Kompresor Atlas Copco - hodí se pro malou dílnu i velké firmyKompresory značky Atlas Copco, které se hodí pro velké firmy i malou dílnu, patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co je v oblasti stlačeného vzduchu na trhu k dostání.

Kompresory značky Atlas Copco, které se hodí pro velké firmy i malou dílnu, patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co je v oblasti stlačeného vzduchu na trhu k dostání. I my ve společnosti Dost vám chceme nabízet to nejlepší. Kompresory Atlas Copco proto v naší nabídce najdete, a to hned v několika variantách.

Ve společnosti Dost chceme dát každému zákazníkovi na výběr. Také kompresory pro vás proto máme hned v několika provedeních. Najdete u nás kompresory Atlas Copco šroubové i pístové v řadě variant:

- Kompresor GA 15-26 - Rotační šroubový kompresor Atlas Copco se vstřikem oleje nabízí výkon 15 – 26 kW, spolehlivost a ekonomicky nenáročný provoz. Díky své produktivitě navíc obstojí i v náročných provozech.

- Kompresor GA 30+ až 90 / GA 37 až 90 VSD – Šroubové kompresory se vstřikem oleje chlazený vzduchem jsou k dispozici ve třech řadách. Každému tak umožňují řešení v oblasti stlačeného vzduchu na míru.

- Kompresor GA 5–11 / GA 5–15 VSD - Šroubový kompresor Atlas Copco se vstřikem oleje nabízíme ve dvou řadách. Kompresor GA5 -11 se skvěle hodí do menších dílen a provozoven, kompresor GA 5-15 VSD zase skvěle obstojí ve výrobách s proměnlivou poptávkou vzduchu.

- Kompresor GA 7–37 VSD+ - Rotační šroubové kompresory se vstřikem oleje a pohonem s proměnnými otáčkami. Tento revoluční kompresor Atlas Copco snižuje spotřebu energie až o 50%. Díky svislé poloze hnacího ústrojí navíc nabízí i lepší výkon a mimořádně tichý provoz.

- Kompresory GA+ 11–30 / GA 15–30 VSD - Rotační šroubové kompresory se vstřikem oleje s výkonem 11 – 30 kW se skvěle hodí do malých dílen i větších firem.

- Kompresor GX 2–11 - Rotační šroubové kompresory se vstřikem oleje jsou ideální dílenské kompresory pro malé a střední firmy. Zakoupit je lze s integrovaným sušičem i bez něj, instalovat je můžete na podlahu či na vzdušník.

Pístové kompresory vám pak nabízíme v těchto variantách:

- Kompresory pro zasněžování – Kompresor Atlas Copco pro výrobu sněhu vydrží nepřetržitý provoz i ve velmi náročných podmínkách, a to s minimální údržbou.

- Kompresory LE/LT – pístové, vzduchem chlazené kompresory nabízí kvalitní vzduch s nízkým obsahem oleje. Kompresor LE je vhodný pro aplikace s tlakem 10 bar, kompresor LT se pak skvěle hodí pro tlaky 15, 20 i 30 bar.

- Řada Automan AT – litinové kompresory této řady jsou ideální řešení stlačeného vzduchu pro průmyslové aplikace s vysokým zatížením.

Kompresory Atlas Copco vám ale nejen prodáváme. Naším oborem je totiž také servis kompresorů všech druhů, a to jak v záruční době tak po ni. Ať už tak uvažujete o koupi přístroje do domácí dílny, nebo jste jednatelem velké firmy, společnost Dost je pro vás tou správnou volbou. U nás to totiž prodejem zboží nekončí, poskytujeme profesionální služby i během jeho používání.

Prodej a servis, působíme v těchto městech:

Broumov, Náchod, Červený Kostelec, Jaroměř, Dvůr Králové, Nové město nad Metují, Hronov, Dobruška, Hradec Králové, Hořice, Česká Skalice, Nový Bydžov, Nymburk, Lázně Bělohrad, Jičín, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Nová Paka, Lomnice nad Popelkou, Hostinné, Jilemnice, Semily, Turnov, Železný Brod, Tanvald, Jablonec nad Nisou, Liberec, Frýdlant, Hrádek nad Nisou, Chrastava, Mimoň, Česká Lípa, Trutnov, Poděbrady.Zadavatelem microsite je firma 

Dost s.r.o.Geodetická kancelář, zeměměřičské práce Hradec Králové, letecké snímkování drony, mapování.

Geodetická kancelář, zeměměřičské práce Hradec Králové, letecké snímkování drony, mapování

Komplexní tiskařské služby Ostrava, ofsetový tisk, knihařské práce, plakáty, letáky, výroba razítek.

Komplexní tiskařské služby Ostrava, ofsetový tisk, knihařské práce, plakáty, letáky, výroba razítek
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Průmyslová lakovací, stříkací technika se vzduchovým pohonem | Liberec

Media CZ s.r.o.

Průmyslová lakovací, stříkací technika se vzduchovým pohonem | Liberec

V našem sortimentu naleznete široký výběr techniky podle výkonu, typu pohonu čerpadel a aplikační technologie.


Ruční a elektrické nářadí, centrály, čerpadla a spojovací materiál - prodej

Vítězslav Šoustal Řemeslo a zahrada

Ruční a elektrické nářadí, centrály, čerpadla a spojovací materiál - prodej

Různý železářský sortiment dodává v okolí Prostějova, Přerova firma Řemeslo a zahrada se Smržic. Skladem máme ruční, elektrické nářadí, centrály, čerpadla, myčky, svářečky a spojovací materiál.


Tlaková čerpadla pro čerpání kalových a splaškových vod – výroba, prodej

PRESSKAN system, a.s.

Tlaková čerpadla pro čerpání kalových a splaškových vod – výroba, prodej

Vysoce spolehlivá tlaková čerpadla s robustní konstrukcí pro čerpání kalových a splaškových vod vyrábí a prodává česká společnost PRESSKAN system, a.s.


Opravy a montáže čerpadel a příslušenství

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Čerpadla a čerpací technika

Opravy a montáže čerpadel a příslušenství

Zajišťujeme opravy a montáže čerpadel a příslušenství ve městech Vrchlabí a Mladá Boleslav - ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o.


Oprava hydromotoru, hydraulického čerpadla a výměna - repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo

GLADIATOOLS, s.r.o.

Oprava hydromotoru, hydraulického čerpadla a výměna - repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo

Společnost GLADIATOOLS Slušovice zajistí opravy hydromotoru, hydraulického čerpadla pro zájemce z regionu Zlín. Je možná i výměna poškozeného zařízení za repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo.