Kompresor Atlas Copco - hodí se pro malou dílnu i velké firmyKompresory značky Atlas Copco, které se hodí pro velké firmy i malou dílnu, patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co je v oblasti stlačeného vzduchu na trhu k dostání.

Kompresory značky Atlas Copco, které se hodí pro velké firmy i malou dílnu, patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co je v oblasti stlačeného vzduchu na trhu k dostání. I my ve společnosti Dost vám chceme nabízet to nejlepší. Kompresory Atlas Copco proto v naší nabídce najdete, a to hned v několika variantách.

Ve společnosti Dost chceme dát každému zákazníkovi na výběr. Také kompresory pro vás proto máme hned v několika provedeních. Najdete u nás kompresory Atlas Copco šroubové i pístové v řadě variant:

- Kompresor GA 15-26 - Rotační šroubový kompresor Atlas Copco se vstřikem oleje nabízí výkon 15 – 26 kW, spolehlivost a ekonomicky nenáročný provoz. Díky své produktivitě navíc obstojí i v náročných provozech.

- Kompresor GA 30+ až 90 / GA 37 až 90 VSD – Šroubové kompresory se vstřikem oleje chlazený vzduchem jsou k dispozici ve třech řadách. Každému tak umožňují řešení v oblasti stlačeného vzduchu na míru.

- Kompresor GA 5–11 / GA 5–15 VSD - Šroubový kompresor Atlas Copco se vstřikem oleje nabízíme ve dvou řadách. Kompresor GA5 -11 se skvěle hodí do menších dílen a provozoven, kompresor GA 5-15 VSD zase skvěle obstojí ve výrobách s proměnlivou poptávkou vzduchu.

- Kompresor GA 7–37 VSD+ - Rotační šroubové kompresory se vstřikem oleje a pohonem s proměnnými otáčkami. Tento revoluční kompresor Atlas Copco snižuje spotřebu energie až o 50%. Díky svislé poloze hnacího ústrojí navíc nabízí i lepší výkon a mimořádně tichý provoz.

- Kompresory GA+ 11–30 / GA 15–30 VSD - Rotační šroubové kompresory se vstřikem oleje s výkonem 11 – 30 kW se skvěle hodí do malých dílen i větších firem.

- Kompresor GX 2–11 - Rotační šroubové kompresory se vstřikem oleje jsou ideální dílenské kompresory pro malé a střední firmy. Zakoupit je lze s integrovaným sušičem i bez něj, instalovat je můžete na podlahu či na vzdušník.

Pístové kompresory vám pak nabízíme v těchto variantách:

- Kompresory pro zasněžování – Kompresor Atlas Copco pro výrobu sněhu vydrží nepřetržitý provoz i ve velmi náročných podmínkách, a to s minimální údržbou.

- Kompresory LE/LT – pístové, vzduchem chlazené kompresory nabízí kvalitní vzduch s nízkým obsahem oleje. Kompresor LE je vhodný pro aplikace s tlakem 10 bar, kompresor LT se pak skvěle hodí pro tlaky 15, 20 i 30 bar.

- Řada Automan AT – litinové kompresory této řady jsou ideální řešení stlačeného vzduchu pro průmyslové aplikace s vysokým zatížením.

Kompresory Atlas Copco vám ale nejen prodáváme. Naším oborem je totiž také servis kompresorů všech druhů, a to jak v záruční době tak po ni. Ať už tak uvažujete o koupi přístroje do domácí dílny, nebo jste jednatelem velké firmy, společnost Dost je pro vás tou správnou volbou. U nás to totiž prodejem zboží nekončí, poskytujeme profesionální služby i během jeho používání.

Prodej a servis, působíme v těchto městech:

Broumov, Náchod, Červený Kostelec, Jaroměř, Dvůr Králové, Nové město nad Metují, Hronov, Dobruška, Hradec Králové, Hořice, Česká Skalice, Nový Bydžov, Nymburk, Lázně Bělohrad, Jičín, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Nová Paka, Lomnice nad Popelkou, Hostinné, Jilemnice, Semily, Turnov, Železný Brod, Tanvald, Jablonec nad Nisou, Liberec, Frýdlant, Hrádek nad Nisou, Chrastava, Mimoň, Česká Lípa, Trutnov, Poděbrady.Zadavatelem microsite je firma 

Dost s.r.o.Pronájem obytných vozů a přívěsů, okres Pardubice.

Pronájem obytných vozů a přívěsů, okres Pardubice

Stěhování strojů a technologií v rámci celé ČR.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Montáž, servis, oprava tepelného čerpadla - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm

Roman Kouřil - ROKO servis ndplyn s.r.o.

Montáž, servis, oprava tepelného čerpadla - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm

Společnost ROKO servis Roman Kouřil (ndplyn s.r.o.) zajistí servis, opravy i montáž tepelného čerpadla. Zakázky převážně realizujeme pro zákazníky z regionu Kroměříž, Zlínský kraj, Olomoucký kraj.


Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Kovomont Přerov - spol. s r.o.

Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Kovomont Přerov je rodinná firma s více jak 25letou zkušeností ve výrobě šnekových hřídelů, čerpadel a segmentů - výrobu zajistíme na zakázku pro zákazníky z celé České republiky.


Klimatizace a tepelná čerpadla Viessmann – úspora nákladů na vytápění a chlazení

Klimastyle s.r.o.

Klimatizace a tepelná čerpadla Viessmann – úspora nákladů na vytápění a chlazení

Klimatizace a tepelná čerpadla Viessmann pro rodinné domy, byty i komerční objekty instaluje na Hodonínsku firma Klimastyle s.r.o. S touto technikou ušetříte náklady na vytápění i chlazení objektů.


Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

GLADIATOOLS, s.r.o. repase hydraulických čerpadel Zlín

Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Firma GLADIATOOLS Slušovice provádí servis hydraulických čerpadel a hydromotorů pro zákazníky z okolí Zlína, Slušovic, Vsetína. Je možná oprava na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem kus za kus.


Čerpadla a domácí vodárny Poděbrady - pro vodu bez starostí a plnou spokojenost

Voda - Janek Čerpadla a domácí vodárny Poděbrady

Čerpadla a domácí vodárny Poděbrady - pro vodu bez starostí a plnou spokojenost

Potřebujete čerpadlo či vodárnu? Nechte naše specialisty vyřešit vaše potřeby. S širokým sortimentem čerpadel a profesionálním servisem vám přinášíme spolehlivé řešení na míru od firmy Voda Janek.