Spolehlivá protipožární ochrana zajistí bezpečnost pro vás i váš majetekProtipožární ochranu se nevyplácí podceňovat, a proto v naší společnosti děláme maximum, abychom dodávali pouze nejkvalitnější a spolehlivé protipožární plyny, jež mají využití v celé řadě zařízení.

Společnost SIAD Czech se zabývá dodáváním nejrůznějších plynů, které mají využití v různých odvětvích - od dopravních prostředků, elektrotechniky, chemie, farmacie a sklářství až po potravinářství nebo zdravotnictví.

Protipožární ochrana je oblast, které se věnujeme již několik let, během kterých jsme neustále rozšiřovali nejen sortiment a postavení společnosti na trhu požární ochrany, ale zejména také znalosti získané výzkumem, vývojem i prostřednictvím spolupráce s předními společnostmi v odvětví.

Protipožární plyny z naší nabídky lze rozdělit do těchto kategorií:

- interní plyny pro hasící systémy
- chemické látky pro hasící systémy
- aerosolové hasící systémy
- systémy vodní mlhy
- protipožární uzávěry a protikouřové clony
- protipožární systémy

Protipožární ochrana využívá plyny pro hasící systémy. V naší společnosti SIAD jsme vyvinuli protipožární systém Wall System 300, který funguje na bázi interních plynů s technologií pracující s tlakem 300 bar.

Spolehlivé jsou také naše systémy Clean agent, které dokáží potlačit požár ještě před tím, než může poškodit senzitivní zařízení, zničit data nebo způsobit významnější přerušení obchodní činnosti. Poskytují ochranu, která je bezpečná jak pro lidi, tak i pro životní prostředí.

Dodáváme i systémy vodní mlhy, které potlačují a hasí oheň vypouštěním vodní mlhy, která je generována protékající vodou přes trysku s mikro-otvory do okolního prostředí.

Zajistíme vám i systémy kouřových clon, které se při hašení požáru se používají v různých oblastech a zajišťují vysokou účinnost a minimální vizuální dopad.Zadavatelem microsite je firma 

SIAD Czech spol. s r.o.Dovoz a distribuce pneumatických a elektronických součástek

Fissury neboli anální praskliny léčba Praha – netrapte se zbytečně.
Ambulantní léčba onemocnění v oblasti konečníku Praha – profesionální služby v soukromí.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Technické plyny, prodej nových tlakových lahví, výměna prázdných lahví s technickými plyny  za plné – kus za kus

MS Technika Pro s.r.o. Technické plyny Olomouc

Technické plyny, prodej nových tlakových lahví, výměna prázdných lahví s technickými plyny za plné – kus za kus

Technické plyny v tlakových lahvích dodává firma MS Technika Pro s.r.o. z Olomouce. Prodáváme nové tlakové lahve, našim zákazníkům navíc vyměníme prázdné lahve s technickými plyny za lahve plné.


Prodej, dodávky, servis a poradenství k redukčním ventilům a technologiím GCE

MS Technika Pro s.r.o. Technické plyny Olomouc

Prodej, dodávky, servis a poradenství k redukčním ventilům a technologiím GCE

Dodávky, servis a poradenství k redukčním ventilům a dalším technologiím společnosti GCE poskytuje firma MS Technika Pro s.r.o. z Olomouce.


Potravinářský plyn pro výčep nápojů – nová moderní technologie, která Vám ušetří čas i peníze

L & M nápoje s.r.o.

Potravinářský plyn pro výčep nápojů – nová moderní technologie, která Vám ušetří čas i peníze

Firma L & M nápoje s.r.o. Vám zajistí plyn pro všechny typy čepovaných nápojů. Pro restaurace, vinotéky i občerstvení jsou potravinářské plyny Drink GAS skvělou volbou se skvělým výsledkem.


Prodej technických plynů ke svařování

KVP servis s.r.o.

Prodej technických plynů ke svařování

Společnost KVP servis s.r.o. působí v oboru dodávek svařovací techniky a technických plynů ke svařování. Dodáváme směsné, dvousložkové i vícesložkové plyny.


Prodej a servis svařovací techniky - zdroje, agregáty, autogeny

KVP servis s.r.o.

Prodej a servis svařovací techniky - zdroje, agregáty, autogeny

KVP servis s.r.o. se sídlem v Opavě působí v oboru prodeje a servisu svařovací techniky a technických plynů ke svařování. Dodáváme zdroje, autogeny i agregáty.