zraku před nebezpečným slunečním zářením.


Oční optika s širokou nabídkou moderních dioptrických brýlí

Oční optika Vintrová Eva

Oční optika s širokou nabídkou moderních dioptrických brýlí

Širokou nabídku moderních dioptrických brýlí vám poskytne Oční optika Vintrová Eva v Prostějově -


Slevy na brýle, brýlové obruby 30%, skla 50% - některé modely za poloviční cenu

Cairoo – oční optika

Slevy na brýle, brýlové obruby 30%, skla 50% - některé modely za poloviční cenu

Využijte slevy 30% na vybrané brýlové obruby a 50% na brýlová skla v Cairoo oční optika Uherské Hradiště. Právě nyní šance pořídit brýle za poloviční cenu.


Ztenčené brýlové čočky nejen pro silné dioptrie

Oční Optika Praha 9 Ondřej Cvikr

Ztenčené brýlové čočky nejen pro silné dioptrie

Zlepšete vzhled Vašich brýlí pomocí ztenčených brýlových čoček, které Vám podle Vaší vady zraku doporučí v Oční optice Cvikr, kterou naleznete na Praze 9.