Kuchař jako dárek

Pomýšlíte na to, čím obdarovat na Vánoce své bližní, vážené zaměstnance nebo obchodní partnery? Zkuste letos netradiční dárek, který určitě potěší. Vyzkoušejte kuchaře jako vánoční dárek!

O co jde?
Na portálu KUCHAŘI DO DOMU - www.kucharidodomu.cz můžete pro své blízké objednat Dárkový poukaz. Portál zahrnuje největší seznam osobních kuchařů v České republice, kteří Vám na objednání připraví rodinnou oslavu i firemní akci podle přání.

Profesionální osobní kuchaři Vám poskytnou Dárkový poukaz.
DÁRKOVÝ POUKAZ připraví na tyto služby:
1. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem. Vychutnáte si delikatesy moderní gastronomie nebo krajové speciality, můžete si dokonce vybrat i národnost svého osobního kuchaře. Máte rádi kuchyni italskou, francouzskou nebo japonskou kuchyni? Můžete si vybrat Vaši oblíbenou mezinárodní kuchyni a kuchaře, který Vám ji profesionálně připraví. Vyberte si z 25 druhů světových kuchyní.

2. Někoho by určitě potěšily Lekce vaření s osobním kuchařem. Kuchař do domu může přijít i s kompletním kuchařským servisem a uspořádat rodinný kurz vaření přímo ve Vaší kuchyni.

3. Manžel, manželka nebo přítel, přítelkyně budou určitě potěšeni poukazem na Romantickou večeři ve dvou. Mistr kuchař nezklame a menu exkluzivně připraví buď přímo u Vás doma nebo ve Vámi vybraném prostředí.

4. Mnohé z nás by potěšila i Párty s kuchařem. Vámi vybraný profesionál připraví nevšední gurmánské pohoštění přímo ve Vašem domě nebo ve firmě či klubu, nemusíte se o nic starat. Osobní kuchař připraví menu i pro ty, kteří potřebují snížit nadváhu, mají vysokou hladinu cukru v krvi či alergii.
Chtěli byste připravit pro své milé mezinárodní kuchyni? Nic není pro profesionálního osobního kuchaře problém. Vyhoví Vašim speciálním požadavkům, nakoupí, vše uvaří, naservíruje a ještě po sobě uklidí! Vy si jen vychutnáte požitek z jídla a užijete si nezapomenutelný večer.

Poukazy můžete objednat i pro své vážené zaměstnance nebo obchodní partnery. Kuchař do domu zajistí prvotřídní rozmanité menu v klidném prostředí Vaší firmy, může pobavit i při gastro show. Pozvaní hosté tak zažijí originální kulinářský zážitek.
Z našeho seznamu si vyberete VIP profesionálního kuchaře nebo profesionálního kuchaře, který nachystá zážitkové menu podle Vašich požadavků...
Vámi vybraný osobní kuchař připraví Dárkový poukaz podle Vašeho přání.

Kuchaři do domu - nejlepší čeští kuchaři vaří za Vás!
Vyberte si v seznamu svého osobního kuchaře a objednejte si dárkový poukaz pro své blízké, vážené zaměstnance nebo obchodní partnery. Vyberte si na www.kucharidodomu.cz.

Nemáte čas hledat vhodného kuchaře? Nevíte si rady s výběrem? Poradíme Vám s výběrem nejvhodnějšího kuchaře podle Vašich požadavků. Napište nám: Ivana Bachtíková, scanactplus@seznam.cz.Zadavatelem microsite je firma 

Kuchaři do domu s.r.o.Obec Tuhaň
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí

Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí nabízí zajímavý tip na dárek pro Vaše blízké nebo známé, které byste rádi obdarovali něčím originálním.


Dárkový poukaz na ajurvédskou masáž, lekce jógy

AYURVEDA CENTRE INA REAL ESTATE s.r.o.

Dárkový poukaz na ajurvédskou masáž, lekce jógy

V Ayurveda centre Zlín můžete pořídit svým blízkým dárkový poukaz na ajurvédskou masáž a také na lekce jógy. U nás získáte rovnováhu na všech třech úrovních - tělo, mysl i duch.


Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

A-SPORT Zábavní centrum

Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

Pořiďte svým blízkým, známým, kamarádům nevšední zážitek s našimi dárkovými poukazy na 1 hodinu hry bowlingu nebo ricochetu - A-SPORT Zábavní centrum Hradec Králové


Slevy na zájezdy, levnější dovolená a další bonusy díky dodavateli plynu nebo elektřiny

PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.

Slevy na zájezdy, levnější dovolená a další bonusy díky dodavateli plynu nebo elektřiny

Levnější dovolenou a výrazné slevy na zájezdy můžete získat díky věrnostním programům dodavatelů plynu nebo elektřiny. Stačí využít výhod Zákaznické karty od společnosti Pražská plynárenská, a.s.


Zubní ošetření a dentální hygiena Praha – dárkové poukazy

Dental Office H33 s.r.o. Zubní klinika Praha 4

Zubní ošetření a dentální hygiena Praha – dárkové poukazy

Hledáte tip na dárek, který je praktický? Darujte poukaz na zubní ošetření, dentální hygienu nebo bělení zubů na klinice Dental Office H33 v Praze.