Mezinárodní kamionová doprava do evropských zemí, od Itálie až po NizozemíNaše služby jsou jak pro společnosti, které do Evropy dovážejí své zboží pravidelně, tak i pro jednotlivce, kteří chtějí něco dopravit pouze jednorázově.

Mezinárodní kamionová doprava do sousedních zemí, jako je Rakousko a Německo, nebo i dále do Itálie, Slovinska či Nizozemí? To pro naši společnost Kristensson není žádný problém.

Obrátit se na nás můžete jak v případě zájmu o pravidelnou přepravu vašeho nákladu, tak i s jednorázovým požadavkem, bez ohledu na to, zda vás náklad váží 100 kilo, a nebo mnohonásobně víc.

Mezinárodní kamionová doprava po celé Evropě je naší specialitou již od samého založení společnosti. V současné době přepravujeme náklady všech druhů i velikostí jak pro velké firmy, tak i malé soukromé společnosti a jednotlivce do zemí od Nizozemí a až po Rakousko, Německo či Itálii.

O vaše zboží bude po celou dobu přepravy profesionálně postaráno, bez ohledu na množství či velikost nákladu. Základem našich kvalitních služeb je vybavený vozový park, který pravidelně obnovujeme. Vždy volíme co nejekologičtější stroje splňující normu EURO 5, protože nám záleží na životním prostředí, a nechceme, aby jej negativně ovlivňovaly naše vozy.

Mezi náš vozový park patří:

- 21 návěsových souprav - Všechny návěsy mají standardní délku 13, 62 m, vnitřní výšku 2, 80 m a vnitřní šířku 2, 48 m. Návěs má objem 91 cbm a lze do něj naložit 34 EUR palet.

- 10 velkoobjemových souprav - s délkou 18, 5 m, vnitřní výškou 3 m a šířkou 2, 48 m. Souprava má objem 120 cbm a je schopná odvést 38 EUR palet. Soupravy jsou vybaveny zvedací střechou.

- 4 vozy s hydraulickým čelem. - Užitečná hmotnost 15 000 kg. Únosnost hydraulického čela je 1500 kg

Ať už je vaše cílová destinace Rakousko, Slovinsko, Itálie, Německo či Nizozemí, na naši společnost Kristensson se můžete spolehnout a bez obav nám svěřit jakýkoliv náklad.
Mezinárodní kamionová doprava u nás nemá téměř žádná omezení. Přepravit umíme kusové zásilky od 100 kg až do 26, 8 tun, a na přání vám rádi zajistíme i překládku kamionů nebo skladování.

Naše služby jsou jak pro společnosti, které do Evropy dovážejí své zboží pravidelně, tak i pro jednotlivce, kteří chtějí něco dopravit pouze jednorázově. Proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv požadavkem.

Pokud by nastaly nějaké komplikace či změny, jsme schopni okamžitě reagovat a situaci rychle řešit, V každé z evropských zemí, na které se specializujeme, máme dostatek vozidel, která mohou být využita v případě potřeby.

Mezinárodní kamionová doprava Kristensson, to jsou především cesty do zemí, jako je:

- Rakousko
- Německo
- Nizozemí
- Slovinsko
- ItálieZadavatelem microsite je firma 

Kristensson s. r. o.Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

SEDOS transport s.r.o. Nadrozměrná přeprava

Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

Bezpečnou přepravu vrtných souprav na území ČR i do zahraničí se postará firma SEDOS transport s.r.o. Zajistíme transport nákladu včetně doprovodu.


Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

MTM Transport, a.s.

Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

Přepravu do Švédska, Finska, Norska a Dánska i nákladní dopravu realizuje společnost MTM Transport, a.s., která Vám zajišťuje také kompletní servis v této oblasti.


Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

SEDOS transport s.r.o. Nadrozměrná přeprava

Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

Přepravu těžkého a nadrozměrného nákladu na území ČR a do zahraničí včetně doprovodu zajišťuje firma SEDOS transport s.r.o. Přepravíme stroje, prefabrikáty i průmyslové výrobky.


Vozový park určený pro ekologickou přepravu Trutnov – vozidla DAF, MERCEDES, VOLVO a MAN

PAP TRUTNOV, s.r.o. Mezinárodní silniční doprava Trutnov

Vozový park určený pro ekologickou přepravu Trutnov – vozidla DAF, MERCEDES, VOLVO a MAN

Pro optimální mezinárodní a vnitrostátní silniční dopravu přizpůsobujeme vozový park, tak aby splnil podmínky tržního prostředí, vlastníme ekologické a bezpečné vozy značky DAF, MERCEDES, VOLVO, MAN


Expresní zásilková služba do Itálie, Švýcarska na vysoké úrovni a za příznivé ceny

JONAS SPEED s.r.o. mezinárodní kamiónová doprava ADR

Expresní zásilková služba do Itálie, Švýcarska na vysoké úrovni a za příznivé ceny

Na expresní zásilkové a přepravní služby do Itálie a Švýcarska je profesionálem firma JONAS SPEED s.r.o. - zajistí vám přepravní služby na vysoké úrovni a za příznivé ceny.