Firemní akce, školení, kongresy, semináře i vánoční večírkyVhodné prostory pro konání firemních akcí, školení, kongresů, seminářů a vánočních večírků poskytuje luxusní Hotel a restaurant Tři Věžičky v Jihlavě.

Hledáte vhodné prostory pro vaše firemní akce, semináře či školení? Chystáte firemní vánoční večírek nebo kongres pro větší počet účastníků poblíž měst Jihlava nebo Havlíčkův Brod? Hotel-Restaurant Tři Věžičky splní veškeré vaše požadavky na konání firemní akce či jiné významné události.

Výhodou je poloha na hlavním tahu mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem, což z hotelu dělá dostupné místo i pro účastníky vaší firemní akce či školení ze vzdálenějších koutů republiky. Jde o komplex tří budov - restaurace se salonkem, hotelová část a samostatná budova s kongresovými prostory a bowlingem. Celý hotelový komplex je obklopen zelení, a samozřejmostí je i prostorné parkoviště.

Pro vaše firemní akce, školení, kongresy či semináře zajistíme kompletní servis, od zapůjčení plátna s dataprojektorem a televizí pro vaše přednášky a prezentace přes catering až po ubytování hostů v dobře vybavených hotelových pokojích.

Můžete si být jisti, že o návštěvníky vaší firemní akce či školení bude dobře postaráno. Hotel - Restaurant Tři Věžičky nabízí také řadu možností pro odpočinek a relax. Najdete u nás jak pivní lázně, vířivku, saunu či masáže, tak i bowlingové dráhy pro aktivní způsob odpočinku, aby se u nás účastníci vaší firemní akce cítili maximálně dobře.

Náš komplex však není oblíbený pouze pro firemní akce, kongresy, školení či semináře - je to ideální místo i pro konání svatebních hostin a rodinných nebo narozeninových oslav. Přípravu slavnostní tabule, občerstvení pro hosty i doprovodný program firemní akce zařídíme přesně podle vašich představ.Zadavatelem microsite je firma 

Hotel - Restaurant Tři VěžičkySportovní vybavení pro tenis, badminton, fitness, jogu nebo běh od SPORTPRO TEBE.CZ.

Sportovní vybavení pro tenis, badminton, fitness, jogu nebo běh od SPORTPRO TEBE.CZ

Dodávka a realizace střech, pokrývačské a klempířské práce, zateplení střech, hydroizolace spodních staveb.

Dodávka a realizace střech, pokrývačské a klempířské práce, zateplení střech, hydroizolace spodních staveb
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Komfortní přespání na letišti Praha - ubytování v bezprostřední blízkosti letiště

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Komfortní přespání na letišti Praha - ubytování v bezprostřední blízkosti letiště

Hledáte praktické a pohodlné ubytování v blízkosti letiště Václava Havla v Praze? Přijďte si k nám přespávat před brzkým odletem nebo po pozdním návratu z dovolené či služební cesty.


Klášterní pivovar Strahov - místo pro vaše nezapomenutelné akce a vynikající pivo v Praze

Klášterní pivovar Strahov Pivo Sv. Norbert

Klášterní pivovar Strahov - místo pro vaše nezapomenutelné akce a vynikající pivo v Praze

Klášterní pivovar Strahov nabízí nejenom vynikající pivo, ale také jedinečné prostředí a širokou škálu možností pro vaše akce, jako jsou svatby, teambuildingy, firemní večírky v srdci města Prahy.


Wellness pobyty v srdci Jeseníků plné pohody, vodních radovánek a poznávání pro dva, rodiny i seniory

Hotel Slunce Aquacentrum s.r.o.

Wellness pobyty v srdci Jeseníků plné pohody, vodních radovánek a poznávání pro dva, rodiny i seniory

Wellness pobyty v srdci Jeseníků plné pohody, poznávání, vodních radovánek, ale i dobrého jídla, vhodné pro rodiny, páry i seniory, zažijete v Hotel Slunce Aquacentrum s.r.o. v Rýmařově.


Sportovní soustředění v Jeseníkách ve wellness hotelu s restaurací a sportovišti

Wellness hotel Holzberg Jeseníky Wellness, ubytování a restaurace

Sportovní soustředění v Jeseníkách ve wellness hotelu s restaurací a sportovišti

Ideální prostor pro sportovní soustředění v Jeseníkách poskytuje Wellness hotel Holzberg s restaurací a sportovišti nedaleko Andělské hory a Bruntálu. Ať už děláte kterýkoli sport, přijeďte k nám.


Wellness hotel  - příjemné ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Hotel AVANTI****

Wellness hotel - příjemné ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Příjemné a komfortní ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce poskytuje wellness hotel Avanti v Brně.