Plastová střešní krytina vás zaujme svými vlastnostmiPlastová střešní krytina je především velmi odolná, a to jak povětrnostním vlivům a UV záření, tak mechanickému poškození.

Plastová krytina místo klasických tašek? Proč ne. Ve společnosti MPS SEMILY pro vás máme plastové krytiny hned dvou uznávaných výrobců, které skvěle vypadají, vydrží v jakémkoli počasí a navíc umožňují neomezené tvarování. Skvěle se tak hodí pro netradičně tvarované střechy na komerčních objektech i rodinných domech.

První plastová střešní krytina, kterou vám v naší firmě nabízíme, je plastová krytina Capacco. Tato plastová krytina vyrobená z recyklovaného plastu kabelových izolací připomíná svým vzhledem klasické břidlicové krytiny. Vlastnosti plastu ale nabízejí řadu výhod, které u jiných krytin nenajdete. Plastová střešní krytina je především velmi odolná, a to jak povětrnostním vlivům a UV záření, tak mechanickému poškození. Je totiž prakticky nerozbitná a zabraňuje růstů mechů na střeše. I po letech tak bude vypadat pořád jako nová. Plastová krytina je navíc perfektně tvárná. U kulatých střech i všude tam, kde jste doteď museli využít oplechování, tak plastová krytina perfektně poslouží.

Ani plastová krytina Eureko, kterou v naší nabídce také najdete, ale nezůstává pozadu. Zaujme vás především svojí velmi nízkou hmotností, nulovou nasákavostí a odolností i v extrémních podmínkách. Ani tato plastová krytina nezarůstá přes rok mechem, v zimě navíc nehrozí její přetížení sněhem. Z plastových šablon totiž sníh vždy bezpečně sklouzne.

Ve společnosti MPS SEMILY ale víme, že i vzhled je u střešní krytiny velmi důležitý. Plastové střešní krytiny vám proto nabízíme v několika variantách a tvarech. Vybrat si můžete šablony imitující šindel i břidlici ve tvaru, který se vám bude nejlépe hodit.

Kvalitní plast najde využití i tam, kde byste to možná nečekali. Chcete se o tom přesvědčit na vlastní kůži? Pak si pořiďte plastové střešní krytiny z naší nabídky. S výběrem té správné šablony i značky krytiny vám rádi pomůžeme.Zadavatelem microsite je firma 

MPS SEMILY Střešní krytinySoukromý zemědělec Prostějov, prodej konzumních brambor, zemní práce, výkopy.

Soukromý zemědělec Prostějov, prodej konzumních brambor, zemní práce, výkopy

Městys Olbramkostel Znojmo, Socha svatého Jana Nepomuckého, Kostel Nanebevzetí Panny Marie.

Městys Olbramkostel Znojmo, Socha svatého Jana Nepomuckého, Kostel Nanebevzetí Panny Marie
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Betonová střešní taška BESK

BESK spol. s r.o. Střešní krytiny BESK

Betonová střešní taška BESK

Nabízíme kvalitní pálené střešní tašky BESK v pěti barevných odstínech - BESK spol. s r.o. Hradec Králové


Zásobování staveb stavebním materiálem Kladno - profesionálové na stavebniny

Václav Rajniš Stavebniny Kladno

Zásobování staveb stavebním materiálem Kladno - profesionálové na stavebniny

Nemůžete za námi? My přijedeme za Vámi! Naše stavebniny zásobují stavby stavebním materiálem na Kladně i v přilehlém okolí.


Výroba plechových střešních krytin PROFI z kvalitní pozinkované oceli

STATO střechy s.r.o.

Výroba plechových střešních krytin PROFI z kvalitní pozinkované oceli

Výrobou a prodejem plechových střešních krytin PROFI z kvalitní pozinkované oceli se zabývá česká společnost STATO střechy s.r.o. z Napajedel ve Zlínském kraji.


Velkoobchod okapový systém, střešní doplňky - folie, ochranné a odvětrávací prvky, mřížky proti ptákům

ROMAX CZ, s.r.o. Výrobce lehké střešní krytiny Morava

Velkoobchod okapový systém, střešní doplňky - folie, ochranné a odvětrávací prvky, mřížky proti ptákům

Společnost ROMAX CZ z Topolné u Uherského Hradiště je velkoobchod zaměřený na plechové krytiny i okapový systém a střešní folie, pořídíte u nás ochranné i odvětrávací prvky i mřížky proti ptákům.


Výroba a prodej velkoformátových plechových střešních krytin - kvalitní krytina, která vydrží

STATO střechy s.r.o.

Výroba a prodej velkoformátových plechových střešních krytin - kvalitní krytina, která vydrží

Výrobou a prodejem velkoformátových plechových střešních krytin se zabývá na Zlínsku firma STATO střechy s.r.o. Dodáváme kvalitní krytinu, která vydrží.