Autobaterie a jejich kompletní příslušenství nakupujte online | e-shop

Autobaterie a nabíječky autobaterií pro osobní a nákladní automobily, kamiony, zemědělské stroje i lodě seženete na e-shopu THL-Techall. Máme pro vás autobaterie světově uznávaných značek, ale i potřebné příslušenství. Ať už sháníte novou baterii nebo vás zajímá nabíječka autobaterií, kleště či startovací kabely, u nás si jistě vyberete.

Ve společnosti jsme si vědomi toho, že nároky každého vozu jsou trochu jiné. Také autobaterie vám proto nabízíme v celé řadě variant. Seženete u nás tak například:

· Autobaterie Sznajder SILVER – bezúdržbové autobaterie určené pro technologicky nejvyspělejší osobní automobily střední a nejvyšší řady. Využívají technologii výroby vápník-stříbro, zaručují tak velkou odolnou mřížky proti korozi, vysoký startovací proud i odolnost vůči vysoký teplotám.

- Autobaterie Sznajder ULTRA – autobaterie pro osobní vozy a dodávky a výrobní technologií vápník-vápník zaujmou moderním vzhledem, příznivou cenou a dlouho životností.

- Autobaterie Sznajder PLUS – autobaterie určené pro osobní vozy, dodávky i vozy s dieselovým pohonem jsou typické úhlopříčnou mřížkou i systémem centrálního odplynění KAMINA a ochranou proti vznícení.

- Autobaterie Sznajder PLUS JAPAN – tyto autobaterie se hodí zejména pro vozy japonské a korejské výroby a dostupné jsou v kapacitách od 35AH do 100Ah. Specifické jsou hybridní technologií výroby s kapsovými separátory zaručující vysoký startovací proud a delší životnost.

- Autobaterie Sznajder TRUCK HEAVY DUTY – díky zesílené mřížce se skvěle hodí pro kamiony a nákladní vozy. Speciální plastické upevnění každé sady prvků elektrod zaručí správné fungování autobaterie v každém terénu.

- Autobaterie Sznajder TRUCK SUPER HEAVY DUTY – autobaterie s antivibračním systémem určené pro kamiony, náklaďáky a autobusy

- Autobaterie Sznajder ENERGY – vhodné všude tam, kde je využíván stejnosměrný proud po delší časové období

- Autobaterie Sznajder FARMER -.baterie pro zemědělské stroje

Autobaterie ale nejsou ani zdaleka to jediné, co u nás seženete. Víme totiž, že ani ta nejlepší autobaterie se neobejde bez kvalitního příslušenství. V naší nabídce proto nechybí nabíječka autobaterií, testery, kleště, pomůcky pro diagnostiku baterií ani startovací kabely. To vše od známých španělských firem AMC a FERVE. Domácí kutilové i profesionální autodílny si u nás tak mohou vybrat přesně to, co zrovna potřebují.Zadavatelem microsite je firma 

THL-Techall, s.r.o.Nabízíme mezinárodní hotovostní převody prostřednictvím globální sítě Western Union do více než 200 zemí světa. Zajišťujeme také předprodej vstupenek.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
TPMS systém sledování tlaku v pneumatikách - prodej, montáž

PNEUCENTRUM MATĚJ BLUDOV, s.r.o.

TPMS systém sledování tlaku v pneumatikách - prodej, montáž

Chcete-li mít přehled o tlaku a teplotě vzduchu ve vašich pneumatikách, pak si v pneuservis PNEUCENTRUM MATĚJ BLUDOV pořiďte TPMS (systém sledování tlaku v pneumatikách) včetně jeho odborné montáže.


Stabilní přechodové měchy vozidel s hliníkovým rámem

BAVO Poříčí s.r.o.

Stabilní přechodové měchy vozidel s hliníkovým rámem

Vyrobíme přechodový měch pro jakoukoliv tramvaj, autobus či trolejbus. Přechodové měchy vyrábíme jak pro prvovýrobu, tak i pro opravy a servis.


Prodejce kvalitních náhradních dílů na osobní automobily

Autodíly Novák

Prodejce kvalitních náhradních dílů na osobní automobily

Dodavatelem a prodejcem náhradních dílů, doplňků a příslušenství na osobní automobily je firma Autodíly Novák ze Znojma.


Lisované ocelové výlisky Chomutov, pro automobilový průmysl

HS UMFORMTECHNIK s.r.o. Výlisky z ocelového a hliníkového plechu

Lisované ocelové výlisky Chomutov, pro automobilový průmysl

Lisované ocelové plechové výlisky vyrábíme v Chomutově především pro automobilový průmysl.


Prodej a distribuce náhradních dílů pro automobily Semily

Autodat s.r.o.

Prodej a distribuce náhradních dílů pro automobily Semily

Máme širokou nabídku autodílů, příslušenství a doplňků pro motoristy a autoservisy za maloobchodní i velkoobchodní ceny - Autodat s.r.o. Semily