Pracovní oděvy ISSALINE vhodné  i pro volnočasové aktivity

Industrial Starter Czech s.r.o.

Pracovní oděvy ISSALINE vhodné i pro volnočasové aktivity

Industrial Starter Czech s.r.o. dodává všem prodejcům oděvy ISSALINE z kvalitních materiálů s funkčními vlastnostmi, odolné, vzdušné, pohodlné i slušivé. V sortimentu nabízených výrobků najdete pracovní oděvy nepromokavé, výstražné, zateplené, izotermické, termoprádlo, ale i čepice, trička, polokošile, ponožky vhodné pro profesionální použití i pro sportovní aktivity.

Legionella či jiné bakterie ve vodě? Odhalí je rozbor vodyAnalýzu a rozbor vody provádí Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, kde odhalí legionella či jiné bakterie ve vodě.

Nejste si jistí, zda je voda, kterou pijete, nezávadná a bojíte se onemocnění zvaného legionella? Máte podezření, že balená voda určité značky je nebezpečná? Nebo prostě jen chcete rozbor vody z čistě preventivních důvodů? Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě je tu pro vás ve všech těchto případech. Zjistíme důkladný rozbor vody a podáme vám podrobné informace o jejím složení, zaměřujeme se ale i na vyšetření vod na legionelly a poradenské služby.

Bakterie zvaná Legionella je poměrně agresivní druh bakterie, který se může vyskytovat v kontaminované vodě. Vdechnout bakterii legionelly můžete například při sprchování, v bazénech nebo v uměle zavlažovaných sklenících. Jaké má legionella dopady na naše zdraví? Věřte, že ne příliš příjemné. Po nakažení legionellou totiž můžete trpět vysokými horečkami, průjmy, bolestmi břicha i hlavy či kašlem. V případě jakéhokoli podezření na to, že máte s touto bakterií co dočinění nás proto neváhejte kontaktovat. Nabízíme vám totiž speciální rozbor vody, který odhalí, zda se legionella ve vodě vyskytuje. Navíc vám i poradíme, jak v tomto případě postupovat.

Rozbor vody ale můžete samozřejmě využít i v jiných případech. Problém pro nás totiž není chemický, radiologický ani mikrobiologický rozbor vody kteréhokoli druhu. Nemusí se tak nutně jednat o vodu pitnou.
Nabízíme rozbory vody:

- balené
- kojenecké
- koupací
- podzemní
- povrchové
- odpadní
- destilované
- ředící pro hemodialýzu

Pokud jste tak i vy na pochybách ohledně kvality vody ve vašem okolí nebo musíte splnit povinné hygienické normy a testy, neváhejte se na nás obrátit. Rozbory vody děláme rychle, spolehlivě a detailně.Zadavatelem microsite je firma 

Zdravotní ústav se sídlem v OstravěZákladní a vrchní barvy na kov, dřevo i fasády.

Základní a vrchní barvy na kov, dřevo i fasády

Prodej brusných a leštících sad Eshop Benešov, povrchové úpravy, leštění a broušení kovů.

Prodej brusných a leštících sad Eshop Benešov, povrchové úpravy, leštění a broušení kovů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Široké spektrum laboratorních vyšetření, odběrová místa po celé ČR

AeskuLab, a.s. Diagnostické laboratoře po celé ČR

Široké spektrum laboratorních vyšetření, odběrová místa po celé ČR

Nejmodernější technologie a přístroje, přesná diagnostika a rozsáhlá škála laboratorních vyšetření. Hustá síť odběrných míst a desítky svozových tras. Kvalita a spolehlivost. To je AeskuLab, a.s.


Anonymní DNA testy na určení otcovství za příznivé ceny, vhodné i pro soudní účely

Genexone s.r.o.

Anonymní DNA testy na určení otcovství za příznivé ceny, vhodné i pro soudní účely

Určování otcovství pomocí anonymních DNA testů provádí společnost Genexone s.r.o. se sídlem v Olomouci. Tyto testy jsou prakticky na 100% spolehlivé a využívají se i pro soudní účely.


Odborné posudky podle zákona o ovzduší, rozptylové studie. Ochrana ovzduší.

Detekta s.r.o.

Odborné posudky podle zákona o ovzduší, rozptylové studie. Ochrana ovzduší.

Odborné posudky podle zákona o ovzduší a rozptylové studie provádí autorizovaná laboratoř Detekta s.r.o. Brno. Rozhodnutím MŽP ČR. Ochrana ovzduší.


Testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce

AeskuLab, a.s. Diagnostické laboratoře po celé ČR

Testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce

Neváhejte a nechte se otestovat na COVID-19! Kvalitní sérologický test z žilní krve s vysokou vypovídací hodnotou s výsledky do 48 hodin od společnosti AeskuLab, a.s. Odběrová místa po celé ČR.


Autorizované měření emisí - jednoduché rozptylové studie

Detekta s.r.o.

Autorizované měření emisí - jednoduché rozptylové studie

Autorizovaným měřením emisí se zabývá naše firma Detekta s.r.o. z Brna. Vytváříme jednoduché rozptylové studie v akreditované laboratoři.