Deep work funkční cvičení - novinka ve fitness | Hradec Králové

Rádi byste vyzkoušeli cvičení deep work? Fitness a wellness centrum Fit 4 Fun Wellness Club Hradec Králové je místem, kde si to své najdou všichni milovníci sportu a fitness, bez ohledu na věk, váhu či kondici.

Najdete u nás jak oblíbené skupinové cvičení, jako je bosu, body form či kalanetika nebo hodiny pro maminky s dětmi, tak i netradiční možnost sportovního vyžití v podobě horolezecké stěny, a samozřejmostí je i posilovna. Dobře si u nás tedy zacvičí jak stokilový kulturista, tak i maminka s malým dítětem. A za vyzkoušení stojí také novinka ve světe fitness - cvičení deep work.

Deep work je funkční skupinový trénink s vlastní vahou, při kterém budete zároveň formovat i protahovat svaly celého těla. Deep work je založen na principu jing a jang, tedy na rozdílných energiích, což znamená střídání síly s relaxací a napětí s uvolněním. Deep work je ideálním způsobem, jak se zábavnou formou přiblížit k vysněné postavě.

Pro příznivce klasických činek a posilovacích či kardio strojů je ve Fit 4 Fun Wellness k dispozici dobře vybavená posilovna, a samozřejmostí je také fitbar s proteinovými či iontovými nápoji a fitness občerstvením.
Pokud je pro vás posilovna místem, kde si nejste jisti a s nejrůznějšími stroji si nevíte rady, neváhejte se obrátit na naše zkušené trenéry - se vším vám rádi pomohou a poradí.

A protože po fitness aktivitách přijde odpočinek v sauně, soláriu či na masáži více než vhod, máme u nás také širokou nabídku wellness služeb.Zadavatelem microsite je firma 

Fit 4 Fun Wellness Club Fitness centrumBatohy, vaky či sáčky na přezůvky s potiskem pro mateřské školy a předškoláky.
Vodácká trička, tílka a kšiltovky s vtipnými potisky.

Pronájem obytných vozů a přívěsů, okres Pardubice.

Pronájem obytných vozů a přívěsů, okres Pardubice
Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Cenově zvýhodněné vstupy do posilovny, fitness centra a permanentky pro studenty

FIT-KO Fitness Kočířovi Olomouc

Cenově zvýhodněné vstupy do posilovny, fitness centra a permanentky pro studenty

Fitness Kočířovi zve všechny studenty do fitness centra FIT-KO Sport centrum BEST v Olomouci. Studenti mohou využít cenově zvýhodněné vstupy do posilovny, skupinová cvičení i permanentky.


Adrenalinové sporty - jízda v terénu vozem Hummer H1, H2

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Adrenalinové sporty - jízda v terénu vozem Hummer H1, H2

Hledáte adrenalin a zábavu? Chcete zažít jízdu v terénu vozem Hummer H1, H2?Navštivte areál Hlubočky nedaleko Olomouce zaměřený na sport a volnočasové aktivity.


Ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi - dětské hřiště,  zapůjčení postýlek

Penzion U Fousáče

Ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi - dětské hřiště, zapůjčení postýlek

Komfortní ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi včetně zapůjčení dětských postýlek zajišťuje Penzion u Fousáče na Znojemsku. Pro děti provozujeme sportovní hřiště s pískovištěm a dalšími atrakcemi.


Jediná a nejdelší korytová bobová dráha na Moravě - adrenalinový zážitek

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Jediná a nejdelší korytová bobová dráha na Moravě - adrenalinový zážitek

Chcete zažít ten pravý adrenalinový zážitek? Pak navštivte Ski areál Hlubočky u Olomouce, kde mají jedinou a nejdelší korytovou bobovou dráhu na Moravě a zažijte kilometr adrenalinu.


Zážitkový minigolf pro děti a dospělé a ubytování v rodinném hotelu

Restaurace a hotel U Hrocha

Zážitkový minigolf pro děti a dospělé a ubytování v rodinném hotelu

Bohaté volnočasové vyžití pro dospělé a děti poskytuje Restaurace a hotel U Hrocha ve Žďáru nad Sázavou. Ubytujte se v rodinném hotelu a vyzkoušejte náš natur minigolf, kde zažijete krásné chvíle.