Pohřební služba Křelina Turnov - pomůžeme vám v těžkých chvílíchPohřební služba Křelina Turnov, zajistíme i velmi specifický smuteční obřad do těch nejmenších detailů.

Naše pohřební služba je tu pro vás v období po smrti rodinného příslušníka, tedy v čase plném bolesti a smutku. Paradoxně právě v tomto období je nutné myslet také prakticky a zajistit řadu náležitostí, které jsou pro vystrojení pohřbu nezbytné. V naší pohřební službě vám pomůžeme se vším, co je k zajištění posledního rozloučení potřeba - od převozu těla zesnulého, přes zajištění smutečního sálu až po výběr rakve nebo urny.

Pohřební služba Křelina působí ve městě Turnov již od roku 1990. Od roku 2008 jsme navíc držiteli znaku kvality, které jsme získali od Sdružení pohřebnictví ČR. Máte u nás tedy jistotu profesionálního přístupu a kvalitních služeb. Zároveň ale víme, jak těžká je ztráta blízké osoby. Ke všem zákazníkům proto přistupujeme lidsky a v náročných životních okamžicích jsme připraveni podat pomocnou ruku.

Poslední rozloučení má řada lidí ještě před smrtí detailně připravené. Chceme vyhovět všem vašim požadavkům, plně se vám tak přizpůsobíme a zajistíme i velmi specifický smuteční obřad do těch nejmenších detailů. Zařídit můžeme obřad:

- vypravením z domu smutku
- ve smuteční síni v Turnově
- v kostele v Turnově a okolí
- v kterékoli smuteční síni v České republice
- krátké rozloučení i v případě bezobřadní kremace
- bezobřadní kremaci
- obřad v místě dle vašeho přání

Nabízíme také zdobné rakve a urny nejrůznějších typů a materiálů, najdete u nás také speciální rakev typu „AMERIKA“. Zajistíme výrobu obalů na urny, zhotovená nejrůznějších nápisů i postavení urnových pomníků či hrobů přesně dle vašich představ. Pro poslední rozloučení zajistíme také květinovou výzdobu a živou či reprodukovanou hudbu.

Nemusíte se stresovat zbytečným běháním a vyřizováním, pomůžeme vám zajistit vše potřebné na jednom místě.Zadavatelem microsite je firma 

Pohřební služba TurnovChcete stavět či rekonstruovat? Potřebujete rozdělit pozemek nebo vytyčit stavbu? Poskytujeme komplexní služby v oboru geodézie.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Jak zařídit pohřeb nebo úpravu zesnulých - pomůže Vám certifikovaná pohřební služba

POSPÍCHAL POHŘEBNÍ SLUŽBA s.r.o.

Jak zařídit pohřeb nebo úpravu zesnulých - pomůže Vám certifikovaná pohřební služba

Rodinná firma POSPÍCHAL POHŘEBNÍ SLUŽBA s.r.o. je certifikovaná pohřební služba, která Vám poradí a pomůže jak zařídit pohřeb včetně úpravy zesnulých a jiných potřebných věcí pro smuteční obřad.


Sjednání pohřbu v okolí Uherského Hradiště - kompletní pohřební služby

Pohřební služba Milan Andrýsek Pohřebnictví Uherské Hradiště

Sjednání pohřbu v okolí Uherského Hradiště - kompletní pohřební služby

Kompletní pohřební služby v okolí Uherského Hradiště zajistí Pohřebnictví Milan Andrýsek. Postaráme se o sjednání pohřbu v kostele okolních obcí - Jarošov, Bílovice, Březolupy, Velký Ořechov, Hluk.


Zajištění, sjednání pohřbu předem včetně zaplacení

Pohřební služba POSPA Jana Pospíšilová

Zajištění, sjednání pohřbu předem včetně zaplacení

Pohřební služba Uherský Brod nabízí také službu Sjednání pohřbu předem včetně zaplacení. V rámci zajištění pohřbu poskytujeme kompletní služby.


Zajištění pohřbů, smutečních květin i hudby, vyhotovení památečního skla s popelem Ostrava – Centrum

Charón spol. s r.o. Pohřební služba Ostrava

Zajištění pohřbů, smutečních květin i hudby, vyhotovení památečního skla s popelem Ostrava – Centrum

Vyřízení pohřbů,zajištění smuteční výzdoby, květin, hudby, tisk parte a vyhotovení památečního skla s popelem u Pohřební služby Charón spol. s.r.o. na pobočce v Ostravě-Centru.


Komplexní služby v pohřednictví, vyřízení pohřbů včetně květinové výzdoby od spolehlivé pohřební služby

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.

Komplexní služby v pohřednictví, vyřízení pohřbů včetně květinové výzdoby od spolehlivé pohřební služby

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o. Vám zajistí komplexní pohřební služby, vyřízení pohřbu včetně květinové výzdoby v Opavě a okolí. Všechny pohřební záležitosti zařídíte u nás na jednom místě.