Kuchař jako dárek

Pomýšlíte na to, čím obdarovat na Vánoce své bližní, vážené zaměstnance nebo obchodní partnery? Zkuste letos netradiční dárek, který určitě potěší. Vyzkoušejte kuchaře jako vánoční dárek!

O co jde?
Na portálu KUCHAŘI DO DOMU - www.kucharidodomu.cz můžete pro své blízké objednat Dárkový poukaz. Portál zahrnuje největší seznam osobních kuchařů v České republice, kteří Vám na objednání připraví rodinnou oslavu i firemní akci podle přání.

Profesionální osobní kuchaři Vám poskytnou Dárkový poukaz.
DÁRKOVÝ POUKAZ připraví na tyto služby:
1. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem. Vychutnáte si delikatesy moderní gastronomie nebo krajové speciality, můžete si dokonce vybrat i národnost svého osobního kuchaře. Máte rádi kuchyni italskou, francouzskou nebo japonskou kuchyni? Můžete si vybrat Vaši oblíbenou mezinárodní kuchyni a kuchaře, který Vám ji profesionálně připraví. Vyberte si z 25 druhů světových kuchyní.

2. Někoho by určitě potěšily Lekce vaření s osobním kuchařem. Kuchař do domu může přijít i s kompletním kuchařským servisem a uspořádat rodinný kurz vaření přímo ve Vaší kuchyni.

3. Manžel, manželka nebo přítel, přítelkyně budou určitě potěšeni poukazem na Romantickou večeři ve dvou. Mistr kuchař nezklame a menu exkluzivně připraví buď přímo u Vás doma nebo ve Vámi vybraném prostředí.

4. Mnohé z nás by potěšila i Párty s kuchařem. Vámi vybraný profesionál připraví nevšední gurmánské pohoštění přímo ve Vašem domě nebo ve firmě či klubu, nemusíte se o nic starat. Osobní kuchař připraví menu i pro ty, kteří potřebují snížit nadváhu, mají vysokou hladinu cukru v krvi či alergii.
Chtěli byste připravit pro své milé mezinárodní kuchyni? Nic není pro profesionálního osobního kuchaře problém. Vyhoví Vašim speciálním požadavkům, nakoupí, vše uvaří, naservíruje a ještě po sobě uklidí! Vy si jen vychutnáte požitek z jídla a užijete si nezapomenutelný večer.

Poukazy můžete objednat i pro své vážené zaměstnance nebo obchodní partnery. Kuchař do domu zajistí prvotřídní rozmanité menu v klidném prostředí Vaší firmy, může pobavit i při gastro show. Pozvaní hosté tak zažijí originální kulinářský zážitek.
Z našeho seznamu si vyberete VIP profesionálního kuchaře nebo profesionálního kuchaře, který nachystá zážitkové menu podle Vašich požadavků...
Vámi vybraný osobní kuchař připraví Dárkový poukaz podle Vašeho přání.

Kuchaři do domu - nejlepší čeští kuchaři vaří za Vás!
Vyberte si v seznamu svého osobního kuchaře a objednejte si dárkový poukaz pro své blízké, vážené zaměstnance nebo obchodní partnery. Vyberte si na www.kucharidodomu.cz.

Nemáte čas hledat vhodného kuchaře? Nevíte si rady s výběrem? Poradíme Vám s výběrem nejvhodnějšího kuchaře podle Vašich požadavků. Napište nám: Ivana Bachtíková, scanactplus@seznam.cz.Zadavatelem microsite je firma 

Kuchaři do domu s.r.o.Obec Tuhaň
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí

Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí nabízí zajímavý tip na dárek pro Vaše blízké nebo známé, které byste rádi obdarovali něčím originálním.


Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

A-SPORT Zábavní centrum

Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

Pořiďte svým blízkým, známým, kamarádům nevšední zážitek s našimi dárkovými poukazy na 1 hodinu hry bowlingu nebo ricochetu - A-SPORT Zábavní centrum Hradec Králové


Slevy na zájezdy, levnější dovolená a další bonusy díky dodavateli plynu nebo elektřiny

PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.

Slevy na zájezdy, levnější dovolená a další bonusy díky dodavateli plynu nebo elektřiny

Levnější dovolenou a výrazné slevy na zájezdy můžete získat díky věrnostním programům dodavatelů plynu nebo elektřiny. Stačí využít výhod Zákaznické karty od společnosti Pražská plynárenská, a.s.


Zubní ošetření a dentální hygiena – dárkové poukazy

Dental Office H33 s.r.o. Zubní klinika Praha 4

Zubní ošetření a dentální hygiena – dárkové poukazy

Hledáte tip na dárek, který je praktický? Darujte poukaz na zubní ošetření, dentální hygienu nebo bělení zubů na klinice Dental Office H33 v Praze.


Dárkové poukazy na pokojové, balkonové i zahradní rostliny od Zahradnictví Petro

Zahradnictví Petro Mělník Fuchsie, chryzantémy, bylinky

Dárkové poukazy na pokojové, balkonové i zahradní rostliny od Zahradnictví Petro

Květiny a rostliny jako dárek zaručeně potěší. A pokud si může obdarovaný vybrat sám, platí to dvojnásob. Darujte proto dárkový poukaz od Zahradnictví Petro Mělník!