Půdní vestavby vyřeší váš problém s prostorem

Je vám váš dům malý? Potřebovali byste místnost navíc? Půdní vestavba může být řešením. Půdní vestavba je totiž poměrně jednoduchým a úsporným způsobem, jak dispozice stávajícího domu změnit. Pokud i vy uvažujete o půdní vestavbě a hledáte odborníka v této oblasti, je pro vás společnost Střechy na klíč Náchod správnou volbou.

Půdní vestavba je skvělým řešením nedostatku prostoru u nových i starších domů. Nemusíte totiž řešit pozemní a výkopové práce, hloupit základy ani řešit izolaci, nové prostory vzniknou jednoduše tam, kde dosud byla půda nebo nevyužité prostory. Ani půdní vestavba se ale nedá zrealizovat všude. Ideální pro ni jsou sedlové střechy se strmějším sklonem či mansandrové střechy. Ani pokud dosavadní prostory pod střechou nejsou dostatečně velké, nemusíte ale zoufat. V naší firmě si totiž poradíme také se zvednutím střechy. Zvýšením půdní nadezdívky tak zvětšíme velikost místnosti a dopřejeme vám absolutní komfort.

Nezapomínáme ale ani na vaši bezpečnost. Důkladně proto kontrolujeme kvalitu a stav stávajících krovů. V případě jejich poškození pak oslabené dřevo vyměňujeme a dřevěné konstrukce opatříme vhodnou chemickou ochranou. Tím ale naše práce teprve začíná. V rámci budování půdní vestavby totiž zajistíme také:

- tesařské práce
- suché stavby
- montáž podlahových nosníků
- montáž sádrokartonu
- tepelné izolace
- montáž palubek
- posouzení stavu střešní konstrukce
- ochrana a sanace dřeva

Zařídíme i finální práce, mezi které patří montáž střešních oken či příček. Nabízíme vám přitom celou řadu řešení, tvarů i barvených variant, stačí si určit, jak má vaše nová půdní vestavba vypadat a my vám splníme všechny požadavky.Zadavatelem microsite je firma 

Střechy na klíč Náchod Martin ProuzaRealizace a rekonstrukce všech druhů objektů Kladno, opravy objektů, zateplení fasád, sádrokartony.

Realizace a rekonstrukce všech druhů objektů Kladno, opravy objektů, zateplení fasád, sádrokartony

Výroba a prodej bytového textilu a doplňků do bytu Litomyšl, osušky, záclony, potahy, lůžkoviny.

Výroba a prodej bytového textilu a doplňků do bytu Litomyšl, osušky, záclony, potahy, lůžkoviny
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Sádrokartonářské práce – podhledy, příčky, tepelná a zvuková izolace

Zednictví Jiří Pokorný

Sádrokartonářské práce – podhledy, příčky, tepelná a zvuková izolace

O veškeré sádrokartonářské práce na Znojemsku se postará zednictví Jiří Pokorný. Montujeme podhledy, příčky, tepelné i zvukové izolace.


Profesionální tesařské práce, jako je například výměna starých krovů či impregnace proti plísním

Josef Hlaváč Pokrývačství - Klempířství - Tesařství

Profesionální tesařské práce, jako je například výměna starých krovů či impregnace proti plísním

Veškeré práce spojené s rekonstrukcí a dodávkou střech či poradenství, provádí společnost Josef Hlaváč, Pokrývačství - Klempířství – Tesařství s působností na Břeclavsku a Hodonínsku.


Tesařské práce, tesaři, dřevěné krovy, vazníkové konstrukce

EURODACH s.r.o.

Tesařské práce, tesaři, dřevěné krovy, vazníkové konstrukce

Tesařské práce, dřevěné krovy a vazníkové konstrukce, dřevostavby zpracované na CNC strojích od tesařské firmy EURODACH v Pohořelicích - kvalitní řemeslné práce.


Tesařské, klempířské a pokrývačské práce - stavba, rekonstrukce a oprava střechy

Střechy Višňovský Jaroslav www.strechyostrava.eu

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce - stavba, rekonstrukce a oprava střechy

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce provádí ostravská firma Střechy Višňovský, která se Vám postará o stavbu, rekonstrukci i opravu Vaší střechy. Své zakázky realizuje i v okolí Nového Jičína.


Opravy a rekonstrukce střech rodinných, bytových domů a hospodářských stavení

BAST CZ s.r.o.

Opravy a rekonstrukce střech rodinných, bytových domů a hospodářských stavení

S poškozenou či starší střechou vám pomůže naše společnost BAST CZ s.r.o. z Kuřimi. Realizujeme opravy a rekonstrukce střech rodinných, bytových domů a hospodářských stavení v Brně, Ostravě i Plzni.