Přeprava nadměrných nákladů není s firmou Garantrans žádný problémPřeprava nadměrných nákladů mnohdy přináší spoustu starostí a nervů - těch vás však v naší společnosti Garantrans rádi ušetříme a vše zařídíme za vás.

Přeprava nadměrných nákladů může být velmi složitá a komplikovaná, a to obzvlášť v případě, kdy nemáte potřebné vybavení ani zkušenosti.

V oboru přepravy máme mnohaleté zkušenosti a ručíme za všechny prováděné akce. Proto nám můžete své zboží svěřit bez obav a my zajistíme, aby se váš náklad dostal na místo určení, ať už je jakýchkoliv rozměrů. S Garantrans je přeprava nadměrných nákladů možná kamkoliv.

Potřebujete přepravit vazníky nebo betonové díly a velké stavební konstukce? Ani to pro nás není žádný problém. Přepravit vazníky vám rádi pomůžeme, máme k dispozici celou řadu dopravní techniky, díky které dopravíme vazníky i další díly tam, kam si budete přát.

Přeprava nadměrných nákladů vyžaduje vybavený vozový park. Ten náš se skládá kromě spolehlivých vozů také ze speciálních víceosých tahačů, roztahovatelných návěsů pro přepravu dlouhých nákladů, hlubinných návěsů pro přepravu vysokých nákladů i z jumbo návěsů.

Kromě toho, že vaše vazníky i další nadměrný náklad přepravíme kamkoliv, vám také zajistíme veškerá administrativní povolení, bez kterých není přeprava nadměrných nákladů možná.

Vybereme optimální trasu, zjistíme nosnost mostů a uděláme vše pro to, aby byla přeprava nadměrných nákladů co nejméně komplikovaná.Zadavatelem microsite je firma 

Garantrans s.r.o.Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, napájecí zdroje, zásuvky, žárovky.

Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, napájecí zdroje, zásuvky, žárovky

Úsporné topení pomocí tepelných čerpadel Semily, kotlíková dotace, záruční i pozáruční servis.

Úsporné topení pomocí tepelných čerpadel Semily, kotlíková dotace, záruční i pozáruční servis
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

SEDOS transport s.r.o. Nadrozměrná přeprava

Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

Přepravu těžkého a nadrozměrného nákladu na území ČR a do zahraničí včetně doprovodu zajišťuje firma SEDOS transport s.r.o. Přepravíme stroje, prefabrikáty i průmyslové výrobky.


Mezinárodní nákladní autodoprava – kamiony, plachtové dodávky, valníky

SPEDQUICK Třebíč, spol.s r.o.

Mezinárodní nákladní autodoprava – kamiony, plachtové dodávky, valníky

Spolehlivou a bezpečnou mezinárodní nákladní autodopravu poskytuje firma SPEDQUICK Třebíč. Zajistíme běžnou přepravu i expresní zásilky.


Přeprava automobilů po celé České republice, i Evropě

VODÁREK TRANSPORT a.s.

Přeprava automobilů po celé České republice, i Evropě

Profesionální služby v přepravě vozidel, přeprava automobilů na zakázku, prostory pro skladování vašich vozidel, široká nabídka oprav i přezutí.


Přeprava nákladu nákladní a kontejnerovou autodopravou

ERTRANS, družstvo

Přeprava nákladu nákladní a kontejnerovou autodopravou

kontejnerovou, nákladní autodopravu, přepravu nákladu, zemní a výkopové práce, odvoz suti a další zajistí ERTRANS, družstvo ze Znojma


Autodoprava – přeprava valníkem, auto s vlekem do 4,5 tun

Lubomír Votava s.r.o. Brány, ploty, vrata a zámečnické práce

Autodoprava – přeprava valníkem, auto s vlekem do 4,5 tun

Přepravu nákladu valníkem s plachtou nebo autem s vlekem zajišťuje v okolí Hrotovic a Třebíče autodoprava Lubomír Votava s.r.o.