Prodej čerpadel a opravy čerpadel pro dům i průmysl | JičínProdej čerpadel a odborný servis tak mohou využít soukromníci, průmyslové podniky i vodohospodářské správy.

Čerpadla od světových značek, ale i odborné opravy čerpadel nabízí společnost Repas Robousy s.r.o Jičín. Nabízíme čerpadla všeho druhu i potřebné příslušenství.

Čerpadla, ať už ta domácí nebo průmyslová, jsou užitečným pomocníkem každý den. Sloužit mohou k zásobování domů pitnou vodou, odvodňování, přečerpávání, mytí aut i zavlažování zahrádek. Aby ale čerpadla mohla plnit svoji funkci dobře, musí být odolná a vyrobená z kvalitních materiálů. Ve společnosti Repas Robousy s.r.o Jičín jsme si toho vědomi. Spolupracujeme proto pouze s osvědčenými výrobci, jako jsou například SIGMA, PEDROLLO 250VE, SVA či CVX.

Jaká čerpadla u nás tedy seženete? Nabízíme:

- Vodní čerpadla
- Kalová čerpadla
- Oběhová čerpadla
- Ponorná čerpadla
- Průmyslová čerpadla
- Domácí čerpadla

Najdete u nás ale i domácí vodárny, ruční pumpy, tlakové nádoby nebo náhradní zdroje k čerpadlům. Stačí si tak vybrat to, co zrovna potřebujete.

Prodej čerpadel ale není našim jediným oborem. Postaráme se také o kompletní opravy čerpadel, a to jak těch domácích, tak průmyslových. Ať už řešíte zásadní problém v oblasti vodohospodářství, nebo vás zlobí čerpadlo na chatě, na nás se můžete spolehnout.

Zaujala vás naše čerpadla? Koupit je můžete na našem e-shopu. Zde najdete čerpadla i příslušenství v přehledných kategoriích, fotografie i podrobné informace. Pokud si ale nevíte s výběrem rady a potřebujete odbornou konzultaci, jsme tu pro vás v naší kamenné prodejně ve městě Jičín. Nově nás najdete na adrese Robousy 28. Těšíme se na návštěvu.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Čerpadla a domácí vodárny Poděbrady - pro vodu bez starostí a plnou spokojenost

Voda - Janek Čerpadla a domácí vodárny Poděbrady

Čerpadla a domácí vodárny Poděbrady - pro vodu bez starostí a plnou spokojenost

Potřebujete čerpadlo či vodárnu? Nechte naše specialisty vyřešit vaše potřeby. S širokým sortimentem čerpadel a profesionálním servisem vám přinášíme spolehlivé řešení na míru od firmy Voda Janek.


Tlaková čerpadla pro čerpání kalových a splaškových vod – výroba, prodej

PRESSKAN system, a.s.

Tlaková čerpadla pro čerpání kalových a splaškových vod – výroba, prodej

Vysoce spolehlivá tlaková čerpadla s robustní konstrukcí pro čerpání kalových a splaškových vod vyrábí a prodává česká společnost PRESSKAN system, a.s.


Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Kovomont Přerov - spol. s r.o.

Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Kovomont Přerov je rodinná firma s více jak 25letou zkušeností ve výrobě šnekových hřídelů, čerpadel a segmentů - výrobu zajistíme na zakázku pro zákazníky z celé České republiky.


Výkonná motorová plovoucí čerpadla s nízkou spotřebou najdou uplatnění nejen u HZS a SDH

HTB - Požární ochrana a.s.

Výkonná motorová plovoucí čerpadla s nízkou spotřebou najdou uplatnění nejen u HZS a SDH

Prodejem a dodávkou motorových plovoucích čerpadel řady Niagara se zabývá společnost HTB – Požární ochrana a.s. v Ostravě. Čerpadla ocení nejen HSZ, ale všude tam, kde je potřeba odčerpat vodu.


Ponorná čerpadla Vrchlabí - pro  čerpání vody z větších hloubek

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Čerpací technika Vrchlabí

Ponorná čerpadla Vrchlabí - pro čerpání vody z větších hloubek

Výhodný nákup ponorných čerpadel, která hravě zvládnou čerpat vodu z větších hloubek studní, vrtů nebo nádrží - ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o.