Zadavatelem microsite je firma Kristensson s. r. o.Mezinárodní kamionová doprava do evropských zemí, od Itálie až po Nizozemí

Naše služby jsou jak pro společnosti, které do Evropy dovážejí své zboží pravidelně, tak i pro jednotlivce, kteří chtějí něco dopravit pouze jednorázově.nákladní doprava


Mezinárodní kamionová doprava do sousedních zemí, jako je Rakousko a Německo, nebo i dále do Itálie, Slovinska či Nizozemí? To pro naši společnost Kristensson není žádný problém.

Obrátit se na nás můžete jak v případě zájmu o pravidelnou přepravu vašeho nákladu, tak i s jednorázovým požadavkem, bez ohledu na to, zda vás náklad váží 100 kilo, a nebo mnohonásobně víc.

Mezinárodní kamionová doprava po celé Evropě je naší specialitou již od samého založení společnosti. V současné době přepravujeme náklady všech druhů i velikostí jak pro velké firmy, tak i malé soukromé společnosti a jednotlivce do zemí od Nizozemí a až po Rakousko, Německo či Itálii.

O vaše zboží bude po celou dobu přepravy profesionálně postaráno, bez ohledu na množství či velikost nákladu. Základem našich kvalitních služeb je vybavený vozový park, který pravidelně obnovujeme. Vždy volíme co nejekologičtější stroje splňující normu EURO 5, protože nám záleží na životním prostředí, a nechceme, aby jej negativně ovlivňovaly naše vozy.

Mezi náš vozový park patří:

- 21 návěsových souprav - Všechny návěsy mají standardní délku 13, 62 m, vnitřní výšku 2, 80 m a vnitřní šířku 2, 48 m. Návěs má objem 91 cbm a lze do něj naložit 34 EUR palet.

- 10 velkoobjemových souprav - s délkou 18, 5 m, vnitřní výškou 3 m a šířkou 2, 48 m. Souprava má objem 120 cbm a je schopná odvést 38 EUR palet. Soupravy jsou vybaveny zvedací střechou.

- 4 vozy s hydraulickým čelem. - Užitečná hmotnost 15 000 kg. Únosnost hydraulického čela je 1500 kg

Ať už je vaše cílová destinace Rakousko, Slovinsko, Itálie, Německo či Nizozemí, na naši společnost Kristensson se můžete spolehnout a bez obav nám svěřit jakýkoliv náklad.
Mezinárodní kamionová doprava u nás nemá téměř žádná omezení. Přepravit umíme kusové zásilky od 100 kg až do 26, 8 tun, a na přání vám rádi zajistíme i překládku kamionů nebo skladování.

Naše služby jsou jak pro společnosti, které do Evropy dovážejí své zboží pravidelně, tak i pro jednotlivce, kteří chtějí něco dopravit pouze jednorázově. Proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv požadavkem.

Pokud by nastaly nějaké komplikace či změny, jsme schopni okamžitě reagovat a situaci rychle řešit, V každé z evropských zemí, na které se specializujeme, máme dostatek vozidel, která mohou být využita v případě potřeby.

Mezinárodní kamionová doprava Kristensson, to jsou především cesty do zemí, jako je:

- Rakousko
- Německo
- Nizozemí
- Slovinsko
- Itálie


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Mezinárodní kamionová spedice celá Evropa

Mezinárodní kamionová spedice celá Evropa

Specializujeme se na mezinárodní kamionovou dopravu, kterou zajišťují klasické návěsové nebo velkoobjemové soupravy, které nabízejí vnitřní výšku ložného prostoru 3 metry.


Přepravní souprava s hydraulickou rukou a přívěsem

Přepravní souprava s hydraulickou rukou a přívěsem

Nabízíme služby spojené s dopravou břemen a jejich následné vyložení na určené místo pomocí soupravy s hydraulickou rukou - Kristensson s. r. o. Trutnov


Největší skladovací prostory o ploše 200 m2 s kapacitou 180 paletových míst

Největší skladovací prostory o ploše 200 m2 s kapacitou 180 paletových míst

Vlastní skladovací prostory určené pro překládku vlastních nebo cizích kamionů - Kristensson s. r. o. Trutnov


Mezinárodní kamionová doprava po celé Evropě - Slovinsko i Nizozemí

Mezinárodní kamionová doprava po celé Evropě - Slovinsko i Nizozemí

Postaráme se o bezpečný a rychlý převoz nákladů všeho druhu, v případě potřeby zajistíme také složení nákladu hydraulickým čelem.


Mezinárodní autodoprava Trutnov - doprava návěsy, velkoobjemové soupravy

Mezinárodní autodoprava Trutnov - doprava návěsy, velkoobjemové soupravy

O vaše zboží bude po celou dobu přepravy profesionálně postaráno, bez ohledu na množství či velikost nákladu. Základem našich kvalitních služeb je vybavený vozový park, který pravidelně obnovujeme.


Mezinárodní kamionová doprava - Rakousko, Německo, Nizozemí, Itálie

Mezinárodní kamionová doprava - Rakousko, Německo, Nizozemí, Itálie

Mezinárodní kamionová doprava, v níž se především specializujeme na Rakousko, Německo, Nizozemí, Slovinsko a Itálii


Mezinárodní kamionová doprava Trutnov - Evropa, Rakousko, Německo

Mezinárodní kamionová doprava Trutnov - Evropa, Rakousko, Německo

Převezeme Vám zásilku od 100kg do 26,8tun. Dopravu zajistíme návěsovým autem nebo velkoobjemovou soupravou.