Bezpečnostní relé, spínače a další prvky pro ochranu pracovníkůBezpečnost je důležitá ve všech oborech podnikání. Bezpečnostní relé, spínače a další bezpečnostní prvky od OMRON ELECTRONICS pomohou zajistit, aby vaši zaměstnanci byli v bezpečí a nehrozil jim úraz. I při nenadálých poruchách stroje budou vaši zaměstnanci mimo ohrožení.

Výrobní stroje nám povětšinou slouží a jsou užitečné. Ani při sebelepším naprogramování ale nemůžeme předvídat vše. Právě proto je velmi důležité klást důraz také na bezpečnost strojů a zajistit, aby se v případě nouze dal celý proces výroby jednoduše přerušit. Přesně k tomu slouží bezpečnostní relé z naší nabídky. Bezpečnostní relé vám nabízíme ve dvou variantách. Vybrat si můžete bezpečnostní relé s 4 až 6 výstupními kontakty, s různou dobou odezvy i dielektrickou pevností.

Důležitým faktorem pro zajištění bezpečnosti pracovníků je také důsledné sledování polohy ochranných krytů strojů. To zase zajistí naše bezpečnostní spínače. Také v tomto případě pro vás máme několik variant. Koncové bezpečnostní spínače tak omezují přístup k nebezpečným stroje a zajišťují, že bezpečnostní kryty a ochranná zařízení jsou před spuštěním stroje na svém místě. Dveřní bezpečnostní spínače pak zase kontrolují stav dveří a krytů a umožňují je ovládat i bezkontaktně.

Bezpečnostní relé a spínače ale nejsou to jediné, co si u nás můžete pořídit. V naší nabídce najdete také další bezpečnostní prvky, jako jsou:

- Bezpečnostní senzory
- Bezpečnostní moduly
- Programovatelné bezpečnostní systémy
- Nouzové vypínače a STOP tlačítka

Pokud i vy chcete zajistit pracovníkům maximální ochranu v každé situaci, neváhejte a obraťte se na i firmu. Rádi vám s výběrem bezpečnostních prvků pomůžeme a poradíme vám, jaké řešení je pro vás to nejlepší.


Související microsite
Rozvaděče pro veřejné osvětlení Rokycany
Rozvaděče pro veřejné osvětlení Rokycany

Široký výběr rozvaděčů pro veřejné osvětlení z kvalitních materiálů zaručujících dlouhou životnost a nutnost minimální údržby nabízí společnosti Elplast – KPZ Rokycany, spol. s r.o.


Topení a horkovzdušné ventilátory Praha – zaručí prostředí bez kondenzátů
Topení a horkovzdušné ventilátory Praha – zaručí prostředí bez kondenzátů

Jak zaručit optimální prostředí pro skříně rozvaděčů bez nechtěných kondenzátů a rovnoměrné šíření tepla? Dokáží to topení a horkovzdušné ventilátory od STEGO Czech s.r.o.


Komponenty pro automatizaci Praha – široký výběr a dobrá kvalita
Komponenty pro automatizaci Praha – široký výběr a dobrá kvalita

Sháníte spolehlivého dodavatele komponentů pro automatizaci? Pak se s důvěrou můžete obrátit na společnost MEGATRON, s.r.o. se sídlem v Praze.


Klimatizace pro rozvaděče Praha – spolehlivé, výkonné, bezpečné
Klimatizace pro rozvaděče Praha – spolehlivé, výkonné, bezpečné

Spolehlivé, výkonné a bezpečné řešení teplotního managementu přináší kvalitní klimatizace pro rozvaděče se snadnou integrací od společnosti STEGO Czech s.r.o. se sídlem v Praze.


Elektronika na zakázku Plzeň
Elektronika na zakázku Plzeň

Sháníte firmu, která Vám na zakázku vyrobí kabely, kabelové svazky a jinou elektroniku? Firma DURANGO electronic s.r.o. z Plzně garantuje kvalitu, rychlost a výrobu již od jednoho kusu.