Pohřební služba Křelina Turnov - pomůžeme vám v těžkých chvílíchPohřební služba Křelina Turnov, zajistíme i velmi specifický smuteční obřad do těch nejmenších detailů.

Naše pohřební služba je tu pro vás v období po smrti rodinného příslušníka, tedy v čase plném bolesti a smutku. Paradoxně právě v tomto období je nutné myslet také prakticky a zajistit řadu náležitostí, které jsou pro vystrojení pohřbu nezbytné. V naší pohřební službě vám pomůžeme se vším, co je k zajištění posledního rozloučení potřeba - od převozu těla zesnulého, přes zajištění smutečního sálu až po výběr rakve nebo urny.

Pohřební služba Křelina působí ve městě Turnov již od roku 1990. Od roku 2008 jsme navíc držiteli znaku kvality, které jsme získali od Sdružení pohřebnictví ČR. Máte u nás tedy jistotu profesionálního přístupu a kvalitních služeb. Zároveň ale víme, jak těžká je ztráta blízké osoby. Ke všem zákazníkům proto přistupujeme lidsky a v náročných životních okamžicích jsme připraveni podat pomocnou ruku.

Poslední rozloučení má řada lidí ještě před smrtí detailně připravené. Chceme vyhovět všem vašim požadavkům, plně se vám tak přizpůsobíme a zajistíme i velmi specifický smuteční obřad do těch nejmenších detailů. Zařídit můžeme obřad:

- vypravením z domu smutku
- ve smuteční síni v Turnově
- v kostele v Turnově a okolí
- v kterékoli smuteční síni v České republice
- krátké rozloučení i v případě bezobřadní kremace
- bezobřadní kremaci
- obřad v místě dle vašeho přání

Nabízíme také zdobné rakve a urny nejrůznějších typů a materiálů, najdete u nás také speciální rakev typu „AMERIKA“. Zajistíme výrobu obalů na urny, zhotovená nejrůznějších nápisů i postavení urnových pomníků či hrobů přesně dle vašich představ. Pro poslední rozloučení zajistíme také květinovou výzdobu a živou či reprodukovanou hudbu.

Nemusíte se stresovat zbytečným běháním a vyřizováním, pomůžeme vám zajistit vše potřebné na jednom místě.Zadavatelem microsite je firma 

Pohřební služba TurnovKontaktujte nás
captcha

Související microsite
Pohřební ústav Konkordia nabízí pomoc při zařízení pohřbu, kremace

KONKORDIA Pohřební ústav Zdeněk Melichárek

Pohřební ústav Konkordia nabízí pomoc při zařízení pohřbu, kremace

Pohřební ústav Konkordia Kroměříž poskytne klientům pomoc při zařízení pohřbu i kremace včetně tisku smutečních oznámení, zprostředkování fotografa, hudby, květin.


Zařízení pohřbu včetně převozu zesnulého vyřeší Pohřební služba Andrýsek

Pohřební služba Milan Andrýsek Pohřebnictví Uherské Hradiště

Zařízení pohřbu včetně převozu zesnulého vyřeší Pohřební služba Andrýsek

Pohřební služba Bílovice - Milan Andrýsek Vám ulehčí od starostí a řeší zařízení pohřbu v okolí Uherského Hradiště. Naše pohřebnictví poskytuje kompletní služby, včetně převozu zesnulého.


Komplexní služby pro důstojné rozloučení s vašimi blízkými - Pohřební ústav EXCELENT s.r.o.

Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. Pohřební služby Sokolov

Komplexní služby pro důstojné rozloučení s vašimi blízkými - Pohřební ústav EXCELENT s.r.o.

V těžkých chvílích je důležité mít po své straně spolehlivého partnera, který vám poskytne profesionální a citlivou péči.


Smuteční květinová aranžmá včetně dopravy a instalace smutečních květinových vazeb

Květinová dílna Anděl Květinářství Opava

Smuteční květinová aranžmá včetně dopravy a instalace smutečních květinových vazeb

Květinovou výzdobu smutečních obřadů a pohřbů zajistí v okolí Opavy a Krnova Květinová dílna Anděl. Připravíme smuteční květinové vazby a aranžmá včetně jejich dopravy a instalace na místo pohřbu.


Zajištění, sjednání pohřbu předem včetně zaplacení

Pohřební služba POSPA Jana Pospíšilová

Zajištění, sjednání pohřbu předem včetně zaplacení

Pohřební služba Uherský Brod nabízí také službu Sjednání pohřbu předem včetně zaplacení. V rámci zajištění pohřbu poskytujeme kompletní služby.