Výroba zakázkových spojovacích dílů

LAGUS s.r.o.

Výroba zakázkových spojovacích dílůZadavatelem microsite je firma LAGUS s.r.o.Spojovací materiál vyráběný pro světové firmy - přímý prodej i kanban

Spojovací materiál vyráběný pro světové firmy firmou LAGUS s.r.o. specialistou na trhu. Přímý prodej i kanban. Jsme výrobci pro celosvětový odbyt.Nabízíme vám širokou škálu speciálního spojovacího materiálu


Jste odborníky ve stavebnictví či automobilovém průmyslu a sháníte kvalitní speciální spojovací materiál? Pokud je tomu tak, máme pro vás skvělý tip, kde spojovací materiál vhodný právě pro vás sehnat. Společnost LAGUS je specialistou na dodávky nestandardního spojovacího materiálu, který vyrábí podle výkresové dokumentace pro renomované zákazníky. Zařaďte se mezi ně i vy!

Protože naši klienti prodávají své výrobky v celosvětových sítích, musíme udržovat vysoký standard kvality. Speciální spojovací materiál je vyráběn z komponentů od dodavatelů, které si velice pečlivě vybíráme. Musí splňovat především následující požadavky:

- Certifikace
- Kvalita
- Spolehlivost dodávek
- Cena

Spojovací materiál je dodávaný formou kanban, konsignačním skladem či přímým prodejem do skladu zákazníka. Povrchové úpravy se řídí podle norem a požadavků našich klientů, mezi které se řadí VW, BMW, Ford, Daimier-Benz, General Motors, Hella, Koito a další.

Jaký spojovací materiál si u nás můžete objednat? Nabízíme vám tyto produkty:

- mikrošouby, šrouby
- vruty
- matice, nýtovací matice
- nýty
- pojistné kroužky
- závitotvorné šrouby
- péra, kolíky
- šrouby do plechu
- podložky
- závlačky
- a mnohé další

Jestliže i vy máte zájem o speciální spojovací materiál, neváhejte kontaktovat společnost LAGUS, která je tu jen pro vás. Působíme nejen na trhu v České republice, ale také na Slovensku, v Německu, Itálii, Francii, Rusku a Americe.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Spojovací díly nejen pro automobilový průmysl a  nestandardní spojovací ...

Spojovací díly nejen pro automobilový průmysl a nestandardní spojovací ...

Pokud hledáte dodavatele spojovacího materiálu, ať již standardního či nestandardního, pak se neváhejte obrátit na proslulou společnost LAGUS s.r.o. z Jihlavy.


Výroba spojovacího materiálů, šroubů, klipů, matic

Výroba spojovacího materiálů, šroubů, klipů, matic

Nestandardní spojovací materiál, šrouby, nýty, závlačky, klipy, matice a mnoho dalších vyrábí a dodává česká společnost LAGUS s.r.o. z Jihlavy.


Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele -  snadné a optimální ...

Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele - snadné a optimální ...

Jihlavská firma LAGUS s.r.o. se nezabývá pouze dodávkou speciálních spojovacích součástí, ale také poskytuje skladové služby v podobě konsignačních skladů, které jsou výhodnější než sklady standardní.


Výroba mikrošroubů a šroubů pro elektro automobilový průmysl

Výroba mikrošroubů a šroubů pro elektro automobilový průmysl

Kvalitní mikrošrouby a šrouby nejen elektro automobilový průmysl vyrábí za skvělé ceny společnost LAGUS s.r.o. z Jihlavy, která zajišťuje sortiment pro celou Českou republiku.


Dodavatel samořezných, závito-tvárných šroubů do oceli, plastu i dřeva

Dodavatel samořezných, závito-tvárných šroubů do oceli, plastu i dřeva

LAGUS s.r.o. z Jihlavy, to je prodejce nestandardního spojovacího materiálu, závito-tvárných a samořezných šroubů do dřeva, plastu i oceli. Garance vysoké kvality a nízké ceny.


Systém kanban - výroba spojovacího materiálu na výzvu - rychlejší ...

Systém kanban - výroba spojovacího materiálu na výzvu - rychlejší ...

Firma LAGUS s.r.o. poskytuje služby v oblasti výroby spojovacích materiálů na výzvu, ke kterému využívá praktický a optimální systém kanban, který usnadňuje výrobu a urychluje ji.


Šrouby, matice, nýty, klipy - výroba nestandardního spojovacího ...

Šrouby, matice, nýty, klipy - výroba nestandardního spojovacího ...

Nestandardní spojovací materiál za skvělé ceny od společnosti Lagus s.r.o. z Jihlavy. Vyrobíme šrouby, matice, nýty, klipy, vruty, mikrošrouby, péra, pojistné kroužky a další.


Výroba zakázkových spojovacích dílů

Výroba zakázkových spojovacích dílů

Výroba zakázkových spojovacích dílů firmou LAGUS s.r.o. dle požadavků klienta. Jak pro Českou republiku tak pro Rakouské, Německé, Francouzské nebo Italské světové firmy.