Zadavatelem microsite je firma Truck Service Zlín a.s.Prodej nových i ojetých vozů MAN - TGX, TGS, TGM, TGLHledáte-li vozy značky MAN k prodeji, není nic jednoduššího než si je vybrat u společnosti KDH AUTO&Truck service s. r. o., která je dceřinou společností firmy Truck Service Zlín a zabývá se právě prodejem nových i ojetých vozů značky MAN jako jsou TGX, TGS, TGM, TGL.

Vozidla značky MAN jsou řazeny do váhových skupin, které se pohybují od 7, 5 do 50 tun. Samostatnou skupinu vozidel s celkovou hmotností až 250 tun pak tvoří těžké tahače. Aby bylo vozidlo správně funkční, při koupi Vám pomůžeme s nakofigurováním daného vozu i s přepravním chlazením, nástavbou, přípojným vozidlem, aj.

Mezi vozy, které nabízíme k prodeji patří řada:
- TGX, která je pohodlná, s krásným designem a splňuje limity Euro 6,
- TGX EfficientLine, tyto vozy jsou ekonomické a vyhrály mimo jiné řadu uznávaných cen,
- TGS, jenž splňuje speciální kritéria těžké dopravy,
- TGM, nabízí kamiony mnoha možností určené především pro středně těžkou dopravu,
- TGL, u které kladně ohodnotíte nízkou spotřebu a možnost velkého zatížení.

V případě, že si u nás zakoupíte vozidlo, je samozřejmostí, že zajistíme i jeho servisování. Pokud nechcete volit nový vůz, máme pro Vás také nabídku ojetých vozů, stačí nás kontaktovat nebo navštívit naše stránky a vybrat si.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Truck servis MAN, prodej náhradních dílů Zlín

Truck servis MAN, prodej náhradních dílů Zlín

Zajištění kvalitního servisu vozidel MAN a prodej jejich náhradních dílů získáte rychle a bez starostí díky firmě TRUCK SERVICE a. s., se sídlem ve Zlíně. Vzhledem k tomu, že jsme partnery společnosti MAN zaměřujeme se na servisování, ...