Kvalitní střešní krytina RUUKKI se zárukou 30, 40 a 50 let

Pokud hledáte vhodnou střešní krytinu pro zastřešení novostaveb či pro rekonstrukci střechy, pak se obraťte na odborníky z firmy SEFRAN, kde si vyberete střešní krytiny RUUKKI se zárukou až 50 let.


střešní krytina RUUKKI se zárukou Šumperk
Realizujete novou střechu?

Kvalitní střešní krytinu dodává firma SEFRAN se sídlem v Prostějově. K dis

pozici máme polyester krytinu se zárukou 30 let (standardní úprava střešní krytiny, která splňuje všechny požadované parametry), vyznačuje se dobrou odolností vůči teplotě a korozi.

Dále se zárukou 40 let (výrobky opatřené povrchovým povlakem PUREX mají stylový a elegantní vzhled, který je výsledkem matného a strukturovaného povrchu), a také se zárukou 50 let Pural Matt (je založen na bázi polyuretanu a polyamidu), polyuretan (zajišťuje vyjímečnou odolnost vůči opotřebení, zatímco polyamid zlepšuje skluz během profilování), Pural Matt se (vyznačuje důstojným vzhledem povrchové vrstvy, velmi vysokou odolností vůči mechanickému poškození a vyjímečnou odolností vůči korozi, vysokým teplotám a UV záření současně vytváří základ mimořádně dlouhé životnosti).

Proč právě střešní krytinu RUUKKI? Vyznačují se nejen nízkou hmotností, ale také odolností a dlouhou životností, žárově pozinkovaný poplastovaný plech s povrchovou úpravou na obou stranách.

Vyberete si z těchto typů střešní krytiny Finnera, Monterrey, Elite, Decorrey, Classic a Classic Premium. Ocelové střešní krytiny RUUKKI jsou navrženy tak, aby vám usnadnily život.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Kvalitní plechové střešní krytiny Omak, Bravo, Satjam, Ruuki - prodej v e-shopu

Kvalitní plechové střešní krytiny Omak, Bravo, Satjam, Ruuki - prodej v e-shopu
Kvalitní materiál pro každou střechu vyrábí společnost SEFRAN ze Šumperku. V E-shopu prodáváme plechové střešní krytiny Omak, Bravo Europa, Satjam, Ruuki, které dodáváme po celé ČR.

Střešní materiál, latě, desky i klempířské prvky - vše na jednom místě

Střešní materiál, latě, desky i klempířské prvky - vše na jednom místě
Plánujete-li stavbu nové nebo rekonstrukci staré střechy, pak u společnosti Sefran najdete vše potřebné. Klempířské prvky, střešní latě, desky a vše ostatní, co se střech týká máme na jednom místě.

Originální střešní krytiny, které vaši střechu chrání i zdobí

Originální střešní krytiny, které vaši střechu chrání i zdobí
Základem každého domu je střecha, proto je těžké odlišit se od ostatních. Společnost SEFRAN v Šumperku dodává mnoho druhů a barev střešní krytiny, díky které se zaručeně odlišíte a budete originální.

Přípravek pro odstranění řas, mechů, lišejníků ze střech

Přípravek pro odstranění řas, mechů, lišejníků ze střech
Trápí vás mech na vaší střeše? Společnost Sefran s.r.o. prodává speciální přípravek Mech-Stop, který je určený pro odstranění řas, mechů a lišejníků ze všech druhů střešních krytin a materiálů.

Prodej střešních systémů - tašky Tondach, krytina Ruukki

Prodej střešních systémů - tašky Tondach, krytina Ruukki
Pokud se chystáte rekonstruovat střechu a hledáte kvalitní střešní krytinu, která opravdu vydrží, pak se zaměřte na tašky Tondach nebo krytinu Ruukki. Vše seženete ve firmě SEFRAN v Šumperku.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SEFRAN s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SEFRAN s.r.o.
www.sefran.cz
Adresa

Adresa

Hybešova 3272/2a
Šumperk 787 01

sefran@sefran.cz
+420 583 224 118


Najdete nás také zde:

ARES
captcha