Autobaterie a jejich kompletní příslušenství nakupujte online | e-shop

Autobaterie a nabíječky autobaterií pro osobní a nákladní automobily, kamiony, zemědělské stroje i lodě seženete na e-shopu THL-Techall. Máme pro vás autobaterie světově uznávaných značek, ale i potřebné příslušenství. Ať už sháníte novou baterii nebo vás zajímá nabíječka autobaterií, kleště či startovací kabely, u nás si jistě vyberete.

Ve společnosti jsme si vědomi toho, že nároky každého vozu jsou trochu jiné. Také autobaterie vám proto nabízíme v celé řadě variant. Seženete u nás tak například:

· Autobaterie Sznajder SILVER – bezúdržbové autobaterie určené pro technologicky nejvyspělejší osobní automobily střední a nejvyšší řady. Využívají technologii výroby vápník-stříbro, zaručují tak velkou odolnou mřížky proti korozi, vysoký startovací proud i odolnost vůči vysoký teplotám.

- Autobaterie Sznajder ULTRA – autobaterie pro osobní vozy a dodávky a výrobní technologií vápník-vápník zaujmou moderním vzhledem, příznivou cenou a dlouho životností.

- Autobaterie Sznajder PLUS – autobaterie určené pro osobní vozy, dodávky i vozy s dieselovým pohonem jsou typické úhlopříčnou mřížkou i systémem centrálního odplynění KAMINA a ochranou proti vznícení.

- Autobaterie Sznajder PLUS JAPAN – tyto autobaterie se hodí zejména pro vozy japonské a korejské výroby a dostupné jsou v kapacitách od 35AH do 100Ah. Specifické jsou hybridní technologií výroby s kapsovými separátory zaručující vysoký startovací proud a delší životnost.

- Autobaterie Sznajder TRUCK HEAVY DUTY – díky zesílené mřížce se skvěle hodí pro kamiony a nákladní vozy. Speciální plastické upevnění každé sady prvků elektrod zaručí správné fungování autobaterie v každém terénu.

- Autobaterie Sznajder TRUCK SUPER HEAVY DUTY – autobaterie s antivibračním systémem určené pro kamiony, náklaďáky a autobusy

- Autobaterie Sznajder ENERGY – vhodné všude tam, kde je využíván stejnosměrný proud po delší časové období

- Autobaterie Sznajder FARMER -.baterie pro zemědělské stroje

Autobaterie ale nejsou ani zdaleka to jediné, co u nás seženete. Víme totiž, že ani ta nejlepší autobaterie se neobejde bez kvalitního příslušenství. V naší nabídce proto nechybí nabíječka autobaterií, testery, kleště, pomůcky pro diagnostiku baterií ani startovací kabely. To vše od známých španělských firem AMC a FERVE. Domácí kutilové i profesionální autodílny si u nás tak mohou vybrat přesně to, co zrovna potřebují.Zadavatelem microsite je firma 

THL-Techall, s.r.o.Martin Kozák - Klempířství
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Příslušenství, solární panely, vysokokapacitní baterie pro karavany, obytné automobily - eshop, prodej, montáž, servis

EASTWANDER, s.r.o.

Příslušenství, solární panely, vysokokapacitní baterie pro karavany, obytné automobily - eshop, prodej, montáž, servis

Firma Eastwander Kroměříž provozuje eshop, kde zakoupíte příslušenství pro karavany, obytné automobily. Na prodej solární panely, vysokokapacitní baterie - zajišťujeme i montáž a servis příslušenství.


Autostany pro celou rodinu. Dovolená se stanem na střeše auta - spaní v přírodě

ASN HAKR Brno s.r.o.

Autostany pro celou rodinu. Dovolená se stanem na střeše auta - spaní v přírodě

Autostany pro celou rodiny na dovolenou, kdekoliv Vás napadne. Kupte do firmy ASN HAKR Brno s.r.o. stan na střechu auta. Spojení s přírodou a přitom pohodlí.


Zabezpečení automobilů proti krádeži, dohledání vozu v ČR

SECAR MORAVIA, s.r.o.

Zabezpečení automobilů proti krádeži, dohledání vozu v ČR

Zabezpečení automobilů proti krádeži autorizační bezkontaktním čipem, rychlé dohledání odcizeného auta, motorky, stroje v ČR za pomoci rádiových frekvencí zajišťuje společnost SECAR MORAVIA, s.r.o.


Opravy hydraulických zvedáků nákladních vozidel

SLOMAK spol. s r.o.

Opravy hydraulických zvedáků nákladních vozidel

Opravy hydraulických zvedáků všech typů nákladních vozidel zajistí firma SLOMAK Zlín. Na prodej u nás i náhradní díly pro hydraulické zvedáky.


Široký sortiment náhradních dílů pro kardanové hřídele a klouby

Kardany, spol. s r.o.

Široký sortiment náhradních dílů pro kardanové hřídele a klouby

Firma Kardany s.r.o. se zabývá opravami a vyvažováním spojovacích a kloubových hřídelí, poskytuje široký sortiment náhradních dílů od křížů, čepů po drážkové hřídele.