Kuchař jako dárek

Pomýšlíte na to, čím obdarovat na Vánoce své bližní, vážené zaměstnance nebo obchodní partnery? Zkuste letos netradiční dárek, který určitě potěší. Vyzkoušejte kuchaře jako vánoční dárek!

O co jde?
Na portálu KUCHAŘI DO DOMU - www.kucharidodomu.cz můžete pro své blízké objednat Dárkový poukaz. Portál zahrnuje největší seznam osobních kuchařů v České republice, kteří Vám na objednání připraví rodinnou oslavu i firemní akci podle přání.

Profesionální osobní kuchaři Vám poskytnou Dárkový poukaz.
DÁRKOVÝ POUKAZ připraví na tyto služby:
1. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem. Vychutnáte si delikatesy moderní gastronomie nebo krajové speciality, můžete si dokonce vybrat i národnost svého osobního kuchaře. Máte rádi kuchyni italskou, francouzskou nebo japonskou kuchyni? Můžete si vybrat Vaši oblíbenou mezinárodní kuchyni a kuchaře, který Vám ji profesionálně připraví. Vyberte si z 25 druhů světových kuchyní.

2. Někoho by určitě potěšily Lekce vaření s osobním kuchařem. Kuchař do domu může přijít i s kompletním kuchařským servisem a uspořádat rodinný kurz vaření přímo ve Vaší kuchyni.

3. Manžel, manželka nebo přítel, přítelkyně budou určitě potěšeni poukazem na Romantickou večeři ve dvou. Mistr kuchař nezklame a menu exkluzivně připraví buď přímo u Vás doma nebo ve Vámi vybraném prostředí.

4. Mnohé z nás by potěšila i Párty s kuchařem. Vámi vybraný profesionál připraví nevšední gurmánské pohoštění přímo ve Vašem domě nebo ve firmě či klubu, nemusíte se o nic starat. Osobní kuchař připraví menu i pro ty, kteří potřebují snížit nadváhu, mají vysokou hladinu cukru v krvi či alergii.
Chtěli byste připravit pro své milé mezinárodní kuchyni? Nic není pro profesionálního osobního kuchaře problém. Vyhoví Vašim speciálním požadavkům, nakoupí, vše uvaří, naservíruje a ještě po sobě uklidí! Vy si jen vychutnáte požitek z jídla a užijete si nezapomenutelný večer.

Poukazy můžete objednat i pro své vážené zaměstnance nebo obchodní partnery. Kuchař do domu zajistí prvotřídní rozmanité menu v klidném prostředí Vaší firmy, může pobavit i při gastro show. Pozvaní hosté tak zažijí originální kulinářský zážitek.
Z našeho seznamu si vyberete VIP profesionálního kuchaře nebo profesionálního kuchaře, který nachystá zážitkové menu podle Vašich požadavků...
Vámi vybraný osobní kuchař připraví Dárkový poukaz podle Vašeho přání.

Kuchaři do domu - nejlepší čeští kuchaři vaří za Vás!
Vyberte si v seznamu svého osobního kuchaře a objednejte si dárkový poukaz pro své blízké, vážené zaměstnance nebo obchodní partnery. Vyberte si na www.kucharidodomu.cz.

Nemáte čas hledat vhodného kuchaře? Nevíte si rady s výběrem? Poradíme Vám s výběrem nejvhodnějšího kuchaře podle Vašich požadavků. Napište nám: Ivana Bachtíková, scanactplus@seznam.cz.Zadavatelem microsite je firma 

Kuchaři do domu s.r.o.Autoškola v Liberci a Jilemnici, řidičské oprávnění pro skupiny A, B, B+E.

Autoškola v Liberci a Jilemnici, řidičské oprávnění pro skupiny A, B, B+E

Výroba vlajek a praporků, výroba reklamních textilních předmětů, potisk reklamních textilií.

Výroba vlajek a praporků, výroba reklamních textilních předmětů, potisk reklamních textilií
Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Dárkový poukaz na nákup piva a pivních speciálů v pivotéce

Pivní nebe Pivotéka Prostějov

Dárkový poukaz na nákup piva a pivních speciálů v pivotéce

Dárkový poukaz v libovolné hodnotě na nákup klasického piva, pivních speciálů z řemeslných pivovarů nebo pochutin a delikates k pivu pořídíte ve specializované prodejně piva Pivní nebe v Prostějově.


Dárkový voucher – večerní setkání s velkými víny s ubytováním ve vinařství

Vinařství Petr Bíza

Dárkový voucher – večerní setkání s velkými víny s ubytováním ve vinařství

Darujte zážitek ve vinařství Petr Bíza v Čejkovicích . Objednejte pro své blízké dárkový voucher na večerní setkání s velkými víny včetně ubytování v rodinném vinařství.


Dárkový poukaz na celotělovou masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, relaxační masáž přes reflexní body

Mgr. Soňa Hornychová Kriya masáže Zlín

Dárkový poukaz na celotělovou masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, relaxační masáž přes reflexní body

Také ve studiu Soni Hornychové Zlín můžete pořídit dárkové poukazy na masáž pro své nejbližší. Kromě Kriya masáže provádíme i lymfatickou, relaxační, aromaterapeutickou masáž nebo lávovými kameny.


Dárkové poukazy na nákup vína ve vinotéce vinařství nebo na e-shopu

Vinařství Jan Plaček

Dárkové poukazy na nákup vína ve vinotéce vinařství nebo na e-shopu

Pokud si nevíte rady, čím obdarovat na narozeniny nebo Vánoce kamarády nebo blízké, věnujte jim dárkový poukaz na nákup vín v moravském rodinném vinařství Plaček.


Dárkový poukaz na zážitkový večer s degustací vína na jižní Moravě

Vinařství Kukla - víno z Moravy První vinařská spol. s r. o.

Dárkový poukaz na zážitkový večer s degustací vína na jižní Moravě

Darujte svým známým nebo blízkým originální dárek – zážitkový večer s degustací vína na jižní Moravě. Dárkové poukazy na zážitkový večer s degustací vína objednávejte u První vinařské spol.