Výměna autoskel všeho druhu - provedeme i na počkání, Praha 6

Proč byste měli vědět, že vám v AUTOSKLO SERVIS Praha 6 provedeme výměnu autoskel všeho druhu i na počkání? Protože mít v pořádku čelní sklo je důležité pro bezpečnou a pohodlnou jízdu každého řidiče.rychlá výměna autoskel


V případě poškození autoskla byste s jeho výměnou rozhodně neměli otálet!

Odkládáte výměnu autoskla, protože si nemůžete dovolit být dlouho bez vozu? Navštivte AUTOSKLO SERVIS CZ Praha 6 a s novým autosklem můžete odjet už za pár hodin. Výměny autoskel jsou totiž naší specialitou. Problém pro nás proto není ani expresní výměna autoskel, a to u všech druhů vozidel.

Oprava či výměna autoskla je věc, se kterou si doma sami neporadíte. V případě, že máte na skle menší prasklinu, ale i pokud máte skla po nehodě zcela rozbitá, jsme tu pro vás. Vyhodnotíme, zda se sklo dá opravit nebo je vhodná jeho výměna. V souladu s platnými normami a za použití těch nejkvalitnějších lepidel pak provedeme výměnu autoskla.

Jsme navíc smluvními partnery všech pojišťoven, v případně pojistné události tak u nás za výměnu autoskla neplatíte. Ba co víc, nemusíte se starat ani o vyřizování pojistné události. Vše potřebné totiž vyřídíme za nás.

Výměna autoskel u nás nemá téměř žádná omezení. Rádi obsloužíme řidiče osobních vozů, užitkových automobilů, autobusů i zemědělských strojů a vyměníme jim:

- Čelní sklo
- Zadní autosklo
- Boční autosklo

Ve společnosti AUTOSKLO SERVIS CZ víme, že automobil je pro hodně lidí denní nutnost. Výměnu autoskel se tomu proto snažíme přizpůsobit. V naší nabídce proto nechybí expresní výměna autoskel, která trvá pouze několik hodin.

Jsme schopni také odvézt vaše auto a následně ho již opravené přivést na místo určení. V některých případech pak nabízíme také mobilní zasklívání přímo na místě nehody nebo u vás doma.

Výměna autoskel je vám navíc k dispozici na sedmi našich pobočkách v hlavním městě Praha (včetně městské části Praha 6). Ať už vás zaujala expresní výměna autoskel nebo jen chcete poradit, co s rozrůstajícím se pavoukem na čelním skle, neváhejte nás navštívit.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Výměna čelního skla zdarma a bez poplatků na pojišťovnu od Autosklo servis CZ Praha 6

Výměna čelního skla zdarma a bez poplatků na pojišťovnu od Autosklo servis CZ Praha 6
Měli jste autonehodu, při které se poškodilo čelní sklo? Využijte možnosti výměny čelního skla na pojišťovnu zdarma včetně vyřízení potřebných náležitostí od Autosklo servis CZ Praha 6.
PODSTRÁNKY

Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Výměna autoskel zdarma při pojistné události
Řešení pojistné události při poškození autoskla

Výměna a oprava autoskel

Výměna a oprava autoskel
Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem

Pískování VIN

Pískování VIN
Označení autoskla pískováním VIN pro zabezpečení Vašeho vozidla
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. Praha 6
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.
www.autosklo-vymena.cz
Adresa

Adresa

Podbabská 17
Praha 6 160 00

podbabska@autosklocz.cz
+420 224 319 805


Najdete nás také zde:

www.autosklocz.czARES
captcha