Dřevěné brikety jsou výhodné po všech směrech



dřevěné brikety


Hledáte palivo, které nebude příliš nákladné a zároveň dodá potřebné teplo? Dřevěné brikety jsou pro vás správnou volbou. Kde je sehnat? Obraťte se na společnost Rulf Nová Paka. Vyrábíme a prodáváme kvalitní dřevěné brikety za velmi výhodnou cenu.

Výhod, které mohou dřevěné brikety uživatelům nabídnout, je celá řada. Jsou totiž levné, dobře se skladují a dlouho vydrží. Pochlubit se navíc mohou výhřevností 16, 6 MJ/kg, bez problému tak nahradí uhlí nebo jiná klasická paliva. Dřevěné brikety navíc produkují pouze minimální množství popela, snadno se tak užívají a topení s nimi je téměř bez práce. Dřevěné brikety jsou na rozdíl od uhlí ekologickým palivem, jejich užívání tak nijak nezatěžuje životní prostředí ani okolní přírodu.

Dřevěné brikety vyrábíme přímo v areálu firmy v Nové Pace. Proto vám je můžeme nabídnout za velmi atraktivní cenu, která nebude ničím navýšena. 20 kg dřevěných briket u nás pořídíte za 100 Kč včetně DPH. Jeden kilogram briket vás tak vyjde na neuvěřitelných 5 Kč.

Dřevěné brikety balíme do pytlů po 20 kg. Zakoupit si je ale můžete v libovolném množství. Nabízíme například možnost odběru briket na paletách po 400 kg. Při odběru nad 10 000 kg vám navíc dáme výhodnou množstevní slevu.

Dřevěné brikety prodáváme přímo v areálu firmy, kterou najdete na adrese Vrchovina 23, Nová Paka a to každý všední den od 8 do 15 hodin a v sobotu od 9 do 11. V případě, že nemáte dřevěné brikety jak dopravit, vám rádi nabídneme jejich odvoz až k vám domů. Navštivte nás i vy a pořiďte si dřevěné brikety pro úspornější topení ještě dnes.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Stavby inženýrských sítí Nová Paka, kanalizace, vodovody, plynofikace

Stavby inženýrských sítí Nová Paka, kanalizace, vodovody, plynofikace
Zajistíme zemní a výkopové práce, založení inženýrských sítí, základů a základové desky.

Revize kanalizací a potrubí Nová Paka

Revize kanalizací a potrubí Nová Paka
Prohlídky a revize všech druhů kanalizací, včetně tlakových zkoušek, provádíme od roku 2010 těmi nejosvědčenějšími postupy - RULF Nová Paka s.r.o. Jičín

Stavební práce na klíč Nová Paka - zemní a výkopové práce, založení inženýrských sítí

Stavební práce na klíč Nová Paka - zemní a výkopové práce, založení inženýrských sítí
Provádíme zemní a výkopové práce vlastní technikou, výstavba rodinných domů, administrativních budov nebo hal - RULF Nová Paka s.r.o.

Monitoring, revize kanalizace, tlakové zkoušky, měření ovality

Monitoring, revize kanalizace, tlakové zkoušky, měření ovality
Zajišťujeme monitoring a revize kanalizací, prohlídky všech druhů potrubí, tlakové zkoušky či měření ovality, sídlíme v Nové Pace.

Prodej většího množství dřevěných briket v areálu firmy

Prodej většího množství dřevěných briket v areálu firmy
Množstevní slevy při prodeji většího množství dřevěných briket, ekologické palivo, výhodné balení dřevěných briket - RULF Nová Paka s.r.o., Jičín, Semily, Hořice

Autodoprava, přeprava sypkých materiálů písky, štěrky, sutě

Autodoprava, přeprava sypkých materiálů písky, štěrky, sutě
Zajistíme přepravu sypkých materiálů – písky, štěrky, sutě, ale také další materiály, nebo zařízení - RULF Nová Paka s.r.o., Jičín

Realizujeme stavební práce na klíč

Realizujeme stavební práce na klíč
Naše firma RULF Nová Paka s.r.o. se zabývá výstavbou inženýrských sítí s kompletní dodávkou, včetně zemních prací prováděných s vlastní mechanizací.

Prodej dřevěných briket Jičín Nová Paka Jilemnice Studenec

Prodej dřevěných briket Jičín Nová Paka Jilemnice Studenec
Jednou z činností naší firmy RULF Nová Paka s.r.o. je výroba a prodej dřevěných briket.

Prodej dřevěné brikety Lázně Bělohrad, Jičín, Železnice, Hostinné

Prodej dřevěné brikety Lázně Bělohrad, Jičín, Železnice, Hostinné
Prodáváme dřevěné brikety za rozumné ceny. Jste z Lázní Bělohrad, Jičína, Železnice či třeba z Hostinného -zastavte se u nás a pořiďte si poctivé dřevěné brikety s vysokou výhřevností. Výhody dřevěných briket, které u nás seženete: - nízká cena - dlouhodobá skladovatelnost - ekologické ...

Ekologické dřevěné brikety, prodej, vysoká výhřevnost, nízká cena

Ekologické dřevěné brikety, prodej, vysoká výhřevnost, nízká cena
Zajišťujeme prodej ekologického paliva - dřevěných briket, které mají vysokou výhřevnost, nízkou cenu a je z nich malé množství popela.

Prodej dřevěné brikety | Semily, Lomnice nad Popelkou, Hořice, Vrchlabí

Prodej dřevěné brikety | Semily, Lomnice nad Popelkou, Hořice, Vrchlabí
Naše firma Rulf Nová Paka vyrábí dřevěné brikety. Na výrobu briket jsou používány piliny a hobliny, které vznikají při zpracovávání dřeva. Při výrobě nepoužíváme žádná pojiva ani vedlejší přísady a proto jsou válcové brikety účinným ekologickým palivem. Jsteli z okolí Semil, Lomnice nad ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RULF Nová Paka s.r.o. Stavby - rekonstrukce domů Jičín
WEBOVÁ STRÁNKA
RULF Nová Paka s.r.o.
www.rulf.cz
Adresa

Adresa

Vrchovina 173
Nová Paka 509 01

rulf@rulf.cz
+420 493 721 211


Najdete nás také zde:

ARES
captcha