Renovované retro stolní lampy ozvláštní místnost

Milujete retro osvětlení? Co takhle pořídit si retro stolní lampu? Pokud přesně něco takového hledáte, ale nevíte, kde narazit na kvalitní kousky, máme pro vás tip. Obraťte se na společnost Romkey Romany Šimkové, která se prodejem a renovací retro nábytku a svítidel zabývá. Právě retro lampy se řadí mezi oblíbený sortiment, který i v jejich nabídce najdete v bohatém zastoupení.

Retro stolní lampy od společnosti Romkey Romany Šimkové se řadí mezi zrenovované osvětlení, pocházející ze třicátých až osmdesátých let minulého století. Přestože jejich lesk většinou již uvadl, díky firmě Romkey jim byl znovu vrácen. Vintage a nábytek art deco sbíráme a vykupujeme a díky tomu vytváříme unikátní umělecké kusy. Takto upravené retro stolní lampy čekají právě na vás.

Pokud i vy máte zájem o nábytek ve stylu art deco, neváhejte kontaktovat právě společnost Romkey. Vyberete-li si retro stolní lampu, získáte unikátní kus, který budete vlastnit jen vy.

V retro a vintage stylu nabízíme:

- Noční stolky
- Zrcadla
- Skříně
- Botníky
- Židle
- Stoly
- Stojací i stolní lampy
- Skleněné a kovové lustry

Pokud toužíte po novém vzhledu vašeho interiéru, ozvěte se nám. Společně vybereme nábytek a osvětlení, které budou stoprocentně odpovídat vašemu stylu a budou splňovat všechny potřebné parametry.Zadavatelem microsite je firma 

ROMKEY-Romana Šimková Renovace retro nábytkuCOLOPLAST A/S odštěpný závod
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Elektroinstalace, osvětlení průmyslových hal-komplexní řešení, modernizace

Chropyňská strojírna, a.s.

Elektroinstalace, osvětlení průmyslových hal-komplexní řešení, modernizace

Komplexní řešení elektroinstalace a osvětlení průmyslových hal poskytuje Chropyňská strojírna a.s. v regionu Kroměříž. Provádíme i modernizace stávajícího osvětlení.


Restaurování historických a starožitných lustrů -  kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Roman Mička

Restaurování historických a starožitných lustrů - kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Společnost Roman Mička, se sídlem v Opavě se zaměřuje na restaurování historických a starožitných svítidel ze zámeckých sálů, komnat nebo obřadních síní.


Profesionální LED pásky nejvyšší kvality – prodej, eshop, velkoobchod

Kanlux s. r. o.

Profesionální LED pásky nejvyšší kvality – prodej, eshop, velkoobchod

Profesionální LED pásky nejvyšší kvality prodává firma Kanlux s.r.o., která se specializuje na osvětlení všech druhů. LED pásky můžete zakoupit nejen na našem eshopu, ale také v našem velkoobchodě.


Svítidla pro osvětlování motoristických a veřejných komunikací

VYSTO Kobylí, s.r.o.

Svítidla pro osvětlování motoristických a veřejných komunikací

Svítidla pro osvětlování motoristických a veřejných komunikací, veřejné osvětlení, světelné signalizace, ocelové story pro osvětlení od firmy VYSTO Kobylí, s.r.o.v Šakvicích.


Zajištění LED diodových reflektorů pro Váš večírek či firemní akci Praha - včetně profesionální obsluhy

SAN SERVICE, s.r.o. Zajištění konferenčního servisu v ČR

Zajištění LED diodových reflektorů pro Váš večírek či firemní akci Praha - včetně profesionální obsluhy

Pořádáte večírek či firemní akci? Profesionální osvětlení pomocí LED diodových reflektorů včetně obsluhy pro Vás zajistí společnost SAN SERVIS s.r.o. z Prahy.