Vrtáky, brusky i další stroje pro opracování stavebního materiálu | Praha

Vrtáky, brusky, stroje pro opracování stavebního materiálu i vše pro dělení a opracování kovu seženete v nabídce společnosti S.T.C. a.s. Praha. Máme pro vás nástroje pro vrtání, dělení i opracování stavebního materiálu od osvědčených výrobců, stačí si vybrat to, co zrovna potřebujete.

Ve společnosti S.T.C. a.s. Praha víme, že stavební materiál může mít celou řadu podob. Nesoustředíme se proto pouze na vrtáky a brusky jednoho druhu, ale seženete u nás vše potřebné k práci s kovem, dřevem, betonem i další stroje pro opracování stavebního materiálu. Nabízíme vám například zboží značky HAWERA, které zahrnuje:

- vrtáky do zdiva, betonu, kovu i dřeva
- dláta
- špice
- pilové listy
- pilové kotouče
- příslušenství pro elektrické ruční nářadí

Neprodáváme ale pouze vrtáky a brusky od značky HAWERA. Spolupracujeme také s řadou dalších osvědčených výrobců, jako jsou Wera, DUSS, Sonnenflex, TRUTEK, BESSEY, OSBORN, HIRETECH či VBW. Společně s firmou Cedima pak zajišťujeme renovaci diamantových korunek veškerých typů a značek.

Pokud i vy sháníte kvalitní brusky, vrtáky nebo jiné stroje pro opracování stavebního materiálu, neváhejte a obraťte se na vás. S výběrem vhodného nástroje vám rádi pomůžeme!Zadavatelem microsite je firma 

S.T.C. a.s. PrahaÚstav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v. v. i.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Internetový prodej vrtáků, záhlubníků, sekáčů do dřeva  i betonu

PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.

Internetový prodej vrtáků, záhlubníků, sekáčů do dřeva i betonu

E-shop, internetový prodej nejrůznějších vrtáků, záhlubníků a sekáčů do betonu, dřeva, zdiva i kovu zajistí firma PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.


Zakázková výroba, prodej, servis pilové pásy, nože na kov i na potraviny

METALIG, s.r.o.

Zakázková výroba, prodej, servis pilové pásy, nože na kov i na potraviny

Společnost METALIG, s.r.o. se sídlem ve Zlíně se zabývá zakázkovou výrobou, prodejem a servisem pilových pásů a nožů na kov a potraviny.


Kvalitní servis a opravy elektrického ručního nářadí

Elmot Milan Vašuta

Kvalitní servis a opravy elektrického ručního nářadí

Servis a opravy elektrických kladiv, vrtaček, brusek, pil, frézek a hoblíků značek BOSCH, NAREX, MAKITA, PROTOOL vám zajistí v elektroservise ELMOT.


Profesionální elektrické ruční nářadí Milwaukee - velkoobchod, e-shop

Lixus Technik s.r.o.

Profesionální elektrické ruční nářadí Milwaukee - velkoobchod, e-shop

Velkoobchodním prodejem i e-shopem ručního elektrického nářadí značky Milwaukee se zabývá ostravská společnost Lixus Technik s.r.o., která Vám veškerý sortiment ráda předvede na vzorkové prodejně.


Zvedací pásy, upínadla, upínací popruhy, stahovací pásy

FACHMANcajky Pavel Stejskal

Zvedací pásy, upínadla, upínací popruhy, stahovací pásy

Široký výběr zvedacích pásů, upínadel, upínacích popruhů a stahovacích pásů zakoupíte ve velkoobchodě a maloobchodě s kutilskými potřebami FACHMANcajky v Dačicích.