Zadavatelem microsite je firma AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. Praha 6Výměna autoskel všeho druhu - provedeme i na počkání, Praha 6

Proč byste měli vědět, že vám v AUTOSKLO SERVIS Praha 6 provedeme výměnu autoskel všeho druhu i na počkání? Protože mít v pořádku čelní sklo je důležité pro bezpečnou a pohodlnou jízdu každého řidiče.rychlá výměna autoskel


V případě poškození autoskla byste s jeho výměnou rozhodně neměli otálet!

Odkládáte výměnu autoskla, protože si nemůžete dovolit být dlouho bez vozu? Navštivte AUTOSKLO SERVIS CZ Praha 6 a s novým autosklem můžete odjet už za pár hodin. Výměny autoskel jsou totiž naší specialitou. Problém pro nás proto není ani expresní výměna autoskel, a to u všech druhů vozidel.

Oprava či výměna autoskla je věc, se kterou si doma sami neporadíte. V případě, že máte na skle menší prasklinu, ale i pokud máte skla po nehodě zcela rozbitá, jsme tu pro vás. Vyhodnotíme, zda se sklo dá opravit nebo je vhodná jeho výměna. V souladu s platnými normami a za použití těch nejkvalitnějších lepidel pak provedeme výměnu autoskla.

Jsme navíc smluvními partnery všech pojišťoven, v případně pojistné události tak u nás za výměnu autoskla neplatíte. Ba co víc, nemusíte se starat ani o vyřizování pojistné události. Vše potřebné totiž vyřídíme za nás.

Výměna autoskel u nás nemá téměř žádná omezení. Rádi obsloužíme řidiče osobních vozů, užitkových automobilů, autobusů i zemědělských strojů a vyměníme jim:

- Čelní sklo
- Zadní autosklo
- Boční autosklo

Ve společnosti AUTOSKLO SERVIS CZ víme, že automobil je pro hodně lidí denní nutnost. Výměnu autoskel se tomu proto snažíme přizpůsobit. V naší nabídce proto nechybí expresní výměna autoskel, která trvá pouze několik hodin.

Jsme schopni také odvézt vaše auto a následně ho již opravené přivést na místo určení. V některých případech pak nabízíme také mobilní zasklívání přímo na místě nehody nebo u vás doma.

Výměna autoskel je vám navíc k dispozici na sedmi našich pobočkách v hlavním městě Praha (včetně městské části Praha 6). Ať už vás zaujala expresní výměna autoskel nebo jen chcete poradit, co s rozrůstajícím se pavoukem na čelním skle, neváhejte nás navštívit.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výměna čelního skla zdarma a bez poplatků na pojišťovnu od Autosklo servis CZ Praha 6

Výměna čelního skla zdarma a bez poplatků na pojišťovnu od Autosklo servis CZ Praha 6

Měli jste autonehodu, při které se poškodilo čelní sklo? Využijte možnosti výměny čelního skla na pojišťovnu zdarma včetně vyřízení potřebných náležitostí od Autosklo servis CZ Praha 6.
>
>